Хороша новина!
Приємно бачити, що з кожним роком все більше змагань, де можна провірити свої сили.
Наперед дякую за зусилля, витрачені на організацію цього дійства.
І надіюсь, що все складеться найкращим чином (без поганих тестів, проблем з комп'ютерами в учасників, проблем з живленням в електромережі університету...)
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.