Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 22.01.2020 19:17:39 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Шкарлупа яєць страуса здатна витримати об'єкт масою до 15 кг.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 10 з 11 << < 7 8 9 10 11 >
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 04-07-2011 20:47
Igor_Lviv NU написав:
Насправді ДП на 500-ку не є "стандартною".

Ну так а чому вона не є "стандартною"? Здається так, як нас Шеф вчив - звичайна гра, по якій будується дерево, і потім дивимось на можливі переходи в різні стани. Здається, нічого нового. Чи я помиляюсь?

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
Igor_Lviv NU
Адміністратор

Зареєстрований: 20.04.07
Опубліковано 04-07-2011 21:50
Не стандартною, тому що стан в ДП не дає точної інформації, які числа були використані для отримання маски, а лише їх кількість.
Igor_Y 449531231 IGOR_Lviv NU Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 10-07-2011 00:37
Сьогодні 3 з лишнім сотні кодерів по всьому світу писали черговий раунд ТСО.

Я на 2 матчі на ТС добрався до інтернету (і зіпсував собі настрій, що не вийде написати хоч один СФ - коли вони вже почнуть, як в старі часи, вивішувати розклад з запасом??).

Сьогодні вперше в житті почав писати марафон на ТС. Цікаво... Але до цього вернемось потім.

ТСО. Від раунду до раунду кількість тих, хто забив, плавно зменшується. Сьогодні зареєструвалось 333 учасники. З 350. Доволі багато.

Початок матчу. Розбаловка стандартна, я глянув, хто в моїй кімнаті, і пішов ще 5 хвилин до матчу писати марафон.

Початок. Перший сабміт від АЦРаша змусив задуматись, що може бути щось, де багато стаднартного коду (тобто що всі от кодять, а в китайця, як завжди, є готове). Відкрив, сів читати.

Що тут сказати. Народ здавав-здавав... А я ще видно не доріс до того, треба далі мозок качати:). Хоча задача мені під силу була, якби все гарно склалось. Більше вірю в її здачу під час туру, ніж в здачу, наприклад, 500 з минулого матчу.

Тур ішов. Спочатку хвилин 20 я копирсався в алгебрі... І сильно застряг, бо далі розкладу перестановки на прості цикли діло не йшло, з добутком були проблеми. Далі я написав чекер, який рахував відповіді для всіх можливих послідовностей даної довжини. Закономірність спочатку прослідковувалась досить класно, і все було ОК, але при збільшенні N до 10-12 закономірність пропала:( Тим часом різні китайці потрохи ресабмітили...

Вернувся до алгебри, маючи відповіді, підганяти під них алгоритм простіше. Я вже був десь поза першими 200.

Під кінець матчу непогано просунувся, взявся за розбиття виду "сума-добуток", вже нормально зрозумів, що не довільна множина циклів нам підходить (бо якщо вони не взаємно прості між собою, то не всі комбінації генеряться), а числа мають бути взаємно прості... Але трохи понабажував у самому переборі. Детальніше можна глянути на сайті, що в мене відкомпільовано. На челенджі я йшов в невеликій групі тих, в кого 0 (сабміти з 333 учасників мали 300+). Але після челенджів трохи піднявся)))

Отже, в мене формально 202 місце) Рейтинг впав, новий 1815 (-16).

Вітання Жеці та Шефові, котрі пройшли далі! А також всім іншим представникам України, котрі мають менше відношення до львівського АСМ-програмування.

Я тим часом доздав 250 в практісах і чекаю, коли в контестах знову появиться марафон.
Сподобалась мені та штука. Принаймні зараз там задачка класна - перший більш-менш адекватний розв'язок, який приходить в голову, в матчі набирає майже 30 очок і тримається в середині рейтингу (бо ж більшість сильних марафонців пише ТСО, а не матч для невезучих і тих, хто забив:) ), і пишеться він менше часу, ніж сьогоднішня 250:) :) І зараз я ще трохи оптимізаціями його обвішую, на претестах був виграш у 30% від попереднього результату, а попробувати на повному наборі поки нема можливості:(

В майбутньому буду ті марафони писати. Футболка ТСО ще одна халявна (хоча я не цікавився ще, чи вона від футболки за алго відрізняється, але мала б... бо інакше й не цікаво, азарт колекціонера пропадає).

