Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 12.08.2020 20:48:45 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
У 70-ті роки було створено близико ДВОХ ТИСЯЧ!!!! різних мов програмування і їх діалектів.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 5 з 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 06-07-2010 20:26
Але розв'язок 250 (ізі 300 дів1) мене розвеселив...

Rabbits on odd squares move to even ones
Rabbits on even squares move to odd ones
thus no rabbit starting on an even square can ever meet one starting on an odd square. Rabbits disappear in pairs, so at the end of the game, where only 1 odd and 1 even square remain, whether a rabbit from each group remains depends only on whether there was an odd or even number in each group to start with.

Тобто ніякого брутфорсу, зрозуміло, не треба. Можна обмежитись хоча б таким значно спрощеним варіантом, як перебір всіх біток:) Дуже нагадало стандартні "логічно-олімпіадні" задачки математики - про доміно на шаховій дошці, обхід кубика рубика, кольорових хамелеонів і т.д....

Дуже красива задача. Можна дати обмеження і побільше - але тоді очевидний розв'язок впаде.

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 17-07-2010 21:03
Доповідаю: матч завалено...

Побачив, яка примітивна 250. Написав, акуратно (як я думав) і без використання ніяких вбудованих можливостей (навіть сортування ручне) приблизно на 240 (судячи з таблиці на той момент, по формулах рахувати якось лінь, скільки б там було...), потестив, сабміт на 234. Перший в румі. Хтось пізно прийшов і сабмітить на 239 - другий в румі.
В цілому непогано... Тестую, все добре...
В результаті місце чуть вище 300 на вході в челендж. На челенджі побачив кривий сорс, хотів вже челенджити, але трохи злякався, бо до перспективи мінусів додавалось те, що -25 навіть при правильній 250 мене відкидало на 200 місць. Хоча +50 піднімало десь до 110-120 місця. Зачеленджили без мене. В румі на челенджах падаю на 4 місце (інші наплюсились).
Після челенджа знаходим в першого місця помилку в коді, десь свій дефайн криво заюзав, я потенційно вже третій. На системку йду 270 приблизно.

На системці паде мій сорс. Останнім красиво, я був на 258 місці, і в 40 кімнаті (в нас тільки 1 жовтий... решта сині... а 41 вже дів2).

Зараз чекаю практісів, подивлюсь на помилку, бо я її в упор не бачу.

... Рейт 1250.

Я трохи щасливий... Паде на 4 тесті практісу,
Expected:
4

Received:
7:)

Ось в чім помилка:
В мене два індекси переставлені. Спочатку [i][j] - це іте звірятко при йотій кількості звіряток, а потім йоте звірятко при ітій кількості звіряток.
P.S. Придумав, треба ще один матч так позорно запартачити, троха попозоритись і опуститись в дів2, а там хоч собі настрій підняти румвінами. Але з дів1 таки складно вилетіти...

-=-=-=-=-

А, і ще, з приводу 550. Мені здалась складною, хоча обмеження і натякають на явні бітки, але я їх там не бачив куди присобачити. 10 хвилин почекав, чи часом ідея не появиться, і пішов на маленьких тестах тестити 250 (поганий з мене тестер видно...), попиваючи чай. Коли пояснили розв'язок - не така вже смертельно важка... Хоча то 550, вона і не повинна бути важкою. Але важча за класичні 500, погоджуюсь:)

------

Volatility, яке в мене було, вистачало з 250 на такий самий бал, але без моєї помилки, на сотню балів плюсу... До 1400+. А тепер статистика мені говорить, що я найнижче за останні півроку (нижче був аж після 01.19.10 SRM 459) і маю зараз акуратність сабмітів в менше 81 процента. З них в першому дивізіоні взагалі менше 67 процентів.

Змінив(ла) LeBron, 17-07-2010 22:26
cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 27-07-2010 20:11
Завтра останній "щасливий СРМ" на наступні років 2 (477) =)... Того, удачі всім !!!

