Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 10.12.2019 10:22:05 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Оптимістична печера — карстова печера, яка знаходиться поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області на території України. Вона занесена до Книги рекордів Гінесса як найдовша в світі гіпсова печера (Сумарна картографована довжина довжина її ходів складає 230,5 км).
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 3 з 11 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 06-02-2010 22:17
Пророчі слова, я в першому дивізіоні. Сьогодні якийсь кривий баланс складності. Надзвичайно примітивні 250 і 500, і дуже складна (на їх фоні) 1000. При тому в 1000 умова така, що вона закручена під просту. Я зараз, поки бавився в практісі (вже на челенджах піднявся до 2 з копійками тисяч (З.І. Поки це писав - вже до трьох. Далі не цікаво, йду розв'язувати задачі) ), вже зрозумів її умову, і те, що від мене хочуть... Я таку навіть одну за 75 хвилин не напишу на даний момент (З.І. sashka першим здав ту задачу в практісі, вітаю його з цим маленьким досягненням, я глянув на код, - ідея та ж, що я й думав після правильного сприйняття умови, але я дійсно сам би таке не написав) . А спочатку я подумав, що там просто Таржан і лінійна комбінаторика по тих компонентах, які в кінці вийдуть. Виявилось, що над тими компонентами треба конкретно познущатись, щоб вийшла правильна відповідь. А я ще під час матчу задумався, чому обмеження такі маленькі і навть вказано, в яких межах буде відповідь... А в мене така відповідь і близько не виходила, в найгіршому випадку здається 8! було:) Тому зразу Віталієві сказав в асі, що певно впаде, ще до челенджів.
250ка лобова, 2 в енному порахувати:) Але я, як завжди, дуже трагічно працюю з рядками, і за наслідки цієї праці не відповідаю. Перше пробував стандартною функою порівняння рядків написати, вона в мене не запраювала (як завжди:) ), прийшлось переписувати вручну. Якби хоч перебив вхід в звичні для себе назви змінних - було б легше, а так як в мене і з цим певні проблеми, то прийшлось писати на тому, що є, це повільніше, і ще потім треба було 2 рази пробувати компіляцію, щоб всі опечатки виправити. Результат - 250 я здав майже першим в кімнаті, до першого не вистачило всього 10 місць. А в дивізіоні здається 457им. 222.72 бали. І то ще дехто після мене відкрив і здав хоч і пізніше, але з кращим особистим часом - в результаті я ледве вклався в першу половину таблиці по 250ці.
З 500кою не так сумно, здав її порівняно швидко, хоча й далеко не першим в дивізіоні. Новий особистий рекорд на 500ці, 417.12, майже повністю за рахунок короткості її розв'язку (отут +мені, порівняно з іншими кодерами реалізував досить коротко, нагадало ситуацію з минулого матчу, коли для графа з 10 вершин (чи що там було, здається масив 10*10) в 250ці писали БФС/ДФС), рекорд цей не скоро поб'ю, особливо якщо затримаюсь в першому дивізіоні. По часу - витратив на неї аж на 3 хвилини більше, ніж на 250:)
Про тисячку окрема розмова, можна сказати, що вона дала мені перший дивізіон. На челенджі вперше в житті завалив тисячку і вперше в житті зачеленджив більше 1 розв'язку. Завалив 1 явно джокову тисячку і 1 таку, що працювала по принципу моєї, але навіть для "мого розуміння задачі" в певних и випадках була невірною (чувак забув на факторіал домножити чи щось таке). Вася з нас познущався, не давши жодного прикладу, де було б більше 2 компонент зв'язності, тому мій тест з 3 компонентами рвав всіх. Тест в мене був не дуже вдалим, але кого то обходить - задачу ж ми всі зрозуміли неправильно, +100 взяв. Треба було валити решта розв'язків в кімнаті, мав би ще +150:) а зі своїм навіть +200.
3ій раз підряд взяв перше місце в кімнаті (якось навіть не цікаво вже, весь час попадаються такі слабкі кімнати, що з місцями за межами першої 30ки в дивізіоні я перший в румі), в дивізіоні одну позицію не дотягнув до повторення свого кращого результату - я 33ій.
Тепер йду дивитись на результати останніх матчів в першому дивізіоні. Так набагато наочніше, ніж на формулах, видно, скільки треба набрати, щоб втрматись від вильоту. Бо вищих цілей перед собою поки що й не ставлю.
А завдання виходу в перший дивізіон, яке планувалось "на новий рік" я виконав з великою затримкою. Дались взнаки завали через незнання С++ і втрачені в плані програмування дні - купа справ перед новим роком, прохалявлені канікули (на яких я тільки для топкодера раз приїхав в місто, а так в селі думав над алгоритмікою і все, не кодив нічого через відсутність можливостей), втрачений через військомат тиждень (як в плані часу, так і в плані нервів)...
Нічого, тепер головне втриматись в першому дивізіоні. Наступний матч здається через обласну пропущу, а там буде видно.
P.P.S. І ще один особистий рекорд, як виявилось, - перемога в кімнаті з найбільшим запасом. Аж 85.6 очок від другого місця. До цього було 46.08 в Member SRM 458