Блін, треба на наступний рік Код Джем написати нормально, досі звідти не маю футболки. Минулого року не стягував ще + був в неадекватному стані, коли писав тур; цього року стягував вже, але натупив неслабо:) :)

А тим часом йду розв'язувати Тімус, чекати на футболку за ТСО. І спати:)

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
DixonD
Адміністратор

Зареєстрований: 21.10.06
Опубліковано 10-07-2011 17:04
Марафони - цікава штука, навіть коли не можеш продумати алгоритмічно кращого розв'язку, зазвичай можна ще добряче пооптимізувати різні частини коду. Але на марафон відповідно треба більше часу потратити, якого не завжди вистачає :(
Змінив(ла) DixonD, 10-07-2011 17:05
DixonD 427265719 dixond[злий_пес]acm[на]lviv[на]ua DixonD (Lviv NU) http://dixond.blogspot.com/ Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 11-07-2011 02:13
DixonD написав:
Марафони - цікава штука, навіть коли не можеш продумати алгоритмічно кращого розв'язку, зазвичай можна ще добряче пооптимізувати різні частини коду. Але на марафон відповідно треба більше часу потратити, якого не завжди вистачає :(

Переробив свій код з 35 рядків до 180, і піднявся з 28 балів до 35:) :)

Завтра викину з тих 180 зайве, і буду ще якісь евристики дописувати)

З.І. Зате перевага марафону в нефіксованості. Не мати вільних 2 годин на СРМ серед часового проміжку в 2 години, коли цей матч проходить - цілком реально, а знайти хоча б ті самі 2 години на поганенький розв'язок марафону десь на протязі проміжку в 2 тижні - завдання не складніше дів1 250 :D

Змінив(ла) LeBron, 11-07-2011 02:15
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 14-07-2011 11:43
Я знову сильно протупив. На цей раз не в матчі, а ще до матчу)
Коли я складав плани на день, то подивився не на той матч. Я подивився на той, що наступний... Якось дивно, що липень ще не закінчується:) :) Відповідно, я думав, що матч в 14. Коли виявилось, що не в 14, то був сильний облом - бо в 18 мені писати ніяк не виходило. Міг хіба приєднатись десь в 19 в ролі глядача.
Але нічого, зате коли наступний матч - я знаю точно:)
Вчора був проблемсет якраз для мене - бо досить було зробити першу)

Мої вітання Василеві! Вчора він показав чудовий результат; думаю, всі це помітили, як правильно зауважив і Василь - вперше в житті він здав задачу вартістю 256 балів!!!

Я вирушаю в місця "далекі від інтернету", вернусь на час ІОІ (не факт, що вийде до першого туру :( )і на наступний ТС. Беру розв'язувати наступний марафон, а ще, коли вернусь, то нарешті дізнають бали за оцей (бо за ніч тестування пройшло заледве на третину).
Смішно якось вийшло... Я свої сорси з купою евристик навіть не сабмітив, бо вони набирали не більше балів, ніж одна з проміжних жадностей; зараз дивлюсь на сабміти інших - багато хто наклепав коду в 3 рази більше, ніж я, а має бал в тому ж районі, або навіть нижчий...

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-07-2011 03:46
Сьогоднішній матч. 513ий.
Що ж, зареєструвався я задовго до матчу. Настрій був не дуже, і були певні переживання, що можуть виникнути проблеми з інетом, бо він і далі пропадав (можливо, наслідки поганої погоди:) :) обломно було ось це: http://acm.lviv.ua/fusion/forum/viewthread.php?forum_id=100&thread_id=699&pid=5901#post_5901 ).
Народу не дуже багато сьогодні... Точніше, до початку матчу зібралось майже 2200 учасників. Рік тому мене б вразило таке число. Але зараз це "не дуже багато" :)

Матч почався, і я зрозумів, що треба доїдати обід і йти змагатись)

250 здавали не дуже масово (тобто не було такого, що в межах 2 хвилин від першого сабміту їх вже 50), але відносно швидко. Це втішало. І насторожувало. Відкрив. Подумав - халява. Знову насторожило, чому ж такі бали?

Взявся писати. Виявилось, що не така вже і халява в плані кодингу. Особливо якщо не вмієш толком набирати на англ. розкладці (тре буде з осені сісти за вивчення хоч до 450, ну і кирилицю підтягнути на 600+, пригодиться і за межами ТопКодера). Аж після матчу, читаючи коди топ-рейтедів, зрозумів, де я ступив. І де я тупив раніше. Можна ж в оголошенні методу параметри називати не так, як в умові:) :) Тоді проблем набагато менше; ніколи раніше над цим не задумувався, надалі буду знати.
Але здав непогано, місце в топ-40 по дивізіону по першій задачі.

