Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 06.12.2019 23:23:06 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Багатьма організаціями з рейтингування відеоігор OBLIVION визнана RPG року 2006.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 4 з 11 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 02-03-2010 22:57
Глянув на той матч. дів2 250 - просто кодінгова провірка швидкісних скілів оператора комп'ютерного набору:) З 3 хвилин таке писати треба в найгіршому випадку. 500ка (дів1 250) теж на диво проста, це видно навіть з графіку здач, її написали в межах 2-3 хвилин навіть деякі не "супер-пупер геніальні" кодери.
Дів2 1000, вона ж дів1 500 - задача трохи складніша за повний примітив, але вона явно не дотягує до дів2 1000. Здивований процентом здач і надзвичайним дисбалансом між другим і першим дивізіоном.
Якби писав цей матч - виглядає на те, що рейтинг би собі не спартачив.
На тисячку не дивлюсь з принципу, бо не хочу себе грузити, на вихідних прочитаю і умову, і розв'язок (якщо там щось складне і я не побачу алго зразу; скоріш за все, я таки не побачу алго, раз її лише 1 людина здала).

Чекаю наступного контесту, то буде хайскул другий, маю примарну надію на вихід далі (як завжди, після повного партацтва зі свого боку бачу таке ж партацтво з боку опонентів і це піднімає настрій - тому після першого раунду надія, якої не було до того, таки появилась).

А зараз спати йду, втомився відбором, та ще й настрій собі зіпсував - якщо вчора я набрав 77 з 80 через те, що дійсно не мав поняття, як робити останню задачу, а тому не претендував по ній на 20 балів, і написав просто лобовик, то сьогодні маю скромні 67 зі 100 при тому, що міг би мати 82, якби дещо передбачив в найпростішій (не знаю, кому як алгоритмічно, але кодінгово сьогодні сьогодні була найпростіша і найкоротша саме та, в якій я запоров на позорні 10/25).

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 02-03-2010 22:58
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-03-2010 21:10
Все, відзмагався.
Сьогодні хайскул гарний...
Я в стані трохи кращому, ніж вчора (треба ще день відіспатись) сів писати, написав 250, побачив, що я в неписьмовому стані, глянув на 500, подумав, що народ буде плужити, і після 5 хвилин, потрачених на неї, пішов пити чай:)
А народ плужити не став, хоч і збоченства, але понаписували. Я злякався ще на челенджі, коли побачив, що ніхто не паде.
В результаті вся потужна, нездоланна і непереможна львівська тіма повалилась і ніхто не пройшов (хіба хтось під лівим аком шифрується, не знаю). Я найвище, 256ий.
Задачі по складності напевно майже такі самі, як минулого разу.
250 проста. Про неї довго не будем говорити, вона була на швидкість кодінгу. Якби кодив швидше - був би далі. Але це б нічого кардинально не змінило, бо футболку я вже виграв, топ-50 мені не світить, а на наступний тиждень в суботу я після пробного незалежного був би не набагато свіжіший, ніж сьогодні, може лише з тією різницею, що там один ранок, а тут 5 днів поспіль було. Хіба взагалі на нього не йти, а їхати в політех на контест:)

500 теж досить проста, я дивуюсь, чого з "наших" ніхто її не здав, бо ж дехто з них взагалі на зборах не був, а на решту це ніби не вплинуло так негативно, як на мене: я ж згорів після другого дня, і далі просто їздив рослиною аж до останнього, плавно зливаючи бали день за днем.

В нормі вона пишеться через розглядання тривіального випадку не протилежних граней і 3 випадків можливих протилежних граней; для кожного з останніх 3 треба просто взяти мінімум з 2 значень.
Але тут, як на мене, спеціально дали малі обмеження, щоб можна було не паритись і тупо писати обхід в ширину/глибину "тримаючись за стінку", навіть без масивів перетворення, а просто на 100*100*100 - як на звичайній 3мірній матриці.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-03-2010 21:13
Наступний матч 16ого... Ну що ж, було б непогано перед ВсеУкрою взяти 1300 рейту:) Якщо не запорю, то маю всі шанси, бо я на самому дні дивізіону (з 1250 рейту і моєю малою стабільністю підійматись досить просто).

