Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики 2012 року
Прислано Shef на 24.03.2012 16:32:27
Обговорення на форумі

З 24 по 28 березня у Вінниці проходила

Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформатики

Команду Львівської області цього року представляли 8 учасників.

За результатами змагань учень 11-го класу Герасимів Віталій виборов 2-ге абсолютне місце у загальному заліку, отримав диплом І-го ступеня та візьме участь у відборі на міжнародну учнівську олімпіаду з інформатики IOI.

Вітаємо Віталія з чудовим результатом!


Розширені новини