Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 15.12.2019 02:10:31 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
За останніх 4000 років не була одомашнена жодна нова тварина.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 11 з 11 << < 8 9 10 11
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 26-10-2011 15:20
Сумний вийшов раунд)

Якшо коротко:
відкрив 250. Не побачив очевидний розв'язок на 245+ балів (подумав - мало шо, може в народу там динаміка готова)... Написав бажну динаміку. Заснув (а вам слабо?). Прокинувся :) :) Відкрив другу. Ніц не придумав толком. Ясно було, шо треба перебирати, але шось межі не підганялись. Не подумав, шо можна перебирати по одному, а не по двох:( :(
Ше пошукав помилки в 250, трохи підправив. Але все одно ніц.
За 10 хвилин до кінця кодингу забив і ліг тупо спати далі.

В результаті -184. Жахливі 1685 нового рейтингу. Скоро посинію такими темпами.

Пішов далі писати марафон :) :)

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 13-11-2011 15:32
Кілька слів про вчорашній матч.

Я, в своєму стилі, після початку ще не читав зразу задачі, а дивився телевізор)

Через 2 хвилини після початку - перші сабміти по 250. Відкриваєм. Перша реакція - завис. Десь аж через півхвилини зрозумів, що як і куди. Написав. Готовий здавати, дотестовую, правлю на ходу різні дрібниці - тут пропадає інтернет. Зрозуміло, я з радістю сприйняв таку новину :)

Як пізніше виявилось - можливо то і добре, що він пропав. Я сів тестити 250 і знайшов багу, на якій впало дуже багато учасників - випадок, коли a<upper - тоді нам підходить 0 членів арифм. прогресії (а не від'ємне число, як виходило у мене).

Через 10 хвилин інтернет з'являється, сабміт - 204 бали, місце чи то в третій, чи навіть в четвертій сотні.

На цей час вже другу здають, отже - треба робити 2. Відкрив. А, так це ж просто! Тут - знов вибиває інтернет, щоправда, хвилини на 3. Написав ДП, не працює! Потім виявилось, шо я спочатку написав правильне ДП з багом, потім переписав на неправильне, потім вже знов на правильне. Потім довго тестуєм, дописуєм всюди де треба модулі, сабміт - 31 хвилина, 275 очок, в сумі місце в другій сотні.

Ну що ж, непогано! )

Відкрив третю "для галочки". Побачив, що по ній успішність непогана... Але вирішив не тратити час і нерви. Зараз бачу, що за 20 хвилин таке в принципі пишеться, але дуже бажно :) :)

Взявся за підготовку до челенджів.

Склав штук 10 хороших тестів до обох задач - на забуте взяття за модулем, на a>upper, на криву динаміку, на ше всякі різні речі.

На челенджі - 204 місце.

На челенджах - швидкі +50, далі 2 коди на фасті не встиг.

На систести - 136 місце.

На систестах всі почали дуже гарно падати... Трохи нервую, але хоч не буде 0) До моєї 9 кімнати тести доходять швидко, я пройшов успішно, чекаєм на рези інших рум...
Я вже в топ-100...

Підсумкове місце - ще -50 від челенджів, 86 в дивізіоні. Виявилось, що 1 челендж дав мені понад 30 позицій.

Новий рейтинг - 1801, +116. З одного боку, хороший плюс, з іншого - черговий слабо написаний контест, я писав більш-менш нормально якийсь контест востаннє мабуть 2 місяці тому.

Хочеться відмітити плюси до рейтингу багатьох активних користувачів Контестера:

Vasyl[alphacom] 2845 - 2918
GeKa 1802 - 1861
ballon 1781 - 1792
Andrew_Makar 1772 - 1813
CUPIDON 1084 - 1148
Deretin 924 - 974

Змінив(ла) LeBron, 12-12-2011 15:00
_ballon
Користувач

Зареєстрований: 31.10.08
Опубліковано 13-11-2011 18:37
Найшов час почитати твої записи про ТС :)
Приємно побачити свій нікнейм в деяких записах :)

Агааа...9-те це круто, чесно кажучи мені навіть приписували чітерство, але глядя на проблемсет і на коди можна зрозуміти що 500 реально здати за 5 хв, головне не побоятись здати лобовик сходу:) Дуже багато емоцій пробігло тоді в моїй голові, памятаю що до кінця кодив 500 (думав що ця залімітиться), щось походу зоптимізував...але так жаль було падати з своєї ТОП-15(десь там я був), що вирішив краще не перездавати, правильно зробив!)