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 18-02-2010 22:32
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
webmaster
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 17.03.07
Опубліковано 07-02-2010 00:20
LeBron написав:
3ій раз підряд взяв перше місце в кімнаті (якось навіть не цікаво вже, весь час попадаються такі слабкі кімнати, що з місцями за межами першої 30ки в дивізіоні я перший в румі), в дивізіоні одну позицію не дотягнув до повторення свого кращого результату - я 33ій.

У наступному матчі, легкої кімнати у тебе точно не буде :)
А заголом молодець, рідко такі результати зустрічаються у другому діві (3 перших місця підряд), це тому, що такі люди "зависають" у першому.
brus07 brus07 (Lviv NU) http://acm.lviv.ua Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 00:28
Надіюсь на зависання. З зависанням так виходить, як з кольором, пишу другові, який програмуванням не займається, але в загальних рисах від мене про нього знає:
"- Привітай мене, після сьогоднішнього матчу на ТопКодері я голубий!
- Він так сильно вплинув на твої смаки? То що, Христя і Настя тобі більше не подобаються? :o "
через 10 секунд дописує
"А про мене що скажеш, як я тобі? :D"

Ото підкинув мені стимул жовтіти. А я раніше й не задумувався.

З приводу 3 перемог підряд - до рекордів мені ще далеко, люди виграють дів2 руми по 10 і більше раз (суджу з Algorithm Competition Record Book).

Змінив(ла) LeBron, 07-02-2010 00:33
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 00:44
Беру свої слова назад (але не едітом:)), 3 перемоги в дів2 підряд - це круто, як виявилось.
http://www.topcoder.com/stat?&c=most_consecutive_wins&dn=2 - я потрапив в книгу рекордів ТопКодера. Більше 3 підряд не вигравали вже декілька років, а 3 підряд вдалось тільки кільком особам (ну як - кільком, там півдюжини, але для крутості скажем "кільком";).
А якщо я впаду назад в дів2, то можна буде серію продовжити? Чи таке не рахується, матчі мають бути не тільки поспіль в дів2, а й поспіль взагалі?
З.І. Хех, здається таки не рахуються, якщо я правильно зрозумів їхні правила.

Змінив(ла) LeBron, 07-02-2010 00:46
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 00:51
І ще одне в тему рекордів, запитання виикло - колись дів2 був до якого рейтингу? До 1500? Чи як? бо в рекордах за кількісю дів2 румвінів взагалі є люди, в яких менше матчів зеленим, ніж перемог в дів2. Навіть якщо врахувати, що можуть бути перемоги в першому матчі і зразу високий рейтинг, що після перемоги можна підняти колір, і буде перемога "без кольору", то все одно в декого не сходиться.

webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 11:41
LeBron написав:
І ще одне в тему рекордів, запитання виикло - колись дів2 був до якого рейтингу? До 1500? Чи як? бо в рекордах за кількісю дів2 румвінів взагалі є люди, в яких менше матчів зеленим, ніж перемог в дів2. Навіть якщо врахувати, що можуть бути перемоги в першому матчі і зразу високий рейтинг, що після перемоги можна підняти колір, і буде перемога "без кольору", то все одно в декого не сходиться.