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 28-07-2010 19:21
Для мене він не дуже щасливий, як завжди. 500 всю теорчасть вичитав з Вікіпедії, спочатку написав перебір, неправильний і неоптимальний, десь аж за 10 хвилин до кінця зрозумів, як то оптимально написати (за N*N) - навісити прапорці "підходить-не_підходить" і потім жаднячити набирати пари... І трошки не встиг. Надіюсь, що такі задачі добре будуть челенджитись.

edit

Ага, челенджі добре йдуть:) Вже сотня людей опустились нижче за мене в процесі... Зараз подивлюсь, чи в мене хоч 250 вистоїть на системці. Взагалі 250 трохи запроста, як на мене, 500 теж, але зате вони "бережуть інтригу", бо там запороти набагато простіше на чомусь в реалізації, більш ймовірно вчудити маленьку, але критичну помилку, ніж... ніж були шанси зробити те, що зробив я, в минулому матчі в 250. Так що там на челенджах є де розігнатись, а не тупо "хто перший побачить явну нісенітницю і завалить її першим підходящим тестом".
edit
CUPIDON, right neparni мене вбило:)
edit
passed! А взагалі дивний трохи матч... Щасливий для декого, бо в мене в кімнаті ні одна 250 не впала ні на челенджі, ні на системці. Давно такого не було напевно...
Значить, я не даремно близько 10 тестів провірив на 250 перед сабмітом, і трохи балів (таки чимало... в мене на 250 пішло менше 6 хвилин) втратив, щоб такого горя не було, як минулого разу, десь
if (n%2+m%2!=0)

замість
if (n%2+m%2==0)

і капец.

я 352ий, це навіть в верхній половині таблиці.

Якщо про позитив, то в мене сьогодні:
Особисте найвище місце в кімнаті в дів1 (було раз вже 7 місце, але тоді тільки 6 людей набрало більше 0 балів, так що не рахуєм того),
Маю особистий рекорд балів за матч в першому дивізіоні та за задачу в першому дивізіоні.

-=-=-

В мене чогось виникла така думка, що з мене вийде непоганий коментатор, для прикладу, топкодерівського алго-фіналу:)

-=-=-

Новий рейт 1319, маю +69... Терпимо. Надіюсь, що після наступного матчу, який в мене, скоріш за все, не вийде написати, я не буду дивитись на задачі і, як завжди, говорити: "та то ж таке просте... чого я того матчу не писав, вже був би ледь не жовтим... а так досі 1319".

Змінив(ла) LeBron, 28-07-2010 20:04
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 28-07-2010 20:21
=) та то так, на скору руку... ;) "майже як матюк" подумав китаєць (:

cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 28-07-2010 20:25
тупий матч... 2 дуже легккі задачі і непідйомна третя =(... Тупо... А віталій вижог - виграв кімнату!!!

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 28-07-2010 21:42
CUPIDON написав:
тупий матч... 2 дуже легккі задачі і непідйомна третя =(... Тупо... А віталій вижог - виграв кімнату!!!

Ну так, хоч 250 (дів2 500) і є майже завжди "тупим перебором", але сьогодні він дуже вже тупий. Занадто. 250 ваша виглядає дещо складнішою, ніж завжди... Тобто як - складнішою, 250 завжди на вміння кодити, але сьогодні в ній хоч зразу і видно розв'язок, але в мене після першого прочитання не було швидких ідей того, як зробити його коротким.

От з приводу вашої 1000 - не погоджусь. Вона смішна досить. Може, трохи складніша алгоритмічно за дів1 500, якщо мати інтернет і прямі руки гуглеюзера, а якщо представити, що нам дали на очному змаганні таке - думаю, що серед аматорів (дів2... та й такі дів1, як я...) процент тих, хто вміє генерувати піфагорові трійки навіть нижчий, ніж процент тих, хто вміє писати бітки. Хіба кодити складніше. Але це вже дрібниці, бітки і на 250 бувають, так що не така велика біда.

Не знаю, може там є короткий розв'язок, але над цим треба думати. А очевидний з обмежень (K=12... то ж явно або неповний факторіал, або бітки!) - динаміка на бітках, одним параметром даємо те, до котрого вже додзвонились, а другим те, який в нас ще залишився вибір листів "на роздачу". Кодити довгувато, але цілком підйомна задача, як на дів2 1000. Порівняно, наприклад, з тим чудом на графах, яке дав Шеф на мій останній матч в дів2, і яке не зробила жодна людина - взагалі сміх.