Вчорашній контест, гарний проблемсет, дуже простий. Дуже багато потратив на медіум, тому так і не встиг нормально розібратись з хардом, напевне одним з небагатьох реальних за останній час(
ballon Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 21-11-2011 17:29
Нарешті маю трохи часу, написати кілька рядків про минулий матч.
Хто ще не забув - цей матч відбувся минулого тижня у четвер. Через що я вкотре пропустив Коледж.

Учасників на матч зареєструвалось - небагато. Хтось святкував день студента, хтось мав якісь справи - ну ви знаєте, як воно буває.

Початок матчу. Всі здають першу задачу з феноменальною швидкістю. Відкрив. Затупив і написав багато зайвого. Наприклад, решето Ератосфена :) :) Зразу логічна думка: там корнеркейс 3, треба буде на тому валити. Сабміт. Місце поза топ-100. Але норм. Ще не встиг відкрити другу, як вже бачу, що в рейтингу я стабільно піднімаюсь, бо всі масово ресабмітять. Ну що ж. Може кейс з 3 і не вийде обломним:)

Друга задача. Бліііін. Ну це ж якийсь боян:) Але я не знаю, як робиться. Очевидно хіба що це все діло монотонне, а далі ніц не очевидно. Хвилин 20 потратив тільки на те, щоб розібрати перший семпл.
До розв'язку з графами не додумався. А класний прийом :)

Перед челенджами 197 місце.

На челенджах мене підвів мобільний інтернет і невдала кімната. В декого було по 5-6 розв'язків до 250 з ВА на тесті "3". В мене тільки один. З мобільного інтернету я відкрив хоч якийсь сорс 250 вже після того, як завалили єдиний неправильний:( Через 5 чи 6 хвилин після початку зрозумів, що в 250 вже нічого не світить. І сів читати 500 - може тупу багу побачу, ну і заодно розберусь в ідеї.

Після челенджів - 204 місце.

На системних падають в основному дивні 250ки, ну і частина 500ок.

Піднявся до 189 місця.

Новий рейтинг - 1845 (+44).
І в кімнаті акуратно 4 місце)

Змінив(ла) LeBron, 21-11-2011 17:29
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 29-11-2011 17:13
Знов я невдоволений своїм результатом. За традицією)

За іншою традицією - кілька слів про матч.

Час початку вибрали вдало, 14.00 - я відвідав цікаву лекцію, де послухав про історію 86их процесорів, і з цими новими знаннями прийшов додому якраз перед початком контесту.

Реєструємось... Учасників загалом 2074.

Початок матчу. У мене в кімнаті Шеф - це +50 до морального духу. Нестандартна розбаловка задач ті 50 перекрила.

Перша задача. Не знаю, як для кого, для мене - класика, знали-бачили не раз) І я тут напоров дуже сильно.

Майже правильний код написав за 6 хвилин. Непоганий час. Але код не проходить 2 останні семпли.

Дууууже довгий дебаг, тестування всього що тільки можна... Виявляється, в мене висота переплутана з шириною. В усіх формулах) І це проходить 3 перші тести)

Сабміт на 210 балів, місце десь дуууже далеко від початку, зрозуміло, що треба робити і другу задачу.

Другу вже здають... Ясно, треба, точно треба:)
Друга задача - цікава. Такого раніше не бачив) Хвилин 20 пробував там прикрутити щось не зовсім очевидне з класики - як не паросполуки то потоки, а потім і до покриття шляхами дійшло)

Коли нарешті придумав перебір, то до кінця не був впевнений в двох речах - чи пройде ТЛ (2^16*16*16*16), і чи правильно взагалі. На диво, код досить швидко запрацював. Хвилини 2 шукав проблему "не переношу знання з цього кроку на наступний", а загалом швидко. До кінця матчу я вже мав мінімум часу, близько 10 хвилин. Почав щось оптимізовувати, іфки дописувати. Нагенерив трохи тестів, на яких мало б довго працювати, більше секунди ніде не виходило. Сабміт.