ну відколи я Мембер (2006) то рейтинг завжди був такий, як і зараз
webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 11:43
LeBron написав:
Беру свої слова назад (але не едітом:)), 3 перемоги в дів2 підряд - це круто, як виявилось.
http://www.topcoder.com/stat?&c=most_consecutive_wins&dn=2 - я потрапив в книгу рекордів ТопКодера. Більше 3 підряд не вигравали вже декілька років, а 3 підряд вдалось тільки кільком особам (ну як - кільком, там півдюжини, але для крутості скажем "кільком";).
А якщо я впаду назад в дів2, то можна буде серію продовжити? Чи таке не рахується, матчі мають бути не тільки поспіль в дів2, а й поспіль взагалі?
З.І. Хех, здається таки не рахуються, якщо я правильно зрозумів їхні правила.

Молодець! Вітаю!
Я ж казав, що то дуже круто.
У дів1 простіше таке робити, правда для цього потрібно бути Петьою або АЦРашом ;)
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 12:50
webmaster написав:
ну відколи я Мембер (2006) то рейтинг завжди був такий, як і зараз

Та скільки там того, від 2006ого:) Я про рекорди 2001..2003 років (коли ставили 4 матчі вінрумів підряд і рекорди за загальною кількістю вінрумів в дів2).
webmaster написав:
У дів1 простіше таке робити, правда для цього потрібно бути Петьою або АЦРашом ;)

Або, на крайняк, Шефом:) Нарахував у Василя здається 44 вінруми. Паралельно задумався, чому в нього в списку матчі не по порядку.
В дів2 явно простіше, тільки за усіпхи можуть вигнати в дів1, як от мене.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-02-2010 14:49
Щось мені підказує, що в таблиці тільки останні 6 серій по 3, бо вони відсортовані і закінчуються на 402ому матчі. Їх, напевно, було набагато більше:) Але все одно приємно.
А в дів1, як я зрозумів, досить написати хоч щось, з балом кращим за 75, і того зазвичай вистачає, щоб втриматись.
Може в наступному матчі попаду в кімнату до когось з ЛНУ:)

Змінив(ла) LeBron, 07-02-2010 14:49
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 18-02-2010 05:52
Та ну його, той перший дивізіон:) Ніц не зробив:)
250ку ресабмітив щось 4 рази. На челенджі вчитався в обмеження і зрозумів, що там не може бути нульовий вік.
Значить, один мінус, як я собі подумав - не можна тим челенджити (бо класні тести виходять, але трохи брєдові), другий мінус - я даремно робив останній ресабміт.
Плюс - в 250ки залишались шанси пройти.

На челенджі всі дуже красиво падали... А я вистояв до системки:) Певно тому, що мій код відлякував челенджерів зовнішнім виглядом.

Зараз практіси відкриються - буду тестувати. Бо всі 3 приклади, які в нас румі обговорювали на системці челенджери (ну, що вони ними челенджили) в мене проходили.

Хочу нормальну 250ку!

В мене було 0 шансів, якщо вона навіть в Шефа впала.

З.І. Дали мені за старання +10.

Тепер маю 1250.

З.З.І. В чатрумі вже сформувалось радикальне угрупування, яке виступає за побиття райтера сьогоднішньої 250.

З.З.З.І. Протестив, помилку зрозумів. В мене падає для випадку, коли основа менше 1. Я не звертав увагу на останню цифру. Тому при основі менше 1 (знайденій бінаркою) і останній цифрі 1 я повертав основу замість -1.
Я оф. А задачу міг здати, якби ще це врахував.

З.З.З... (Пост скриптум словом) А все навіть трохи більш заплутано, ніж я собі думав. Зараз на форумі прочитав - там, виявляється, ще й умову трохи не так зрозумів. Функа може не досягати границі, тому бінарити треба не від "майже нуля", а від 0.5 чи щось таке. Бо при "Близько нуля" не тільки останній розряд грає роль, там ще й є прикол з основою. Той завал, який я не врахував - функція може бути рівною 1 при останньоу біті 1 лише в разі, якщо основа рівно 0. І коли я знаходжу відповідь "майже нуль", яка дає "майже 1" за рахунок похибок, то це не є правильно.
Йду в практіс, виправлю і спробую здати. Заодно побачу, чи є ще якісь проблеми.