Ще трохи потестив, хоч там складно щось тестити при таких претестах і такій задачі... Відкрив 500. Яку ніхто чомусь не здавав)
Глянув одним оком на умову - так знову халява! Сів швиденько писати... Швиденько не вийшло) Почав плутатись в формулах... Ага, семпли не проходить, бо тут я двійку загубив... Ага, далі не проходить, бо отам двійка зайва... Врешті вперся в такий стан, що хвилин 5 не міг знайти багу, і тут раптом допер, що можна відкрити першу фішку і передумати відкривати другу невідому, а відкрити пару до першої - саме тому в умові виділено, що карти відкривають почергово. А я зразу й не допер, чому там так написано:) Взявся дописати цей шматок, і тут, як на зло, знову пропав нет. Думав, що вже все... + так як я юзаю тупо блокнот, то не було можливості тестити в арені, прийшлось запускати середовище, щоб провірити, чи працює виправлений код. Він працював, а через пару хвилин запрацював й інтернет.
Здав, непогані бали... 1000 не відкривав, ще думав, чи можна якось так набажити в формулах, щоб пройшло всі семпли.

На челенджі - 120 місце.
На челенджах складно було когось завалити по перших двох... Ідей на супертести в мене не було, тому спочатку перелистав всі коди, а потім почергово перечитав два таких, які сильно відрізнялись від мого, намагаючись вловити їх логіку.

На системки - 103 місце.
Так як на челенджах падало мало 250 і 500, то в мене була надія на місце в топ-100.

Так воно і сталось, в кінцевій таблиці я 94ий.
Це я вперше в житті в матчі першого дивізіону потрапив у топ-100.

Новий рейт 1899 (+84).

А ще мені нарешті дали рейтинг за марафон. Синенький такий, красивий:) :) З другим марафоном вийшла підстава - я просто зберіг умову, не читаючи, і багато що з тої умови мені не було доступним (бо я бачив лише "ви можете завантажити тут", а без інтернету завантажувати незручно). Крім того, я щоб просто прочитати умову - витратив цілий вечір майже; от що робить з людьми АСМ і задачі в 2 абзаци (з яких 1 ніхто не читає:) :) ). Тому я вирішив, що це поки для мене зажорстоко, таке писати - відкладу цей марафон, і почекаю до наступного.

----------------

Мої вітання PAWLO1993, котрий після сьогоднішнього матчу здобув право виступати у першому дивізіоні.

Такою вітаю Шефа, котрий сьогодні посів щасливе 7 місце.

І на останок, здогадайтесь, який університет зараз посідає 44 місце в світі, згідно з рейтингом ТопКодера)

----------------

Трохи моралі: якщо ви, глянувши на час написання поста, задумались, чому я не сплю, то порада - ніколи не вантажте нового "Гаррі Поттера" з непровірених джерел, бо це може завершитись "блокованою віндою" і бавленням із liveCD :(

Змінив(ла) LeBron, 27-07-2011 03:47
MoRZe
Користувач

Зареєстрований: 05.12.09
Опубліковано 27-07-2011 12:51
Ну, що ж
Вирішив я нарешті пописати ТС.
На мій нік morze чогось не заходило(може забанили, чи що), тому вирішив писати під zasqzasq
Скачав плагіни, налаштував консольку для того, щоб все нормально компілити.
Все ОК)
30хв до змагання.
Відкрив Арену, зареєструвався, чекаю на початок.
Почалося.
Відкрив 250.
Повна халява.
Накодив.
Не компілиться..
Треба забрати пробіли з include`ів "< name >"
Поки все забрав, здав.
222.94
7 місце в кімнаті.
Непогано.
Відкриваю 500(250дів1). Все плоско.
Сідаю писати.
В голову вривається думка писати бінарний пошук окремою функцією.
Написав.
Не компілиться.
Функції там робити не можна..
Переписав.
Валиться на першому і останньому тестах..
Шукаю баги, вроді знайшов, виправив.
Компілю.
Тест.
Не сходиться на всіх крім першого і останнього..
Помилку нарешті знайшов десь за 10-15 сек до кінця.
Виправив.
Десь 5 секунд не вистачило, щоб послати..
Дурні довгі назви змінних в класі.
В челенджах замітив що їх можна міняти..
337 в дів2.
6тий в кімнаті.
новий рейт 1263. Дів1
Так неочікувано:)

2LeBron
качай з http://www.ex.ua/
Там вроді все норм)
Ніколи ше нічого не хапав поганого)
Хоча.. звідки мені знати
В мене ж антивірусів нема)
Linux)

_______47____
Змінив(ла) MoRZe, 27-07-2011 12:53
zasqzasq 556061949 Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 27-07-2011 13:36
MoRZe написав:
Ну, що ж
Вирішив я нарешті пописати ТС.
На мій нік morze чогось не заходило(може забанили, чи що), тому вирішив писати під zasqzasq

Ще одна людина, яка вирішила поділитись своїми враженнями! Радий, що я не один) Цікаво почитати.

MoRZe написав:
Сідаю писати.
Написав.
Не компілиться.
Переписав.

А нашо бінарку? Там ж обмеження такі, що воно навіть у нас на Контестері зайде, тим більше - в 2 секунди.