На челенджі на 251 місці. Непогано, будуть падати, якщо 2 пройде - можу бути в плюсі. Вся біда в втраченій півсотні балів на першій)

На систести - 224ий. Ох, тут ще може навіть в 200 ввійду!

Поки публікували таблиці з перших 4 кімнат, я піднявся дійсно десь до 210 місця.
Потім друга впала, і я зразу опустився.

Кінцевий результат - 344 місце. Рейтинг 1829 (-16).

------------

Історія з другою задачею. Майже у всіх вона з такою асимптотикою пройшла. І в мене б пройшла, якби дійсно моделювалось 16 ходів.
Спочатку стояло 100, потім я подумав головою, що десь так 17 ходів верхня оцінка (а якщо подумати, що хоч 1 вже має всю інфу, і кролів без інфи не більше 15 - то 16 ходів). Але зменшив до 20, і так залишив. Далі спішив і оптимізовував в інших місцях.
В результаті, з 20 - ТЛ на одному тесті зі 127.
З 18 - вільно проходить, в практісах ацептиться.
З 19 - зі скрипом, але ніби теж проходить.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 18-12-2011 15:48
Черговий веселий контест. З нього виніс для себе 2 важливі речі: варто за 3 дні перед контестами спати в сумі хоча б двоцифрове число годин; варто шукати нормального інтернет-провайдера.
Зареєструвався. Початок. Довго пишуть 250, 4 хвилини. І дехто явно вирвався вперед. Значить, не зовсім тупа.

Відкрив. Хвилин 5 тупо думав, 0 ідей. В голові всякі рекурсивні побудови, дерева накладання, Гавель-Хакімі... Спочатку написав тупий рюкзак, він не пахав (бо зв'язність губилась).
Далі всім дав степінь 1 і написав рюкзак по тому, шо лишається - теж не паше (виявляється, десь багнув, але тоді я не міг придумати конструктивної побудови довільного дерева, тому вирішив, шо взагалі ідейно недобре, і тупо стер все).
Далі ДП за кількістю вершин, залишковими степенями та кількістю листків. Теж не паше) (знайшов потім і такі коди... отже, знов багнув).
У відчаї відкриваєм другу. Читаю... Читаю... І тут появляється норм ідея - це ж паросполука! Тільки не додумав тоді зразу, як лексикографічно мінімальну побудувати.
Ще не все втрачено. І тут пропадає інтернет.
Якби мав свіжу голову, то б взяв мобільний. Але ні. Спочатку 10 хвилин просто чекаєм на появу інтернету. Потім те саме, але вже в паніці...
Інтернет з'явився за 3 хвилини до завершення челенджів.
Жаль. Краще вже повністю на своїх затупах матчі зливати, ніж обламуватись додатково ще інтернетом.
Новий рейтинг - істинно львівський, 1715.
Вже, напевно, можна навіть на 300 місці матчі закінчувати, і будуть плюси)

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 05-03-2012 16:14
Давно я не писав ТопКодер. Вже й забулось, як це. То сесія, то якісь особисті причини, то просто часу нема.

В суботу нарешті знайшов час.

Реєструємось; ліміт реєстрацій вже 2500, і до контесту це все повністю заповнилось.

Початок матчу. Розбаловка стандарт. І кімната слабенька попалась, нікого червоного. Чекаєм на сабміти по першій. Є! Швидко, знач, халва. Відкрили. Все очевидно, написали... Але вийшло якось повільно. Спочатку кілька багів, потім тестував на тл, провіряв типи... Місце по задачі в першій сотні, непогано... Дивлюсь - другу ще не здали. Отже, не зовсім тупа. Відкрив. Та ні, тупа ж!

О, і здавати починають. Пишем. Пишем... Баги, баги, баги. Нарешті дописав, сабміт, місце в топ-50. Тестую ще трохи. Потім ще трохи. Потім першу. Третю навіть не відкривав, чекаю на челенджі. 33 місце перед челенджами, підозріло добре.