Здав, пройшло, все добре, дійсно єдина проблема - це точність.
Оскільки вік має вийти точно, то деякі тести дуже підступні.
Треба було піднімати собі акуратність челенджу, бо сьогодні зачеленджити позитивно було не тяжко. Але я не мав бажання закінчити перший матч в дів1 в мінусах:)

Змінив(ла) LeBron, 18-02-2010 22:48
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-02-2010 20:54
Хух, Хайскул рахується? Якщо так, то запишем його сюди:)
Написати написав, в 2 колі буду; надіюсь, що футболку вишлють. Сьогодні взагалі-то не надто чесний матч був... це я натякаю на 500ку...
Але то таке...
Написав препаршиво, найгірше з усіх "наших" здається. Місце щось 151е. Причина в тому, в яких умовах писав... Промовчу про ті умови, на наступному турі таких не буде. Надіюсь..
250ку завалив на нуль, я переписував її 2 рази, маю навіть трохи менше, ніж 200 балів.
500ку написав відносно нормально, якщо врахувати, що я її знав, то не дуже добре. 487.27 бала.
1000 хотів писати, бо досить простенька, динаміка по 2 вимірах з додатковим параметром - можна написати за 10-15 хвилин, якщо постаратись - навіть швидше. Але, знову ж таки, не писав через умови, в яких я перебував:) Щось там написюкав, воно чогось не компілилось - та й плюнув.
На челенджі взагалі особливо не старався, з огляду на те, що у всіх зачеленджити не виходило, - втрачати бали не хотів. Відсидів з нулем активності, тільки пару кодів почитав.
Вітаю Купідона і Віталія з більш високими місцями.
Треба буде другий тур трошки краще написати.

Witaliy
Користувач

Зареєстрований: 09.02.08
Опубліковано 27-02-2010 21:08
LeBron написав:
Хух, Хайскул рахується? Якщо так, то запишем його сюди:)
Написати написав, в 2 колі буду; надіюсь, що футболку вишлють. Сьогодні взагалі-то не надто чесний матч був... це я натякаю на 500ку...
Але то таке...
Написав препаршиво, найгірше з усіх "наших" здається. Місце щось 151е. Причина в тому, в яких умовах писав... Промовчу про ті умови, на наступному турі таких не буде. Надіюсь..
250ку завалив на нуль, я переписував її 2 рази, маю навіть трохи менше, ніж 200 балів.
500ку написав відносно нормально, якщо врахувати, що я її знав, то не дуже добре. 487.27 бала.
1000 хотів писати, бо досить простенька, динаміка по 2 вимірах з додатковим параметром - можна написати за 10-15 хвилин, якщо постаратись - навіть швидше. Але, знову ж таки, не писав через умови, в яких я перебував:) Щось там написюкав, воно чогось не компілилось - та й плюнув.
На челенджі взагалі особливо не старався, з огляду на те, що у всіх зачеленджити не виходило, - втрачати бали не хотів. Відсидів з нулем активності, тільки пару кодів почитав.
Вітаю Купідона і Віталія з більш високими місцями.
Треба буде другий тур трошки краще написати.

Спробую зробити свій огляд :)

250 - справді проста, хоча, так як я за тиждень перший раз робив на С++, вийшла не дуже.....

500 - десь бачив таку... цікаво де? ;) Накодив досить швидко і зразу здав. 490+ отримав

1000 - справді, легка, досить проста динаміка, як робити знав, але вмінь працювати з С++ не було. На паскалі таке робить за 15-20 хв з дебагом, а там за пів години не зробив... :(

Висновок - вчити С++. :)
Надіслати приватне повідомлення
0rbit
Користувач

Зареєстрований: 08.02.09
Опубліковано 27-02-2010 21:22
А в мене вже з самого початку почалися проблеми )
з основим акаунтом і регістрацією
в результаті новий акаунт SerKoz виправда надії , першу + другу здав на 692.хх + один вдалий челендж це 740 з гаком )
тож все пройшло гарно !

треба тренуватися тренуватися і ще раз тренуватися , і не тільки мені - всім !)))

