Міжнародний Карпатський конкурс з інформатики
Прислано sem на 29.05.2007 12:57:13
З 21 по 23 травня 2007 року в м.Ряшеві (Республіка Польща) проходив І Міжнародний Карпатський конкурс з інформатики. В цьому конкурсі брали участь команди учнів 13-16 років з чотирьох європейських країн Прикарпатського краю...

Розширені новини

З 21 по 23 травня 2007 року в м.Ряшеві (Республіка Польща) проходив І Міжнародний Карпатський конкурс з інформатики. В цьому конкурсі брали участь команди учнів 13-16 років з чотирьох європейських країн Прикарпатського краю: Польщі, України, Словакії та Румунії. Змагання відбувалися у вигляді тестування. Тест складався із п’ятидесяти запитань різного рівня складності. Підсумки олімпіади проводилися за командним заліком і індивідуально.

З України в конкурсі брала участь група з 16 учнів з різних загальноосвітніх навчальних закладів Львівської області. Наша команда зайняла друге місце в командному заліку, та отримала п‘ять медалей в індивідуальному. Золотою медаллю нагороджений учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім.І Франка Зотов Олександр. Срібло дісталося трьом нашим учням: двом учням Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім.І Франка Куп‘яку Ярославу (11 клас) та Столярчуку Остапу (10 клас) і учню 11 класу Золочівського економічного ліцею Чайківському Тарасу. Дуже відрадно, що серед медалістів знайшлося місце і дев‘ятикласнику: бронзовим призером став учень 9 класу Пустомитівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2 Сохан Роман.

Кожен учень вніс свій вагомий внесок у результати конкурсу. Адже друге місце в командному заліку – це заслуга кожного учасника. Вітаємо всіх учасників конкурсу.