Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 03.10.2022 11:12:42 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Найнебезпечніший вид транспорту - мотоцикл, а не авіатранспорт, як прийнято вважати. Навіть не зважаючи на те, що на мотоціклі зазвичай 1 пасажир, а у літаку - десятки чи навіть сотні, на 1 рейс літака припадає менше травм/смертей, ніж на 1 поїздку на мотоциклі.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Birthday(s):
AVATARZingara
AVATARReal_Virtuoz
AVATARVitaliy
AVATARVlasyanya
AVATARYellow2010
AVATARvotek
AVATARDimon_ua
AVATART_Antoshchuk

TCCC Algo Round 4
Сьогодні ввечері відбувся Online Round 4 серії змагань 2007 TopCoder Collegiate Challenge, який одночасно був чверть фіналом. Отож ми мали змогу спостерігати за виступами 6-ох учасників з України, серед яких було вже аж двоє представників з нашого ЛНУ - Vasyl(alphacom), Ostap, та відповідно наші земляки, яким не поталанило попасти в наш ВУЗ - dmytro, xOberon, vlad89, dzhulgakov. Троє з них вже мали досвід участі на онсайтах, під час 2007 TopCoder Open, чим можна пояснити їхні більш сміливі дії під час змагання.
Багато учасників переживали, не знали куди себе подіти, лізли на стінку, розстрілювали горобців з гранотометів, ламали серваки... Звісно жарт, але їх дійсно переповнювали хвилювання, адже на кону стояла путівка на онсайт вищевказаного змагання, куди потрапляє за правилами 48 кращих контестантів світу! Розігрувалася також сильно розкручена прогулянка у Walt Disney World, яка мала б принести массу задоволення (може вони привезуть з собою костюми Міккі Мауса, в яких змагатимуться на онсайтах). А щоб костюм Міккі дістався дійсно найкращим слідкували троє адміністраторів: TheFaxman, OlexiyO (наш земляк) та writer.

Після завершення реєстрації всі звісно ж чекали на room assignment, який, як завжди, рендомно розкидав учасників, яких на цьому етапі стало вже 141, по різних кімнатах, яких відповідно було - шість. Перейшовши до своїх кімнат, люди почали вітатись між собою, та бажати один одному удачі. Дехто прийшов повболівати та підтримати своїх кумирів(автор підтримував наших фаворитів на всіх чотирьох етапах), а тим часом КПК brus07'a беззупинно верещав і нагадував про початок раунду, але проблеми з інтернетом не дали йому змогу вчасно попасти на початок цього дійства... Та всеж завдяки його наполегливості він мав змогу досягнути позитивного результату.

Коли Arena повідомила про початок змагань всі активно почали відкривати задачки вартістю 250 поінтів, та вчитуватись, що від них хочуть на цей раз. Вже через кілька хвилин почали зявлятись перші сабміти, чим і була зумовлена зміна рейтингової таблиці змагання. Після 10 хвилин від старту Vasyl(alphacom) спромігся здати свою першу задачку, що заставило опуститись інших на третю сходинку у кімнаті, окрім бурундучка1, який обігнав його лише на хвилинку, львівяни викрикнули своє перше УРА!!! Ostap'у заважало думати хвилювання, викликане великою відповідальністю, але він був дуже акуратним, тому сильно не поспішав. Шістьома хвилинами пізніше зявився і його перший розвязок на першу запропоновану задачку, який вже світився відповідною кількістю балів в табличці. Щоб перевірити чи компілятор не підкинув неочікуваних сюрпризів, Остап з Василем відтестували свої перші задачки, черговий раз переглянули список справ на сьогодні і згадали, що їм треба відкрити наступну задачку, цікаво щоб вони робили без своїх чудових призів з Вінниці.

Отож відкривши 500-у вони знову почали обдумувати можливі розвязки, але часу як завжди мало, тому на такі дрібниці його не вистачає, не дарма організація має назву TopCoder, а не TopThinking.
Vasyl(alphacom) засабмітив свою 500-у, але впевненість у її коректності згодом розсіялась разом з частиною балів, і все тому що через 4 хвилини кількість балів за неї помітно зменшилась через ресабміт, який став не єдиним, бо потім зявився другий, через еквівалентний проміжок часу. Ostap'у не вистачило буквально хвилиночки часу для успішного сабміту 500-и. А тим часом до більшості почало доходити, що вони теж поспішили, тому і почали людей смішити своїми масовими ресабмітами на всі можливі задачки, табличка почала акуратно пересортовувати всіх учасників за рейтингом.

Тепер 5 хвилин перерви. Під час неї дехто вже почав відчувати себе в костюмі Мікки Мауса, дехто навіть пізніше показав, що здатний посмішити народ пятьма неуспішними челенджами в останні 5 хвилин челендж фази і без костюму, хоча зто зна...

Челендж фаза видалась дуже активною, тому Ostap поспішив першим у кімнаті відкрити задачку опонента, але він не ризикував, тому був дуже обережним, чим він і зберіг свої бали. А от у кімнаті де перебував Vasyl(alphacom) дуже швидко зявилась велика кількість повалених розвязків з зеленим написом, який би ніхто не хотів би бачити навпроти свого хендела. В більшості випадків челенджили всліпу, от і Василь набрався сміливості і приступив до дій, які згодом у групи підтримки викликали сум. Спробувавши показати, що розвязки його двох опонентів далекі від правильних Vasyl(alphacom) втратив 50 поінтів на челенджі, але системна фаза показала хто у 6-ій кімнаті має "хороший нюх".