На челеджах нічого цікавого. Тільки друга масово падає. Дивлюсь, в Бойка розв'язок такий, як і в мене; місце в топ-10; і якраз на моїх очах це падає. І я якось секунд за 5 зрозумів, де ж баг в мене. А баг в самій ідеї :) Розуміння того, що код точно неправильний, дуже стимулює мозкову діяльність. Зрозуміло, мій розв'язок через кілька хвилин теж впав.

На системні йду на 226 місці. Думаю, головне щоб перша вистояла, навіть з 226 місцем піду в плюс, рейтинг ж дуже низький. А в інших ще буде падати друга, і, можливо, перша.

Після систестів 157 місце. Перша, звісно ж, пройшла.

Новий рейтинг 1790(+75). На графіку некрасивий розрив за 3 пропущені місяці, але нічого страшного:) Цікаво, що хоч я низько по рейтингу, але на TC за 3 місяці, мабуть, додалось м'яса, бо в процентному відношенні мої поточні 1790 кращі за 1829 і ледь-ледь програють 1845 з проміжних результатів після останніх 5 моїх контестів.

Ще приємно вкотре потрапити в топ-3 кімнати. Якби вже цей матч був з призами, а не ті, що будуть найближчим часом, то я б навіть виграв якусь дрібничку. Без урахування челенджів я взагалі перший в кімнаті, бо 500 не зробив ніхто, а по 250 я найшвидший.

Жаль, що наступний матч я знов пропущу, скоріш за все. І в університеті киснути перед матчем, і потім ще на самому матчі... до вечора, словом... не хочеться; і додому не встигну.

Зате через один - буде призовий, отам маю бути. І всіх інших там чекаю, і бажаю успіху!

Змінив(ла) LeBron, 05-03-2012 16:15
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-03-2012 01:46
Матч з призами. Що тут ще сказати - додаткова причина мати поганий настрій через свої вбудовані гальма.

Починаєм з 250. Котра насправді 275. Всі здають. А я туплю. Перебір, та, перебір має працювати. Складність? Куб в квадраті :) :) Думав, думав, думав, нарешті придумав. Достатньо ж лише початкові дві скласти, а не всі варіанти до нск включно. Написав, тестив довго (ну а що ж, і так нема що втрачати...). 161 бал, місце десь дуже далеко. Одразу стимул робити 500. На той момент 500 вже здали декілька людей.

Відкрив 500, прочитав. Так ніби ж очевидна динаміка. Головне написати. Так, 4вимірний масив, нічого страшного, головне не набажити.

Набажив:) 2 рази переписував шматок коду, котрий відповідає за переходи в динаміці, нарешті запрацювало. Приклади ніби хороші, всі явні баги виловлюють. Своє звичне (1<<35) без лонг лонгу теж не допустив. Сабміт, 370. В сумі 532 бали.

Перед челенджами 110 місце. 2ий в кімнаті, позаду юзера з топ-30, шансів на перемогу мало (хіба що впаде його друга).

На челенджах піднімаюсь на 104 місце. Хвилин 5 я щось читав і розбирав, потім побачив, що в мене все ніби ок, а в інших не падає... Забив.

На системних піднявся на 96 місце. 2 місце в кімнаті. Без шансів, навіть зі швидкою 275. Потрібна була також швидка 500, перше місце мало позицію в топ-25.

З однієї сторони, непоганий результат. Вперше в житті 2 місце в дів1 кімнаті. Але відчуття близької перемоги... Хоч в плані балів вона не надто близька, лише в плані місця. Краще б вже третє, воно для мене більш звичне.

Непоганий підйом в рейтингу, 1895 (+105). Можна було й краще, ну але краще вже так, ніж в мінуси. Завтра намагатимусь закріпити успіх.

Змінив(ла) LeBron, 20-03-2012 01:57
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 25-03-2012 16:07
Кілька слів про минулий матч (той, що у вівторок).

Це вже другий матч поспіль я писав, відволікаючись на інші змагання. В суботу це була Insomnia, де я, через пропуск купи часу (через ТС) посів лише третє місце. А у вівторок - інші змагання, де в мене 3 місце при 2 призових (і знову через ТС :) ). А ще я у вівторок доробляв марафон, 6 місце при 5 призових...