Жаль тільки, що цей рейт мені на ВсеУкрі не допоможе, бо я десь місяць тому нарешті зрозумів, що ТопКодер має дуже мало спільного з власне розв'язуванням алгоритмічних задач на змаганнях, а від мене вимагається просто писати стандартні задачі швидко і на автоматі (до жовтого рейтингу точно так, а якщо я колись досягну того жовтого, то певно зрозумію, що насправді ті задачі, які я колись вважав нестандартними і складними - теж тупі і стандартні).

Змінив(ла) LeBron, 06-03-2010 21:16
webmaster
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 17.03.07
Опубліковано 06-03-2010 23:00
не цілком так
ТопКодер заставляє писати дуже швидко і правильно.
Дуже швидко завжди корисно. От придумав якийсь алгоритм, здається навіть простий, а реалізовував його годину (або більше) - це не правильно. От ТопКодер якраз вчить швикдого кодінгу.
Правильно. Оскільки маємо посуті тільки одну можливість сабміту, не як на АСМ можна отримувати штрафи, то стараємось відразу писати правильний розв. Дуже часто можна чути різні розповіді, що мені доставити один символ і моя задача проходить, після кожного SRM. Навіть у Петра був такий прикол на фіналі ТСО.
Тому ТопКодер дуже корисний у плані тренування.
А... Звісно розв'язування задач корисне, оскільки освоюються нові алгоритми і т.д. Ну і челендж, побачиш пару тупих штук у сусідів, то сам вже будеш старатись на них не попадатись.
brus07 brus07 (Lviv NU) http://acm.lviv.ua Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-03-2010 00:15
webmaster написав:
ТопКодер заставляє писати дуже швидко і правильно.
Дуже швидко завжди корисно.

Головне не заганятись, бо я майже в усі дні зборів починав кодити першим з учасників (це вже дійсно звичка від ТопКодера, якщо бачиш розв'язок - спочатку пиши, а потім думай), але якогось одного дня почав писати зовсім не те і в результаті за 10 хвилин нагатив десь півсотні рядків, а потім нарешті зрозумів, що я розписую абсолютно не пов'язану з поточною задачу. Як сказав Ігор одного дня, в мене типова проблема школяра - я замість розв'язування задач займаюсь вгадуванням.
Що втішає - я після ТопКодера, навіть з урахуванням того, що майже не пишу практіси, а тільки матчі, бачу прогрес правильності. За перші півроку своїх занять програмуванням я майже не прогресував в цьому плані і завжди допускав тупі помилки і довго їх шукав... А зараз я перестаю дивуватись тому, що я перший раз нажимаю F9, щоб провірити, чи всі змінні оголошені, а після другого прога запускається. Колись це для мене було дивним збігом обставин. Тупі помилки ще остаточно не вилікував, але...
webmaster написав:
От придумав якийсь алгоритм, здається навіть простий, а реалізовував його годину (або більше) - це не правильно. От ТопКодер якраз вчить швикдого кодінгу.

Швидкого кодінгу Топкодер вчить далеко не найбільше. Хіба що якщо говорити про якісь граничні швидкості (ой.. ай... вони здали ту задачу на змаганнях на 74ій хвилині, а ми на 77ій... ні, не тому що ми плужили з алго і довго дебагали, а потім ще проводили лишні тестування, а тому що ми повільно друкуєм:) або щось типу того...), сидіння цілими днями в практісі і все таке. Але реалізація алго складається з реалізації його складових, і тут головне набита рука. Я 2 місяці тому додавання одинички до довгого числа міг писати 15 хвилин:) Набивати руку можна і в онлайн-архівах, і при розв'язуванні складних задач є більший шанс вловити щось нове, ніж при написанні відносно простої задачі на ТопКодері. А складну задачу написати може і не вийти - бо якщо вийде за 75 хвилин написати код до задачі, то там не було чогось такого, що надто складне в реалізації (особисто в мене так, може тільки тому, що руки кучеряві). Тоді шлях в практіс, де відмінностей від онлайн-архіву менше, набагато менше.
webmaster написав:
Ну і челендж, побачиш пару тупих штук у сусідів, то сам вже будеш старатись на них не попадатись.