Настав час системних тестів, які, як завжди визначають фінальну картинку будь якого змагання.
Багато розвязків зазнало падінь. Але сорси наших хлопців встояли. Vasyl(alphacom) - 36-ий в загальному рейтингу!!!! Василь знов потрапляє на онсайт в США, на цей раз в Орландо, штат Флоріда. Хочеться також нагадати, що він знову відібрав перше місце в рейтингу по Україні у свого основного конкурента bladerunner'a та тримає його при собі вже 2 змагання поспіль. Перший досвід Ostap'а був менш вдалим - 72-ий результат в дивізіоні, що нажаль не дає йому змоги потрапити на відкрите змагання, але дає йому спортивну злість, так що тепер він всіх порве і я більш, ніж впевнений в цьому. В Ostap'а буде ще багато змагань де він зможе показати себе.

Нажаль цього разу представництво України на ТССС2007 складатиметься лише з двох учасників:
Vasyl(alphacom) та dmytro, які зуміли пройти та прослизнути відповідно. В минулому році на ТССС2006 з предсавників України пройшли лише Vedensky та Vovka, а вже на ТСО2007 путівку отримало семеро людей з України (про них можна почитати тут), але лише шестеро з них змогли безпосередньо прийняти участь.

Тепер кілька слів про виступ dmytro. Він здав дві задачки, при чому 250-у йому прийшлось ресабмітити, за що він отримав мінімум за неї, а саме - 75.00 балів, а неправильність 500-и була виявлена одним з його опонентів. 47-е місце в рейтингу йому забезпечили 4 успішних челенджі 250-ок, всього челенджів він здійснив 5. Порившись в історії змагання було виявлено наступну стрічку: "dmytro successfully challenged xOberon's 250-point problem for -230.14 points" - ая-яй як так можна, валити своїх. Ходять слухи, що він використав один ванний атрибут, для того щоб прослизнути на онсайт, бо без цього йому б це не вдалось :-Х. Привітаємо Дмитра, який заслужив чергову поїздку в США.

Стосовно інших учасників, які не пройшли цього етапу. xOberon набрав мінусових балів за рахунок неуспішного челенджу та падіння єдиної засабміченої задачки, під натиском, вже самі знаєте кого.
vlad89 йшов все змагання досить впевненно, але його чекала несподіванки на двох останніх фазах, але завдяки успішному та єдиному челенджу vlad89'а він отримав 50 балів за змагання.
dzhulgakov здав 2 задачки, але він їх погано нагодував, тому вони і попадали, одна ще на челенджах, яку отруїли нехороші люди, а друга - вже на системках, він ще спробував отруїти чужий розвязок, але неуспішно, тому отримав -25 в цілому.

Я знову чув феєрверки!!! Хоча Остапу напевно цього разу було не до них....
Вітаю Василя з його успішним виступом! Та побажаєм нашій збірній прекрасно виступити на ТССС2007 і виграти гранпрі змагання!!!
Коментарі
Mace Windu 23.09.2007 11:08:51
Порившись в історії змагання було виявлено наступну стрічку: "dmytro successfully challenged xOberon's 250-point problem for -230.14 points" - ая-яй як так можна, валити своїх.
Враховуючи те, що задачка би все одно впала, все таки краще, щоб на ній заробив бали свій, ніж який небуть китаєць =) Чи я не правий?
ibm 23.09.2007 14:43:21
Круто!:) Даблреспект Василю:):):) Олександ щось з ейфорії перестарався трохи --- що правда - то правда B)...
Звісно жарт, але їх дійсно переповнювали хвилювання, адже на кону стояла путівка на онсайт вищевказаного змагання, куди потрапляє за правилами 48 кращих контестантів світу!

Ну, а що ж з Дизайнерами, Студіками(:Dтіпа з студії) й Девелоперами й Гонщиками(Марафонцями)?..;) Але новина хороша...:)
ibm 23.09.2007 14:44:24
Удачі Василю на Онсайті!;)
ibm 23.09.2007 14:52:03
(А Остапу на АСМ:))
ibm 23.09.2007 15:46:41
Найгірше, що є в ТС --- умови!:o Важче зрозуміти, ніж розв'язати...B) Особливо на Tournament'ах. Цей - не вийняток...:|
Додати коментар
Будь-ласка, залогуйтесь, щоб додати коментар.
Рейтинги
Рейтинг доступний лише для зареєстрованих користувачів.

Будь-ласка, залогуйтесь або зареєструйтесь для голосування.

Відмінно! Відмінно! 80% [4 Голосів]
Дуже добре Дуже добре 0% [Немає голосів]
Добре Добре 20% [1 Голос]
Задовільно Задовільно 0% [Немає голосів]
Погано Погано 0% [Немає голосів]
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,766
новачок: ASLANN
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006
LNU ACMania © 2004-2011 e-mail: webmaster@acm.lviv.ua
22,758,843 унікальних відвідувачів
Our projects: ACM Contester, _College.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus     bigmir)net TOP 100