| ACM |
 |
|
|
|
| Навігація |
 |
|
|
|
| Теми форуму |
 |
|
|
|
| Чи знали ви, що... ? (beta) |
 |
|
| В деяких випадках, для підвищення сили тяги (при рушанні з місця або на підйомах) на паровози, крім основної парової машини, встановлювали ще й додаткову (бустер). |
|
| Події |
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
|
|
|
|
|
Birthday(s):
|
|
 |
Russian Code Cup |
 |
В неділю (27.05.2012) відбудеться Участь в якому можуть брати усі бажаючі. Для того, щоб взяти участь у першому кваліфікаційному етапі, необхідно зареєструватись на сайті та завантажити свою фотографію. Всього буде три кваліфікаційних раунди тривалістю по дві(2) години. Qual 1 :: 27.05.2012 :: 10:00 Qual 2 :: 02.06.2012 :: 10:00 Qual 3 :: 10.06.2012 :: 10:00 З кожного раунду буде відібрано по 200 учасників, які потрапляють до відбіркового раунду. 50 найкращих у відбірковому раунді потраплять на фінал, а усі 600 учасників відбіркового раунду отримають футболки з логотипом змагань. |
 |
Коментарі |
 |
26.05.2012 17:17:33
Варто зазначити, що минулого року контест приємно здивував. Фіналісти одержали цінні подарунки, було проведено досить пристойну онлайн-трансляцію.
Правда, це не на руку простим смертним - цього року, певно, простим смертним потрапити на онсайт буде значно складніше.
Ну а з приводу футболок - минулого року була якась дивна схема, коли декому приходило по 2 футболки... а декому по 0... Але самі футболки враження не справляють. По вигляду вони далеко позаду не те що від Код Джему, а навіть від футболок з локальних контестів у Львові. Можна на город вдягати в селі, але по функціональності вони теж не ахти, і на город не йдуть))) Може цього року якісь кращі зроблять) |
26.05.2012 20:04:26
Власне мені сподобались їхні футболки.
Можливо Богдан не дуже добре про них відгукується, бо не отримав своєї футболки? :Р |
26.05.2012 20:33:11
Не думаю що зроблять інакші - хіба мейл.ру поміняє свій дизайн. А так буде знову синя з тим оранжевим слимаком і москальським надписом. Але на город, як каже Леброн, норм. 
P. S. Мені прийшло дві, я їх відносно часто носив і вони після деякого часу розтягнулись і тепер вони 1,5м в довжину. |
26.05.2012 21:18:33
Ні, Іван не правий, футболку Russian Code Cup в кількості 1 (один) екземпляр я справно одержав десь наприкінці літа чи на початку осені.
Судячи з малюнку на сайті змагання, цього року дизайн кардинально поміняли, а саме, замість неестетичної цифри 1 спереді внизу (справа від числа 201) поставили красиву, симпатичну і приємну для ока цифру 2. |
27.05.2012 21:53:53
Якось дивно, що ти про всі турніри крім ТСО написав)
І ще 3-тя квала 10.06
Пропоную тут написати свої результати, бо втупу шукати знайомих не хочеться. |
30.05.2012 16:20:05
Дату поправив.
Ну, за ТСО я не писав, бо я щось навіть не подумав, що його можна прогавити ))) Просто ТС якось не забуває нагадувати про свій турнір, і всі, хто зареєстровані на ТСО, отримали лист (ну, майже всі).
Ну але так, то я прогавив, треба було написати. А тепер - пізно :/ |
14.06.2012 01:24:46
і тепер вони 1,5м в довжину
А можна подивитись на фотографію півториметрової футболки? |
|
 |
Додати коментар |
 |
|
Будь-ласка, залогуйтесь, щоб додати коментар.
|
 |
Рейтинги |
 |
|
Рейтинг доступний лише для зареєстрованих користувачів.
Будь-ласка, залогуйтесь або зареєструйтесь для голосування.
Немає даних для оцінки.
|
|
| Міні-чат |
 |
|
|
|
| Зараз на сайті |
 |
|
 Гостей: 4
На сайті немає зареєстрованних користувачів
 Користувачів: 5,103
 новачок: NataEvgten
|
|