Я сьогодні на челендж прийшов з цікавості (ну і в надії на халяву), полазив по чужих сорсах і просто собі настрій попіднімав. Перевага челенджа і ТопКодера взагалі - в можливості повчитися на сорсах. Більше корості від того, на що глянув з повагою, ніж від того, на що глянув з усмішкою.
От, для прикладу, я писав про те, як робити 500. Я б її на контесті так і писав, бо саме цей розв'язок здається мені правильним. А сьогодні через певний час після матчу я знайшов такий сорс з ацептом і красивою реалізацією, і переконався, що був правий.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 16-03-2010 18:54
Але я сьогодні наплужив... В 500 виникла хіба думка про бінарник, але якось не вийшло його вкрутити в ту задачу. А 250 - позор на мою голову. Досить проста задача (дів2 500), а я напоров через неправильне розуміння умови і неуважність. Там повний перебір катить, бо цифр не може бути більше 8. Якби Віталій мені за 2 хвилини до кінця матчу не сказав, що в них вона 500кою, то я б і не прозрів... Дійсно, очевидно, що не може бути одна цифра два рази. А я зрозумів умову так, що можна порівнювати 2 підрядки різної довжини, але не можна порівнювати 2 підрядки з однієї цифри кожен. Тобто я відкинув тільки числа з одиницями, нулями і ще деякими підрядками. Сиджу, дивлюсь на задачу... Хм, складна... Хм.. довга арифметика звідкись випливла... хоча може то через 8байтовий вийде пропхати, мене ж не питаються про числа з великими номерами... хм... треба бінарити і писати ДП... а всі здають...

Забив на це все і сів ще раз читати 500, бо 250 мене відлякувала вже тим, що там рядки.

В моєму румі писав Сашка:) Він молодець, здав 250ку. А те, що вона впала на челенджі - дрібниці, з ким не буває. Головне, що здав!

Зараз гляну на свій новий рейтинг, певно до ВсеУкри не те що 1300 не візьму (хех... а на ВсеУкру минулого року їхати треба було жовтим, або високим синім), а ще й матиму можливість дописати собі дів2 румвіни в майбутньому. Ще цікаво, чи Сашка впаде зі мною на пару:)
P.S. А добре бути в самому-самому-самому низі дивізіону, ніц не робиш, а рейт стабільний:) Халява... -9, тепер маю 1241. А Сашка таки прогорів, в нього -25 через те, що челенджив, тепер має рейтинг 1142 і місце в дів2.

Змінив(ла) LeBron, 16-03-2010 19:24
webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 16-03-2010 20:03
Вже і я напишу, а точніше так само поплакаюсь :)
Прочитав першу задачу (250), перша думка: і як таке робити...
Встряхнувся і вже через декілька секунд зрозумів як.
Добре, що я почав писати найтупіший спосіб, що тільки можна було і головне у тому, що він дуже короткий.
Повний перебір, повніший просто не буває для цієї задачі складність N!*N*N*N.
Все заключалось у функції next_permutation , хто не знає, раджу подивитись, що ж то таке.
Написав, доки компілювалось, глянув на дівізіон, тільки декілька людей здали її, думаю: "ого як прикольно і я швидко здам, а ж не загнався ніде, бо у цій задачі загнатись не можна".
Зрозуміло тести у мене не всі пройшли. Довго і нудно шукав, де ж то я міг загнатись, код передивився, ну все правильно ж. Пішов у дебаг.
Помикла виявилась взагалі тупою:
написав стрічку: "2345678", зрозуміло, що "9" не хватало. На ту стрічку я навіть не дивився, тому так і довго шукав помилку.
Здав все ж із не найгіршим результатом.

Прочитав другу (500).
Проснулась ностальгія.... На минулому ДеКодеді я для Асуса написав програмку, яка для заданих тачок так само рахувала максимальний мінімальний розмір квадратиків. Ну там ще був ТачСкрін і т.д. Врезультаті мені за ту програмку вручили AsusEEEPc900.
Про задачу. Ідей, розумних, не знайшлось.