Тепер про менш сумні речі. Перша задача, відкрив, сабміт, місце в топ-15. Круто!

І знов про більш сумні. Через хвилину зрозумів, що знов затупив на стандартному (-1%2!=1). С++... Ресабміт, сильно вниз, але нічого.

Далі була жахлива друга. Тупа задача, де я надзвичайно довго мучився з реалізацією. То кут не той взяв, то попарсив не так, то ще щось... Здав, 3 навіть не читав, перед челенджами 326 місце.

На челенджах зловив ще -25, мені здався підозрілим один код на 250:) Ступив, словом:)

Перед системними 272 місце. Була надія, що якщо нічого не впаде, то буде не більше -20...-30, бо ще піднімусь.

214 місце після системних. Не впало нічого. Оскільки в мене було щасливе 7 місце в кімнаті, то система навіть дала мені + до рейтингу, новий 1913 (+18). Чекаєм на халявний рейтинг на ТСО.

А поки що я пішов далі марафон писати. Затягнуло:)

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 03-04-2012 20:33
TCO Algo 1A. Повторюємо схему минулого року - без проблем пройшов далі, але матч при цьому конкретно запоров.

Поки наближався ТСО, я встиг двічі поспіль зафейлити марафон (е... зафейлити... жовтий рейт взяв... але підриска то є підриска), від того загальний моральний ТС-дух був не на висоті...

Отже, квал... Має бути халва, потрібно здавати всі 3. Виявилось, що все не так, хіба що сильно попсував собі настрій.

Перша задача. Вже від того факту, що її здають не за 2 і навіть не за 3 хвилини... стає сумно. Відкрив, прочитав, зрозумів, що швидко нічого короткого не придумаю, і краще написати очевидну нудну і довгу реалізацію, яка гарантовано дасть результат, хоча б посередній. Ну а що ж... це ж ТСО... квала, тут всякі сіренькі й зелененькі, їм не можна давати справжніх задач, а то ще раптом нічого не розв'яжуть...

Добре що я вже ніби вивчив С++ :) :) Рік тому я б вбився з реалізацією цього, не знаючи, чим меп відрізняється від сету і як згенерувати всі перестановки не "вручну".

Написав, тяжко-важко, але написав, відправив, балів одержав дуже мало, ну але ок, йдем далі.

Друга задача - після першої викликала певний шок. Бо вона виявилась саме алгоритмічною, а не реалізаційною. Через цей шок я трошки підвис і втратив десяток-другий балів, але загалом здав задачу непогано.

Так, дві вже є і ще півконтесту попереду, переходим до третьої.

А третя - це сферичний фейл в вакуумі.

Так склалось, що останні декілька тижнів я вчу багато всякого непотре... тобто нових алгоритмів. Ну от відкриваю я задачу, читаю, бачу додаткову умову про те, що кожен з'єднаний не більше ніж з двома... Одразу думка - 2SAT. То нічого, що я ніколи в житті не писав його, і навіть не знаю толком, як він працює... Нас таке не спиняє, ще ж є 40 хвилин. Відкрив монітор. В кого найвищі бали по цій задачі? Ага, тут чимало олдскульних ветеранів АСМ, а не лише "молоді й червоні". Отже, точно 2SAT. Шустро закодили класику. Приблизно придумав як його присобачити до цієї задачі (за винятком факту мінімізації... але за принципом "спочатку кодим, потім думаєм" я припустив, що відповідь завжди строга, з точністю до +2*n (зайві 2 рази клацати по вимикачу)). Сів розбиратись; спочатку пробував чесно освоїти. Потім забив і почав дерти код. Написав все те, що до 2SAT (явні випадки -1 і т.д.), змусив компілитись 2SAT, додебажити не встиг; настрій зіпсовано. Дуже образився на авторів за тупу реалізаційну класичну безідейну задачу. Обматюкав їх, як тільки міг.

Потім з'ясувалось, що все трохи простіше... А ще мені просто і зрозуміло пояснили, чому 2SAT не проходить... Що ж, прошу вибачення в авторів матчу за все погане, що я про них сказав, написав або подумав в день матчу.