-=-=-

О, і ще, спобував дописати 500, поки що на локалці - і виникла думка, що я загнався. Визначити для кожного числа, чи воно може бути в трійці - це очевидна частина завдання, і я якраз це доробляв на матчі і трохи не встиг. А от коли вже визначив, є ж така штука, що катет може в 2 трійки входити, і питання велике, чи там не може вийти розрив циклу, якщо такий "перехід" не один, а їх декілька, і я не правильно виберу, котрий відрізок в який з 2 можливих трикутників кидати. Якщо таке може бути, то мій варіант з жадником може й впасти. Відповідно, треба писати ще паросполуку на тому графі, який вийде, щоб з'єднати відрізки в максимум пар, тоді точно пройде, а без неї - підозрюю, що не пройде, бо тоді було б ну ду-у-уже просто, і впало б менше розв'язків. Лінь ритись в чиїхось сорсах та в теорії, так що це питання я покину...

Значить, наша 500 таки не настільки тупа, як можна було подумати.

Хтось щось казав про дів2 1000? :D

cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 28-07-2010 21:51
ну, в випадку нашої (дів 2) 1000, я загнався на тупарилій перечитаності... Згадав, шо десь колись читав таку ж задачу з маленькою поправкою.. Там вона робилась комбінаторно. дістав ту книжку, нагадав розвязок і намагався його загнати в мою задачу... І того інших ідей крім комбінаторики навіть не припускав =(... А якби не книжка, то може б і допер... А вашу 500 ше не читав

webmaster
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 17.03.07
Опубліковано 28-07-2010 22:16
LeBron написав:
В мене чогось виникла така думка, що з мене вийде непоганий коментатор, для прикладу, топкодерівського алго-фіналу:)

Скоро будеш мати шанс покоментувати, Вася лишилось пройти останній раунд і буде про що коментувати.

я не буду дивитись на задачі і, як завжди, говорити: "та то ж таке просте... чого я того матчу не писав, вже був би ледь не жовтим... а так досі 1319".

а в наступному пості:

От з приводу вашої 1000 - не погоджусь. Вона смішна досить.

А взагальному мені дуже подобається, що Ви висловлюєте свої думки, можна прочитати подивитсь, де люди помилаються, як робиться та задача правильно і не правильно.
Тобто, досвід набирається не тільки на Ацептах, а й на ВА своїх та інших.
Молодці!
brus07 brus07 (Lviv NU) http://acm.lviv.ua Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 04-08-2010 14:13
Хех, не встиг на 30 секунд. Навіть менше. Дурний, зі Львова вибиратись дуже не спішив, бо думав, що він "звідти" шмат дороги, на 3 зупинки менший, ніж "туди", долатиме максимум на 10 хвилин довше, ніж я їхав вранці. То ж треба вміти, 55 км (чи навіть трохи менше) їхати більше 100 хв... Навіть з бабцями, котрі кричать" шофер, спиніть біля церкви", а коли шофер спиняє, ще починають "возмущацца": "та хіба то біля церкви? Підїдьте ще трохи".

Перше мені не виходило брати участь в матчі (писав про це в одному з попередніх постів), потім плани мінялись... Потім вже виходило... І в результаті перенести одну справу на інший день, щоб поїхати на матч, і так позорно обламатись.