Челендж. Мій розв'язок завалили. Бачу багатьох валать, що ж не так.... І тут я згадав про довжину - 1. Ну звісно було вже пізно, бо всіх вже повалили і мене у тому числі.

Рейтинг -66, ще жовтий.
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 16-03-2010 22:53
А я собі зараз задумався - якщо раптом в п'ятницю перед від'їздом зі ВсеУкри я буду мати час і бажання писати ТопКодер, де я це робитиму? В Києві в 3 ранку неповнолітньому дуже легко знайти комп'ютерний клуб зі спокійною обстановкою та відсутністю ризиків по дорозі до нього, правда? :) Одна надія на те, що я завалю і з горя буду спати до 10 ранку, або ж візьму диплом і на радості буду святкувати так, що мені буде не до ТС.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-04-2010 16:44
Все, йду святкувати:) Сьогодні вперше в житті здав якусь задачу в дів1:) І зразу 500ку. Правда, на неповних 200 балів, але ж здав:) Якщо врахувати, як я далеко від серйозних рейтингів, то не дивно, що в мене +108, і новий рейтинг 1349.
Правду я писав вчора, мені зажали футболку, бо давно матчі не писав! Через 30 хвилин після початку матчу поштою прийшла моя футболка з Хайскулу. Досить цікава методика в мене - я розпечатав, глянув, приміряв, а зараз буду запечатувати назад, щоб потім нагородили ще в школі на лінійці:)
250 сьогодні була "лобова". Але досить нудна. Дуже нудна, я б сказав, та ще й на рядки - я її зразу відкинув і навіть не намагався щось там накарлюкати, бо я б потратив десь годину на написання і півгодини на дебаг, навіть з гуглом.
500 - стандартна динаміка, всього 2стани*2переходи*к_параметр (летимо/не летимо, продовжуєм чи не продовжуєм летіти/не летіти, скільки перельотів залишилось), вона мене знову налякала своєю простотою, тому я досить довго спочатку придумував контрприклад до "жаднячої" динаміки. Хоча треба було за цей час писати жаднячу динаміку і сабмітити, а вже потім про щось думати, але це я зрозумів вже після контесту - мій стиль топкодера "5 раз провір, а вже потім провір вшосте" явно не є дуже стандартним. Коли зумів якось відносно переконливо довести коректність алгоритму (на такому рівні, якого вистачило, щоб я сам собі повірив) - потратив ще 20 хвилин на реалізацію. Але здав:) Як завжди, був 1 сліпий челендж мого сорса (через 15 секунд після відкриття) за принципом "такий код не може працювати", але мені до того що:)
У моїй кімнаті писав alt, в нього не все так позитивно. Здав і 250, і 500 (от молодець!). Потім ще раз здав 250 (а що, а раптом додаткові бали дадуть?). Потім на челенджі впала його 500 (якщо я правильно зрозумів, бо код потім читав дуже оглядово - не враховано, що деколи вигідніше не робити всі К перельотів; треба було челенджити:) ). Але за 250 має свої законні 75.00. Трошки рейтинг впав, але в дів2 не вигнали. Бо я вже боявся, що це на мені таке прокляття, і після Сашка наступною жертвою стане... ще один Сашко:)

webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-04-2010 17:55
ну і пописав змагання
хто не помітив, особливістю цього змагання був час початку, який був зміщений на 2 хвилини, у адмінці Олексій щось про то питав, але я вже запізно зайшов і не бачив всього обговорення

Перша задача дійсно проста, "що написано те і роби", не знаю чи там можна було начудити щоб дістати ТЛ. Для мене складність цієї задачі полягала саме у правильному прочитанні умови, нащо я і потратив дуже багато часу. Хоча і до тепер залишилось декілька не розкритих питань: що буде якщо натиснути цифру, що немає жодної букви (у стандратній розкладці "1"), також чи можуть слідувати підряд два слова без пробілів (наприклад "223#223#") і ще декілька. Я написав акуртно сорс, який точно правильно робить, те що я зрозумів, і точно дурного нічого не робить із іншими випадками, це через особливість тесті, що вони завжди коректні.