+ дякую Василю за другу задачу):D
0rbit Надіслати приватне повідомлення
cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 27-02-2010 21:47
Щодо мене.. Першу довго дебагав - 224.хх
Друга - закодив миттєво, але не повірив, шо все так просто і почав шукати підловки... В результаті нічого не знайшов, а здав лише на 470+... Малувато, міг би на 490+.. Нічого складного... А за 1000.. Не додумався, як реалізувати, хоча знав, шо робити...
Спасибі шефу за гарний виступ України ;)...

п.с. Дуже обідно, коли на челенжі помітив, шо нема таких ідіотів, як як - я на області придумав дуже тупий алгоритм і надіявся, шо на ХайСкулі його хтось тоже замутить.. А нема таких => я дурак!!!!... Та менше з тим ;)...
В мене взагалі сьогодні удачний день.!!..

А Орбіт молодець!!. ;)

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
0rbit
Користувач

Опубліковано 28-02-2010 00:57
CUPIDON написав:

А Орбіт молодець!!. ;)

еее , поравочка я 0рбіт а не Орбіт , шоб не посадили за порушення авторських прав)
webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 28-02-2010 01:58
0rbit написав:
CUPIDON написав:

А Орбіт молодець!!. ;)

еее , поравочка я 0рбіт а не Орбіт , шоб не посадили за порушення авторських прав)

у мене навіть вийшло якось правильно прочитати, зараз спробую повторити
"нуууль..."
"нульрбіт"
о вийшло
(без образ, просто граний настрій)

а який ти узвучуєш свій логін?
0rbit
Користувач

Опубліковано 28-02-2010 11:19
webmaster написав:
0rbit написав:
CUPIDON написав:

А Орбіт молодець!!. ;)

у мене навіть вийшло якось правильно прочитати, зараз спробую повторити
"нуууль..."
"нульрбіт"
о вийшло
(без образ, просто граний настрій)

а який ти узвучуєш свій логін?

ггг)) знаєш ніколи не задумувався , і озвучував так як воно є для *Орбіт* (=

або можна Нуль Пі Біт )

в результаті маємо = Нульпібіт
Змінив(ла) 0rbit, 28-02-2010 11:41
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 02-03-2010 16:32
Мда... Відбув СРМ 463. Впринципі, задоволений. Це я вперше здав 500 задачку на цьому акаунті. Довго мучився з першою, бо ідіот. Взяв unsigned long long замість просто long long. А воно відємні числа не дуже охоче рахує!.. Здав тільки на 115.хх, коли ідея була закоджена ше на 210+. Обідно. Другу здав досить швидко на 475+. Маю 4 місце в кімнаті, +100 до рейтинга, але всеодно мало - в мене 815... Жах.. Як я розумію їхню систему, то чим глибше ти в задниці, тим важче з неї викарабкатись. Я правий?

До речі, якби здав 250 хоч на 50 більше, мав би 1 місце в кімнаті. =(... Але всеодно не погано!!!

P.S. Я тут глянув код 1000 Milanin'a - виявляэться, найтяжчою в планы кодження була 250, а найлегшою в плані кодження і ідеї - 500. А тисячка - легка в кодженні, але ідеї я так і не придумав...

P.S. Вітаю Milanin'a i Ostap'a з дуже крутим виступом!

Змінив(ла) cupidon4uk, 02-03-2010 16:40
webmaster
Головний Адміністратор

Опубліковано 02-03-2010 17:14
CUPIDON написав:
Маю 4 місце в кімнаті, +100 до рейтинга, але всеодно мало - в мене 815... Жах.. Як я розумію їхню систему, то чим глибше ти в задниці, тим важче з неї викарабкатись. Я правий?

Ні, не правий.
Але от чим довше ти "там" сидиш, тим дійсно складніше "звідти" вилізти.
Там є така штука як вайлотіліті, це ніби "розброс" твоїх результатів, там щось таке чим стабільніше ти граєш, тим і очікуваніші будуть у тебе результати.
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 02-03-2010 18:08
А.. ну так, я саме це мав на увазі....

Сторінка 3 з 11 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 2
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,407
новачок: Vodylupe