Коли я зайшов в арену, в мене кнопка регістер ще світилась, але зареєструватись вже не вийшло. Пішов дивитись матч в першу кімнату. Топкодер не посмів Василеві дати кімнату з якимсь другосортним номером, він, звичайно ж, теж в першій. Так що я зараз там в нього в групі підтримки, як і має бути:)
=-=-=
Під час матчу якось можна задачі подивитись, чи хіба просити когось, щоб прислав? З арени ніяк не відкрити аж до челенджів, якщо не зареєстрований?
=-=-=
За 32 хвилини до кінця кодингу двоє українців у першій кімнаті на 2 перших місцях. То за кого мені повболівати в наступному матчі? Хоча його я надіюсь таки писати, але там ще теж не ясні плани... Хіба що час зручніший.
=-=-=
Диво сталось. Я навіть сьогодні не скажу, що міг би вже бути жовтим.
250 - не складна задачка, але трохи нестандартна, як для мене. Хоча прийом з використанням цього приколу, коли при множенні поліномів вільний член дорівнює 2^K-1, є досить стандартним, але подання цікаве. Коли відкрились челенджі, то я над нею думав хвилин 5-6, не менше, поки зрозумів, як це реалізувати, а не просто "та тут такий принип, зараз якось буде" (читати коди не хотілось, бо треба ж хоч трохи в честь матчу подумати). І ще провірив, почитавши сорс Василя, бо не був впевнений, чи я на 100% правий, і чи воно десь не заженеться. Дуже сподобався фінт з "зайвим" множенням на 2 на початку, він дозволяє одну іфку викинути при тій ідеї, до якої я дійшов.

Може б трохи рейтинг підняв, але не факт, на контесті на нервах можна дико наплужити.

А 500 для мене сьогодні таки заскладна.

Змінив(ла) LeBron, 04-08-2010 16:11
Petya
Користувач

Зареєстрований: 27.03.10
Опубліковано 06-08-2010 19:40
Чим відрізняються SRM i Member SRM?
Надіслати приватне повідомлення
webmaster
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 17.03.07
Опубліковано 09-08-2010 00:23
Petya написав:
Чим відрізняються SRM i Member SRM?

Member SRM - організовують самі учасники, а ТС тільки надає платформу і трошки там адмініструє.
Найважливіша відмінність у тому, що всі причетні до організації звичайного SRM (автори задач, тестери, літератори, адміністратори, рекламщики і т.д.) отримуюють гроші від ТС, тому ТС і відповідає за проведення матчу.
Тобто для звичайного користувача різниці немає ніякої між цими типами змагань, вона може виникнути тільки тоді коли "іде щось не так".
brus07 brus07 (Lviv NU) http://acm.lviv.ua Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 14-08-2010 20:38
Супер матч, знову нулик буде:) Написав 250... Довго писав, старанно, хвилин 20. В мене весь час було кілька помилок, які перекривали одна іншу, і за рахунок того на 2 чи 3 прикладах виходили правильні відповіді.

Врешті-решт виправив. Здав. Відносно непогано (в верхній половині таблиці).

За 20 хвилин до кінця побачив, що в мене з дебагу один масивчик залишився з 1000 елементів. А то чари на прапорці "кава-чай", знач, має бути до красивого щасливого числа, написаного в обмеженнях. Переробив, здав, вийшло трошки більше мінімуму. Думаю, буде багато падати, так що може не надто втрачу рейтинг.
На вході в челенджі порахував, що я за рахунок ресабміту втратив коло 200 позицій...

500 не робив, трохи складнувата для мене:) З.І. Маю таке припущення, що то є одна з популярних модифікацій Дейкстри (мусить ж 500 бути стандартною), але додатковий параметр збиває мене з пантелику.

І тут челенджі. За кілька хвилин до кінця... Мій сорс падає! Ото наглість! Хтось посмів зачеледжити мій сорс!

Ще нема практісів, але маю таку підозру, що помилка моя дуже-дуже тупа, надзвичайно тупа як для трохи вміючого розв'язувати задачі, тобто для користувача з дів1...

В мене змінна на відповідь 4байтового типу:(

В практісах подивлюсь... Чи після виправлення пройде, чи ні.
-=-=-=-
І ще всі мій сорс дивляться після матчу... Надіюсь, щоб взнати, яка в нас була задача на 250 (я про користувачів з дів2), а не щоб тупо поржати:)
-=-=-=-
Здається, знайшов у декого з "наших" (Львівські школярі) помилки в 500... Але зараз почекаю системок, чи мої думки підтвердяться. Може щось просто не так зрозумів.
-=-=-=-
Хоча б привітаю українську команду з хорошими результатами цього матчу...
З приводу 500, на щастя, я помилився. Тільки зараз почитав обмеження в дів2, бо задумався, чого ж тоді назва в задач різна. Дійсно, при тих обмеженнях розв'язки справедливо пройшли системки.
-=-=-=-
-19, новий рейт 1300. Так, успішність сьогодні дійсно нуляча, купа нулів (і тому моя позиція в формулі не надто низька) і низький середній бал...

