Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 04.06.2023 20:02:13 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
У С++ розмір змінної типу bool дорівнює 1 байт.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Birthday(s):
AVATARFoBoS
AVATARfobosik
AVATARShrajk
AVATARalien20
AVATARyura52
AVATARyura 52
AVATARHermut
AVATARAyrton

Здавалось би не жіноча професія
Здавалось би не жіноча професія

У теперішньому світі цифрових технологій молодь вже не може обійтися без комп’ютера. Навіть старше покоління активно проявляє інтерес до новітніх технологій. Представники творчих професій, таких, як музикант, художник, на жаль чи то на щастя (вирішувати вже особисто кожному) не можуть не йти в ногу з технологічним прогресом.

У зв’язку з появою комп’ютерів у прекрасної половини людства з’явилася ще одна чудова можливість довести Вам, чоловікам, що не існує поділу професій на чоловічі та жіночі. Задля цього жінки інколи відчувають себе «білими воронами», але зазвичай стають лідерами у, здавалось би, невластивим їм напрямках роботи.

Знаєте, коли я вступала до ВУЗу на математичний факультет, то багато моїх друзів та знайомих казали, що хлопці дівчат там ну просто на руках носять! По загальному рахунку воно так і є: уваги від сильної статі нам не бракує. Але на жаль чим далі, тим менше дівчат обирають цю нелегку професію. Якщо у 80-х роках минулого століття на факультетах, пов’язаних з інформаційними технологіями на 10 хлопців припадало 4 дівчини, то зараз ця кількість скоротилась вдвічі. З однієї сторони дівчат можна зрозуміти, бо переглянувши рекламу комп’ютерів кінця минулого століття, ми побачимо охайну, гарно вдягнуту людину, можливо навіть у білому халаті, яка знаходиться серед різних таємничих приладів, про призначення яких майже ніхто і не здогадується. А зараз існує такий стереотип, ніби всі програмісти живуть у своїх «норах», місяцями не виходячи на свіже повітря, не пам’ятаючи коли вони їли або спали, пишучи чергову нудну програму або бавлячись у якусь «стрілялку»  :). Звісно, сучасній жінці так виглядати зовсім не хочеться, ми ж завжди прагнемо бути привабливими та вдосконалюватися. Можу сказати, що попередньому опису підлягають лише аматори, справжні професіонали ніколи не дозволять собі такого.  Тому, дорогі жінки, не довіряйте цим пліткам і не бійтеся проявляти себе з різних сторін. А Вам, шановні представники сильної половини людства, раджу не критикувати нас, а навпаки – підтримувати. Дійсно, можливо у нас не зовсім стандартне мислення, підхід до проблеми, але від цього лише код стає простішим, бо ми не намагаємось заплутати себе , зробити нашу роботу важчою. Всі вже помітили, що жінки-програмісти пишуть багато коментарів у своїх програмах, роблять зрозуміле меню, але це не від того, що боїмося забути до завтра те, що зробили сьогодні, а всього лише ми турботливіші та уважніші до інших по своїй природі! А взагалі, жінки завжди менше будуть намагатися підкорювати цю професію, ніж чоловіки, бо це закладено ще на генетичному рівні. Ще в найдавніші часи чоловіки полювали на диких звірів, а жінки в той час займалися господарством та доглядали дітей. Для чоловіків полювання було своєрідною грою, тому зараз вони більш схильні проводити дні і ночі в комп’ютерних іграх.


А взагалі треба вміти заохотити дівчину до програмування. Тут треба мати особливий підхід. До прикладу, напишіть дівчині програмку, яка до кольору взуття підбере відповідну сумочку, та ще й до цього всього – відтінок помади! :) Тоді нарешті наша одвічна проблема буде вирішена, і можливо дівчата зрозуміють яке корисне іноді буває програмування і в повсякденному житті. Якщо метод не допоможе, то звертайтесь, і будемо шукати підхід вже в індивідуальному порядку :).

Я надіюсь, що у найближчий час проблема катастрофічної нестачі дівчат на «чоловічих» факультетах буде вирішена. Ми, жінки, знову будемо вірити у цю таємничу професію – програміст, а не покладатись на стереотипи, а наші мужчини допоможуть нам в цьому.

Худик Лілія
Коментарі
Liliya 09.12.2009 14:49:36
На фото (зліва на право, зверху вниз):
Мар'яна Шандра, Наталя Бурдюх, Юля Рябцева, Іванка Лендел, Юля Ринкевич, Люда Іжик, Славка Кормош, Галя Іванусь, Ліля Худик, Іветта Когут, Тая Іляш. :)
Z-CORE 09.12.2009 17:17:38
респект
5+
P.S. виходить я не професіонал:(
Ivetta 09.12.2009 20:13:58
Ліля, стаття-супер)) молодчинка, дуже точно і дотепно!;)
Ostap 09.12.2009 20:59:44
Стаття супер! Особиста подяка автору за позитивні емоції від читання! Дуже цікаво почитати про те як виглядає світ програмістів очима дівчат :) Одним словом, Авторе, пиши ще!!! :)
brus07 10.12.2009 23:29:25
Тепер ясно, як дівчатам-програмістам, вдається бути такими гарними - вони мають повний арсенал програмок, які всі і до всього можуть підібрати. Тут вам і графи і потоки, і взагалі симплекс метод.
Цікаво на яку тему буде наступна стаття ;) , бо ця дуже-дуже класна вийшла.
Maximko 12.12.2009 11:52:17
наступна стаття буде про проблеми динамічного програмування та розуміння цього методу в програмістських колах. :D
DixonD 13.12.2009 20:47:47
+1 за статтю ;) Але будучи придирою, все ж не можe не зауважити, що не завадило б розбити той великий абзац на кілька, а то читати важко:)
Liliya 14.12.2009 14:43:56
Це була основна частина статті, тому не хотілося розділяти її, щоб не переривати цілісну картину вражень :).
А в загальному багато чого залежить ще і від шрифта та його розміру;)
Patlatus 23.04.2013 13:16:25
Цікава тема.
Де можна прочитати продовження?
Додати коментар
Будь-ласка, залогуйтесь, щоб додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для зареєстрованих користувачів.

Будь-ласка, залогуйтесь або зареєструйтесь для голосування.

Немає даних для оцінки.
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,889
новачок: MichelDerd
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006
LNU ACMania © 2004-2011 e-mail: webmaster@acm.lviv.ua
23,041,603 унікальних відвідувачів
Our projects: ACM Contester, _College.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus     bigmir)net TOP 100