Друга задача цілком не складніша за першу. Читаєш і відразу зрозуміло, що потрібно робити. написав, не проходить, подебагав, переплутав два індекси в одному місці i<->j (так дрібниці, опечатка), тестую, а воно видає "SIGKILL"!!!! Шукав, шукав, шукав так і не знайшов, де воно "вилазить". Вже перед челенджом вирішив подумати, чи дійсно я роблю ту задачу, як виявилось ту, але можна трошки оптимізувати структуру, яка у мене була 2*42*400100 елементів, до 2*42*2 і мені згадалось, що на ТС є який ліміт пам'яті, здається 64М, от і пояснення деж помилка, перший раз попався.
Врезультаті у практиці успішно здав.

Результат +1 до рейтингу, тепер 1521.
Змінив(ла) webmaster, 20-04-2010 17:55
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-05-2010 20:17
Хех... Писаки...

Я сьогодні зрозумів, що писати топкодер, думаючи про посторонні речі - не є добре. Коли голова забита фізикою і літературою, на які я зараз трачу часу десь так само, як тратив 2 місяці тому на інформатику, то написати добре не виходить.

Надзвичайно дитяча 250 в дів1, як завжди - перебір. Хоча в чаті зараз обговорюють коректність якихось розумних розв'язків, але я довіряю тільки перебору. За 30 секунд зрозумів, що від мене хочуть і як його робити відповідно до обмежень. Приплив на реалізації. Спочатку хотів писати двопрохідну динаміку. Потім зрозумів, що достатньо просто рухатись зверху вниз деревом позицій і провіряти для маски, чи вона є кінцевою для гри (тоді в неї певне значення, яке виходить відповідно до правил), чи некінцевою (тоді перебираєм всі нащадки цієї позиції і вибираєм згідно з мінімаксом оптимального, в нього і берем значення для позиції). Сів писати. Наробив купу помилок, дебагав 20 хвилин просто щоб зкомпілилось, бо голова ніяка (не втягую я ще науку типу фізики так, як інфу). Почав тестити, знайшов купу нових помилок. Повиправляв. Видно, знайшов не всі, бо так і не засабмітив - не було що. Потім ще може пошукаю помилки, виправлю і хоч в практісі здам.

Потім був челендж. Я, як завжди, почав проклинати свої зняння мови - у народу купа якихось примочок, про які я можу лише здогадуватись, як вони працюють. Зрозумів до кінця тільки 4 розв'язки. Один з них був через ДФС, мені чогось подумалось, що ДФС нам дає повний перебір і N! складності. Значить, при 16 кольорах має красиво падати. Насторожувало хіба те, що 1 челендж той код уже вистояв від іншого учасника. Вирішив зачеленджити, бо зона нульовиків була коротка, одже, від втрати балів на челенджі рейтинг постраждав би не надто. Ввів тест, начав челендж - все зависло. Через 10 секунд мене викинуло з арени. Кінцевий результат - зачеленджити не встиг, а той сорс дійсно впав на системці.

Вітаю всю команду ЛНУ з "чудовим" виступом (якщо не помиляюсь, рівно 0 зданих 500ок) і красивим падінням рейтингу.

З.І. В мене -49, новий 1300. Є така підозра, що я не буду мати бажання втрачати цілі вихідні навчання через код джем, так що його я теж злию через ніякий стан.

cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 27-05-2010 15:11
Хм, знов арена впала =)...
Скажіть хтось, будь ласка, як робити ту задачку про плейлист(500 з дів2 з срм471), бо схожа мені вже вдруге зустрічається, а я не знаю як її робити...

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
_ballon
Користувач

Зареєстрований: 31.10.08
Опубліковано 27-05-2010 17:04
угу..арена дійсно впала:(,мені не вистачило десь 30 сек щоб здати 500, був би мій найрезультативнійший СРМ