Але я вже пару раз казав, що, як мені казали профі, і як я сам зрозумів вже, з рейтом ниже 1500 чи навіть 1600 падати складно, хіба що в мінуси лізти, або набирати нулі чи 75, але дуже стабільно. Бо, як видно з дистриб'юшина, кількість користувачів зменшується вже десь аж на жовтому...

З.І. Певно, я ще з півроку з зони аматорів не вилізу... Все щось втну...
-=-=-=-
Велика радість, 250 з дописаним long проходить системки. Піду відсвяткую певно.

Ндя, так тупо на ТопКодері я ще, здається, не поров.

Змінив(ла) LeBron, 14-08-2010 21:07
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 15-08-2010 13:00
В України коли-небудь було троє тарґетів одночасно?

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-08-2010 05:09
Хороший матч, нічого не скажеш:(

Почну огляд вже, бо до початку челенджів мені робити більше нічого - хіба ще трохи потестити 250.

Отже, 250 сьогодні на рядки. В цьому весь трагізм ситуації для мене. А ще там вектори... Для покращення картини. Жах словом. Поки її писав, багато цікавого з теорії вичитав в неті, бо працював з 5 відкритими довідниками одночасно.

Задача примітивна. Але я на реалізацію того всього витратив стільки часу, що здав на 100 з невеликим. І маю підозру, що як ще пару тестів зроблю, то буде або ресабміт на 75, або розуміння дрібної помилки перед челенджами... і сумне споглядання падіння сорса.

А так я входжу на челендж на 500+ позиції, мені не привикати, але зазвичай народу трохи більше, і піді мною є більше відповідно.

Маю надію, що на челенджі трохи людей впаде, мені найбільше кидається у вічі те, що в 250 нема жодного тесту, де треба сортувати адреси відповідно до умови, в прикладах. Може трохи тупитимуть на тому.

В 500 (450) ніби ніц такого, вона досить проста, але після 250 в мене залишилось менше 20 хвилин, за такий час я явно не встигну.

Там і падати менше буде, напевно. Хоча загнатись можна.

Йду дотестовувати. В мене в румі вже всі 20 людей здали 250 і 15 людей здали 450, ото простір для челенджів буде. І я на 20 позиції.
-=-
Поправка, 19 в мене в кімнаті юзерів:)
Такого хорошого проценту сабмітів у першому дивізіоні я давно не бачив:)
Подивимось на челенджах, що буде.
-=-
Зробив один челендж, невдало, секунд 30 думав, чи то в мене тест поганий, чи то прога дійсно правильна, прогу зачеленджили, я заспокоївся.
Щось в декого ніби й дурниці, але народ боїться челенджити, бо розібратись в коді сьогодні складно не лише в мене. Навіть на 500 челенджів в моїй кімнаті більше.
О, зараз краще піду в себе поміняю місце навчання на ТС, хай буде вже ЛНУ, бо ще досі школа.
-=-
Дивлюсь - хто вміє читати код і не пожалів часу на пошуки багів, той має по +250 на челенджах, а такі, як я, канєшн, в мінусах.
Маю надію, що зараз не будуть дуже падати на системках, і Львівська молодь може навіть з дів2 трохи попіднімається.
-=-
250 таки впала, маю -25, це є хороша заявка на дів2, може зараз хоч цим собі настрій підніму.
В кімнаті всі дуже щасливі, бо впало рівно 4 250ки і 7 500ок.
=-=
Ура, таки досить, 1106 маю.

Змінив(ла) LeBron, 27-08-2010 06:10
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 27-08-2010 06:33
г.г.. А в мене була краща картиина - був перший в кімнаті, а на системниках 500 впала... Не шарю чому, зара буду дивитись.
мав +75 на челенжі - хороший результат :)

---
І того, -2 і новий рейтинг 1141 ... Далі буде...