На челенджах нікого не завалив... Та дуже і не старався - задачі незавальні і настрою не було.

Перед системними тестами 201 місце. Думаю, ок, якщо ще трохи попадають, то буду десь 180ий... це невеликий плюс, скоріш за все.

На систестах падають, аж занадто добре (третя задача постаралась... ну і в перших двох був простір для затупів), як для мене. В результаті 155 місце. Румвін (вперше не в дів2 матчах) - завдяки кімнаті без червоних.

Percentile все ще нижче 95%; у мене зараз не найвищий рейт за кар'єру, але найвищий Percentile.

Ну а новий рейтинг 1962 (+49). Я вже згадував про халявний рейтинг ТСО? От-от.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 11-04-2012 17:22
Рейтинг 2000+? Ні, не чув.

Матч з призовими. Зайшов в кімнату, 2 людини з топ-30. Ясно, про призові можна забути.

Ок. 250...

Здають дуже повільно. Не втішає. Відкрив, довго думав... Коли придумав, то ніби просто. Написав, сабміт. Непогано. Ок, ще тестую.

Та добре, ніби працює, йдем далі. 550. Ніхто щось і не здає зразу... Думав-думав... Щось придумав... Але навіть нічого не компілив, бо десь в мене сумування криво йшло, і нічого путнього з того не виходило. Я собі занадто ускладнив опрацювання двох умов і вийшла формула, значно складніша за включення-виключення. За 20 хвилин до кінця забив на другу і вернувся до тестування першої.

Перед челенджами 134 місце.

На челеднжах взагалі нічого не ясно... Нікого завалити не пробував, бо був дуже невпевнений в своїй 250 (підозріло короткий в мене код). Але й мене ніхто не валив) Явні баги я трохи не туди шукав - можн було валити на переповненні інта, а я про це навіть не подумав, коли складав можливі корнеркейси; + складав я їх, як з'ясувалось, на основі свого неправильного розв'язку.

Перед системними тестами 128 місце.

На системних перша задача впала. 0 балів - малувало для плюса, навіть з таким низьким рейтингом і з малою кількістю тих, хто хоч щось здав:)

-99, новий рейтинг 1863.

А бага в першій була в тому, що я тримав тільки верхню межу інтервалу, але не нижню (тобто рельно ніяк не опрацьовувались випадки, коли на певній позиції не могла бути, наприклад, одиниця).

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 14-04-2012 10:15
Я вже помріяв, що матч зробили анрейтед, а потім зрозумів, що старий рейтинг - це тимчасово... І скоро в мене знов стане на 100 пойнтів менше, ніж було.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 22-04-2012 00:14
Марафон - злив, бо взагалі не мав на нього часу (купа різних справ під кінець з'явилась), і просто засабмітив якусь середньоафриметичну оцінку, щоб останнім не бути. Жовтий втрачу.

1/8 фіналу - злив. Просто злив. Точніше, не просто злив, а конкретно злив, але це вже деталі.

В цей же день, ТСО - злив. На хвилі високої моралі та свіжості розуму після 1/8... Надіюсь, що буде анрейт, а якщо ні, то гарненько так, десь на сотню, гехнусь в мінус.

Піду я краще спати...

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 26-04-2012 02:29
А минулий матч - як завжди, нове слово в завалюванні контестів.

Відкрив 250, закодив, сабміт, місце в топ-100, радий... Дивлюсь - багато топів ресабмітять. Тю, що мені до їх проблем, замало ітерацій мабуть дали, в такій простій задачі ж тяжко запороти.

Відкриваю 500. До кіцня контесту туплю над нею. В перерві раптово починаю розуміти, що я нерозумна людина, і що в 250 потрібно було помножити координати на 2, бо зустріч може відбутись не в вузлах сітки.

Щоб хоч якось врятувати ситуацію, наклепав +5/-3 (+175) на челенджах. Зі 175 балами я 252 в дивізіоні, і в результаті навіть + до рейтингу (+34, новий 1832).

Сторінка 11 з 11 << < 8 9 10 11
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 2
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,407
новачок: Vodylupe