Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 27.09.2021 09:08:12 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Головоломку "П'ятнадцять", (пятнашки, описані у задачі 1079 цього сайту) придумав Ной Чемпмен у 1878 році. З 1891 до самої смерті Семюель Лойд вважав, що він автор цієї нової головоломки, але він запізнився - перші ідейні напрацювання були здійснені Чемпменом ще у 1874 р. Багато хто і сьогодні приписує головоломку Лойду - бо Чемпмен у 1880 році не зміг запатентувати свій винахід.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Birthday(s):
AVATARdeepman
AVATARlvivjan
AVATARNatali_9181
AVATARMishaPrigara

Передноворічні олімпіади 2009. Газета "Каменяр".

Передноворічні олімпіади


13 грудня в головному корпусі Університету відбулися командні змагання з програмування для студентів і школярів Львова. Участь у цій інтелектуальній олімпіаді взяло 27 команд, які представляли Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет “Львівська політехніка”, Національний лісотехнічний університет України, Львівський фізико-математичний ліцей та школи нашого міста.
Переможці олімпіади з програмування (20 грудня 2008 р.) – Ігор Євчинець, Андрій Накрийко та Павло Кушнір (зліва направо)

Команди-учасники отримали коротку інформацію про формат змагань та відповіді на свої технічні запитання. Програмували хлопці та дівчата у комп’ютерних лабораторіях факультету прикладної математики та інформатики. Автори задач, студенти цього ж факультету – Ігор Євчинець, Павло Кушнір та Андрій Накрийко – запропонували учасникам змагань розв’язати 7 алгоритмічних задач за 4 го­ди­ни. Для перевірки розв’язків використовували систему автоматичного тестування, яка зараз функціонує на сайті http://acm.lviv.ua/. Завдяки автоматичному тестуванню учасники мали доступ до поточної таблиці результатів, що динамічно змінювалася після кожного розв’язку, надісланого для тестування. Це зробило змагання цікавими не тільки для учасників, а й для глядачів, які підтримували свої команди. З фінальним результатом змагань можна ознайомитися на цьому ж сайті (http://acm.lviv.ua/).
Через тиждень, 20 грудня, за підтримки фірми “InterLohika” відбулися аналогічні змагання за такою ж схемою. Відмінність полягала в тому, що набір задач був на порядок складнішим і запросили команди з інших міст України. Задачі на новорічну тематику виявилися цікавими та забезпечили інтригу аж до завершення змагань. Чудові новорічні призи були несподіванкою для переможців і команд гостей. Найкращий результат на змаганнях – у команди нашого Університету, яка розв’язала 4 із 7 запропонованих задач. Цікаво те, що на змаганнях тижневої давності ця команда виступала в ролі авторів задач.
Змагання такого типу в Університеті відбуваються вже четвертий рік. За цей час організовано приблизно 30 таких змагань різної складності. Варто зазначити, що віднедавна на такі олімпіади до нас приїжджають команди з Ужгорода, Сум, Черкас, Києва, Донецька та Вінниці. Завжди приємно приймати в себе колег з інших міст і ділитися з ними досвідом.
Основна мета таких заходів – тренування й підготовка львівських команд до змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. Як засвідчує статистика, упродовж кількох попередніх років львів’яни значно підвищили свої результати і тепер становлять серйозну конкуренцію сильним європейським командам і цим доводять, що у Львові багато талановитих програмістів.
Значний інтерес до таких змагань з боку студентів і школярів засвідчує, що напрям спортивного програмування дуже перспективний і потребує популяризації. Високий попит на IT-фахівців у Львові гарантує, що випускник, який уміє швидко та ефективно розв’язувати алгоритмічно складні задачі, отримає достатню кількість пропозицій щодо працевлаштування у Львові і не тільки.

Василь Білецький
На фото (зліва направо):
переможці олімпіади з програмування (20 грудня 2008 р.) – Ігор Євчинець,
Андрій Накрийко та Павло Кушнір

(Газета “Каменяр” ЛНУ ім І. Франка, №:9, грудень 2008 р.)

Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,606
новачок: Nevill
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006
LNU ACMania © 2004-2011 e-mail: webmaster@acm.lviv.ua
22,305,621 унікальних відвідувачів
Our projects: ACM Contester, _College.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus     bigmir)net TOP 100