а на рахунок задачі:
все дуже просто ;)
ДП
нехай a[i][j]-к-ть плейлістів, довжини і, з останньою піснею j.
a[i][j]=sum(L=1..n;Після пісні-L може йти пісня -j, a[i-1][L]);
res=sum(i=1..n;a[k][i]);
і не забути все брати по модулую 1000 000 007 .
Змінив(ла) _ballon, 27-05-2010 17:07
ballon Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 05-06-2010 23:26
Хех... Навчання погано впливає на програмування, якщо вчитись "фанатично і без звички". І навчання щось не дуже йде (перше тестування завалив), і програмування в черговий раз зливаю. Сьогодні і код джем накрився - здавши жаднік до 2 і симуляцію до 3 на смолах, хотів писати перебір до А (проходить, по ідеї, і large), за моїми розрахунками, мало вистачати, щоб пройти далі... І відчув, що "бобік здох". Просто вже не кодилось... Далі те саме на ТопКодері, 250 дуже елементарна в плані коду, але ж треба так плужити... Спочатку 10 хвилин писав перебір для пошуку закономірності. Потім шукав якусь закономірність ксором, розкладом в 4кову, 2кову і інші системи числення... Нарешті побачив розв'язок - здав, хоч і дуже пізно, але не безнадійно, на 171. При тому я побачив спочатку закономірність, і лише перед початком челенджу зміг її довести, а до того й не дуже пробував, бо бачив, що я сьогодні не до доведення, думав, в когось спитаю потім:) А все виявилось досить простим. Подивився на 600, я її навіть в нормальному стані (десь так перед ВсеУкрою) не втягнув би... Видно навіть з проценту здач в дів1. За декілька хвилин до кінця кодингу зовсім випадково побачив, що в мене здано абсолютно посторонній код, який зовсім випадково дає правильні відповіді на прикладах, але фактично залишився від дебагу, а правильний в мене на компі, але не зданий. Ресабміт до 75. Круто.

Далі челендж. На повному неадекваті піймав ще -50 за рахунок того, що просто недобре зрозумів сорс, який читав:) далі мені вистачило розуму не робити 0 з ризиком ледь не падіння в дів2, тим більш, що вже все неправильне в румі повалили.

Хех... хочу в дів2 вже:) З приводу рейтингу мене недавно висміяли на одному форумі, що сині дів1 - це люди, які не можуть нормально написати навіть повний перебір (тобто типову 250), бо якщо пряморуко писати хоч одну задачу в матчі і не робити дурниць, то будеш точно жовтим. Я розумію, що дів2 - це, за їхніми мірками, взагалі позорне місце, але там хоч можна було кімнати вигравати...
Висновок: безперсективні спроби вивчити фізику (а до того - літературу) будять в мені емо:)

З.І. Глянув на дів2 500 сорси... Чимало незачеленджених сорсів, які дуже далекі від правильних. І в українців, на превеликий жаль, теж... В дів1 таких, по суті, не залиишилось... Та "Львів'яни" в дів2, бачу, і на 250 досить сумнівне накодили... Але не впевнений, може то далі мене глюкає:) Хіба може, в когось є невеликі технічні хиби, які виявляться на системках. Чекаю на систести (і їх затримка мій і так поганий настрій псує ще більше).

О, тести пройшли... В дів1 впало 2 250ки всього, я був правий... А в дів2 попадали нечеленджені "далекі від правильних", я теж був правий.

Результат в мене - +17 (тепер 1317) вперше здана дів1 250... Але щось від того радості небагато:(

Змінив(ла) LeBron, 05-06-2010 23:46
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 01-07-2010 05:49
Що сказати - як тільки я на місяць відволікся від програмування спробами вивчити щось з того, чого мене мали навчити в школі - форум вмер, залишились тільки прохання типу "поможіть, бо я не можу задачу розв'язати" і різні дрібні повідомлення про баги і помилки як в компілятора, так і в кодера. Прийдеться знов троха пофлудити.
=-=-=-=
Матч видався цікавим. Віталій вчора слушно зауважив, що № 474 - трошки щасливий, так що не було б дивно, якби задачі належали перу Шефа. Або хоча б якби Шеф з'явився на контесті. Другого не сталось (хоча ні... глянув, Шеф з нами! Просто, як завжди, в останній момент зареєструвався), в першому дуже сумніваюсь (судячи зі стилю задач, бо ще не знаю, хто автор || нє, як Василь писав, то вже не могли бути його задачі).

