| ACM |
 |
|
|
|
| Навігація |
 |
|
|
|
| Теми форуму |
 |
|
|
|
| Чи знали ви, що... ? (beta) |
 |
|
| Одна з найбільших помилок, яку допускають відносно тварин навіть доволі освічені люди - годування чи підгодовування дорослих їжаків молоком. Всупереч поширеним уявленням, цього не можна робити в жодному разі! У їжаків відсутній фермент, що переробляє лактозу, слабо розвинена мускулатура кишечника та печінка. Як наслідок, тварина може померти вже через 6 годин після першого випитого блюдця. Навіть якщо їжак не загине одразу, а буде приходити на певне місце щовечора впродовж всього літа, щоб попити з блюдця, то через постійні розлади травлення від вживання молока втратить вагу і під час зимівлі помре від ослаблення. |
|
| Події |
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
| 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
| 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
| 15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
| 22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
| 29 |
30 |
|
|
|
|
|
Birthday(s):
|
|
 |
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ (пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ) |
 |
|
| Міні-чат |
 |
|
|
|
| Зараз на сайті |
 |
|
|
|
|