ibm 28.05.2007 22:15:42 То може робитимемо ке-е-ец пізніше?
Ostap 28.05.2007 22:48:43
Спортивне програмування - важка робота.
А якщо тебе розбудять серед ночі і потягнуть на змагання... треба бути готовим
Крім того, о 14:00 - ТС, тому немає куди відтягувати.
Але ніхто не заставляє вставати рівно о 8:00 чи раніше. Хто любить поспати може починати о 10:00 і писати 3 години.
Пам'ятаю, колись ми з Шефом тренувались разом з китайцями - так вони ставили контести взагалі на 6 ранку, але ми починали о 8-ій і все одно їх рвали!
Тренуватися ніколи не буває зарано, але одночасно - ніколи не пізно Всім успіху!
Mace Windu 29.05.2007 09:08:58
Ну то робіть контести на 9, але 4 години =) От вже година пройшла, а там тільки якийсь китаєць сидить.
Додати коментар
Будь-ласка, залогуйтесь, щоб додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для зареєстрованих користувачів.
Будь-ласка, залогуйтесь або зареєструйтесь для голосування.