250 проста. Як завжди. На цей раз симуляція з перебором. Швидко зрозумів, що від мене хочуть, але на всякий випадок писав не найкоротшим способом, який треба було придумувати на ходу, а провіреною реалізацією, якою я завжди користувався, повільно і акуратно (і рядки мене, як завжди, нервують, навіть в такій мінімальній кількості, і форму за той місяць навчання втратив трохи). Маю за неї 196.11.

500 трохи складніша, але, як на 500 - досить проста. Для профі, мені чомусь здається, вона виглядає дуже класичною (як і має бути з ТС 500). Це я і за не надто складною умовою вирішив, і глянувши на кількість сабмітів. Для мене вона класичною не була, бо я задачі такого рівня почав у значних кількостях писати не так давно, і конкретно такого ніколи не робив (от облом, правда?) Десь за 25 хвилин я на листку її розв'язав, ніби навіть правильно ідейно(потім звірився з сорсами на челенджі, які зараз вже пассед, пізніше ще гляну на форумі), але зрозумів, що зараз мені того чисто за 20 хвилин може не вдатись закодити, і щоб не втрачати рейтинг краще провірити 250 зайвий раз.

1000, якщо чесно, не читав. Якщо дуже чесно, то читав, але не дуже вдумувався. що від мене хочуть.

P.S. 1. Чого в нас не працює тег [s]?
2. Маю за матч всього +18, новий рейтинг 1335, проста 500 таки добре підвищила необхідний для росту рівень результатів.
3. Вітаю Andrew_Makar з місцем в сотні і новим зеленим рейтингом.

Змінив(ла) LeBron, 01-07-2010 06:46
_ballon
Користувач

Зареєстрований: 31.10.08
Опубліковано 01-07-2010 22:05
це він собі на день народження вирішив позеленіти...щоб ніхто не впізнав...:)

а СРМ дійсно був цікавий... я навіть попав у 44 рум(уявити лише, всюди щасливі числа. Навіть коли відкривав цю тему в ній було 74 повідомлень ;))

B)
ballon Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-07-2010 16:01
Хто вміє і любить плужити? Правильно, я:)

Сьогодні здав 250 майже на 140. В кінцевій таблиці це вище середини навіть (!). Могло бути ще вище, там досить простий перебір, тільки нудненький в реалізації (мені сподобалась ідея зберігати не поле, а масив з координатами кроликів - так набагато швидше і коротше, але сам до такого не додумався, вже на челенджі вичитав). Довго шукав дві помилки, потратив хвилин 4-5 на те, щоб побачити 1 незанулений масив і 1 недописане "-1" в індексації. Потім (після сабміту) щось задумавсь, що в мене не враховує випадки, коли в одній клітинці 3 чи більше зходяться. Ресабміт на 90.
Місце одразу на 100 з гаком позицій нижче. А мораль така - там 3 в одній клітинці не зійдуться ніколи. Ось так. Міг бути 275 приблизно, а вийшов 377.

Я б мав місце в першій 5 своєї кімнати!

Традиційну сумну частину "як я запоров" на цьому можна завершити.

Про позитив: традиційно пассед (не даром я і після ресабміту тестив), всього -1 до рейтингу (новий 1334). На цім позитив скінчився.

webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-07-2010 16:19
Дивнуваті трохи задачі, неприємні такі.
Перша взагалі на те, щоб хоч якось її розвязати, а способів мабуть дуже багато.
Вона доречі взагалі не "250ка", а "300ка", сьогоднішній матч мав не стандартну розбаловку задач: 300, 600, 900.
От я наприклад, робив взагалі супер тупо. Тільки один загон, що не вичитав за перший раз, що потрібно буде повертатись на попередню клітинку, тому трохи потратив часу на те, щоб цю штуку дописати. А так взагальному майже добре писав, тільки довго дуже.
Врезультаті +67 до рейтингу.
Змінив(ла) webmaster, 06-07-2010 16:20
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-07-2010 18:07
Так, трьохсотка, я за звичкою її 250 назвав.

webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 06-07-2010 19:36
мабуть варто називати їх так, як робить ТС: "easy", "medium", "hard", або аналогічно на укр мові
Сторінка 4 з 11 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,407
новачок: Vodylupe