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-08-2010 10:54
Я на свіжу голову розібрався, де в мене "помилка". Ото треба вміти, ще краще, ніж минулого матчу. Там ніде не пише про сортування за кількістю слів, а я посортував... Десь таке вичитав, і ще авторитетно на форумі написав, що того багато хто не побачить, бо тести в прикладах підібрані... А там того й нема, тому ніхто не бачить. Сортування за порядковим номером потрібне. Викинути в мене сортування і замінити на один прохід масивом зі push_back(), і воно все проходить:)

І той сорс, який я челенджив, він дійсно не сортував, і той тест за моєю логікою він не мав пройти. А я чогось навіть не звернув увагу, що там результат такий, як я і очікував, тільки вердикт не такий. Це б змусило задуматись.

cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 27-08-2010 11:36
Бляха муха!!! В мене та саме фігня..... Капець.... та ну їх в жопу за таке... там ж пише шось за сортування...

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-08-2010 13:02
CUPIDON написав:
Бляха муха!!! В мене та саме фігня..... Капець.... та ну їх в жопу за таке... там ж пише шось за сортування...

Там пише про сортування за номером у векторі вхідних даних. Треба мені вернутись на рік назад у своєму "прогресі" і почати нарешті читати умову дослівно, а не переглядом:) Колись я не вмів читати на англійській, а зараз лише говорити, сумно, але в цьому і проблема.
А взагалі радій, зловити невеликий мінус в 2 дивізіоні зі зданою лише 1 задачею, при тому традиційно простою, з зони "під 2задачниками" за рахунок челенджів... З рейтингом вище 1100... Це непогано. Мені жаль, що серії румвінів ніби все ж не плюсуються, тобто якщо мені попре (в наступному моєму матчі взагалі не буде рядків, 500 буде на симуляцію/моделювання/повний перебір, 1000 не зробить ніхто в моїй кімнаті і т.д.) то я не стану 5 кодером в історії ТС, який виграв 4 матчі підряд (в рекордбук дів2), і першим за останні півдесятка років.

Ще питання, може хтось знає - є на ТопКодері якесь правило "чесної боротьби"? Що я маю на увазі. Припустимо, я шарю десь на рівні червоного. Зливаюсь спеціально (!) до сірого (пару матчів максимальний дроп, гарантований після челенджів до глибокого мінусу при навмисних дрібних помилках), щоб якось виділитись зі "стада червоних" (допустим, таргет мені не світив) , спробувавши обзавестись записом в рекордбуці за кількість румвінів підряд в дів2 або за серію підйомів рейтингу. Мені за це ніц поганого не скажуть? :)

Ще одне, хто дивився сьогодні запис матчу Петра? Ото я розумію людина шарить. Там явно практики більше, чим в мене:D Про знання мовчу. Просто раніше ніколи того не дивився, а сьогодні він виклав, і я переглянув.

Так спокійно, неспішачи, кодить, 3 рази перечитує... Але зате не тратить море часу на дебаг. І в нього щось досить помітна різниця між набором дуже стандартних морфем і "не дуже стандартних", з чого можна зробити висновок, що він, крім шарпу, кодить і на всьому решта в значних кількостях, і при цьому має досить стандартизований код.

Ще собі зараз глянув, наступний матч в мене може обломатись. Я ще не знаю свого розкладу, але там будуть пари, мабуть:(

Піду я зараз з горя ловити ацепти на якихось примітивних задачах, знайдених на інформатіксі або ТЖУ, і набивати там собі рейтинг.
-=-=-
А я ще ж під час матчу задумався, що умова трохи неповна, сказано посортувати за розмірами, але не сказано, що всі розміри різні.

Змінив(ла) LeBron, 27-08-2010 16:27
_ballon
Користувач

Зареєстрований: 31.10.08
Опубліковано 27-08-2010 16:28
А кому потрібні ті румвіни !? хіба що самому себе морально підтримати. але потім щоб знову стати редом тре знову багато часу тратити. Тому думаю ти ніяких правил не порушиш якщо напишеш пару матчів на -1000, або й більше ! :)

А що ти маєш на увазі кажучи про запис матчу петра ? що за запис ?
ballon Надіслати приватне повідомлення
Сторінка 5 з 11 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 2
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,417
новачок: Elvira