MoRZe написав:

Написав.
Не компілиться.

Ну... Можна функції... Тобто я здається розумію, в чому була твоя проблема - функції можна, просто їм треба все потрібне передати параметрами, мені, як людині, в якої більшість змінних завжди глобально, то трохи непривично)

MoRZe написав:

новий рейт 1263. Дів1
Так неочікувано:)

Вітаю! Гідний початок! А не так, як у половини львів'ян - десь між зеленим і сірим... Бажаю не менш успішного продовження виступів у майбутньому. Ну і тої тенденції (+63 за матч)... та хоч +47, головне стабільно)

MoRZe написав:
2LeBron
качай з http://www.ex.ua/
Там вроді все норм)
Ніколи ше нічого не хапав поганого)
Хоча.. звідки мені знати
В мене ж антивірусів нема)
Linux)

А я добив свою заразу півгодини тому! Дуже неприємна, гадина) Вінду в безпечному режимі не пускала, сейф диск з тою самою віндою - не пускала, в реєстрі полазила по параметрах в софтвері, ше підмінила таскменеджер і юзерініт (при тому юзерініт - з розміром 26 кб, як в оригіналу, не пасеться:) :)), і ше пару гадостей зробила)

MoRZe
Користувач

Опубліковано 27-07-2011 14:56
LeBron написав:
А нашо бінарку? Там ж обмеження такі, що воно навіть у нас на Контестері зайде, тим більше - в 2 секунди.

Я то замітив, але вже запізно)
LeBron написав:
Ну... Можна функції... Тобто я здається розумію, в чому була твоя проблема - функції можна, просто їм треба все потрібне передати параметрами, мені, як людині, в якої більшість змінних завжди глобально, то трохи непривично)

Саме це)

LeBron написав:
Вітаю! Гідний початок! А не так, як у половини львів'ян - десь між зеленим і сірим... Бажаю не менш успішного продовження виступів у майбутньому. Ну і тої тенденції (+63 за матч)... та хоч +47, головне стабільно)

Дякую!) Надіюся так все і буде)

_______47____
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 11-08-2011 04:05
Вже майже доба пройшла після матчу, а я нарешті найшов трохи часу - написати кілька рядків.

Я, знаючи себе і своє вміння ловити обломи, вирішив зареєструватись ще задовго до матчу. Тому я зареєструвався майже зразу після відкриття реєстрації, і ліг спати, не переживаючи через можливі "арена не паше/нет пропав/не збудили і проспав на 10 хвилин".

Збудили нормально) Мав ще можливість, при потребі, зареєструватись навіть перед самим матчем. Кодерів мало... Мені це не сподобалось. Особливо не сподобалось те, що червоних мало, бо я вже навчений на власному досвіді, що для рейтингу краще, коли їх багато)

Початок матчу. Розбаловка насторожує... 250-600-900. 900 - це не буде аж така халява:) ну а 600 замість 500 - або буде складна, і я навіть близько не придумаю, або буде реалізаційна муть, в процесі реалізації якої мене 3 рази стошнить, і яку я однаково не додебажу за раунд.

Але починаємо із 250. Відкрив. Перше шось завис. Далі думка "ну звісно ж, треба скорочувати на НСД!". Коли зрозумів, що НСД(1,х) - це така штука, на яку скорочувати можна, поки не набридне - взявся на листку малювати ті ходи.

Довго думав, але таки придумав) Здав на 217. Місце близько сотого. От що значить - дати 250, якої я раніше не бачив, нехай і зі зручної для мене теми :( :(

Ще довго з недовірою тестив 250. Навіть відкривши 600 - спочатку умова злякала трошки, і табличка, де задачу ще ніхто не здав - теж...

Фішку з парністю, на якій все зав'язано, зрозумів досить швидко (що відповідні клітинки між собою зв'язані). Звів до верхнього лівого кута теж десь за півгодини до кінця.

Тут я почав придумувати якусь дуже хитромудру динаміку (певно, під враженнями від таблиці, де на той момент мали сабміти по задачі менше 20 людей). Ту динаміку так і не довів до пуття; після матчу глянув на норм розв'язки, і зрозумів, що рухався в правильному напрямі, але свою ідею не вивів би на лад і за вечір) простіше було з нуля починати)

На челенджі - на 135 місці.

На челенджах - 1 код не встиг завалити; решту кривих завалили, поки я шукав баги в правильних) В моїй кімнаті чомусь не знайшлося стада невезучих хлопців, котрі б написали щось типу if (x%2==y%2). А я якраз на це розраховував на челенджі, і ще в себе при кодингу уважно провірив, бо вже маю гіркий досвід того, за якою кривою логікою сішка рахує остачу за модулем)
А в кімнаті, здається, всі писали на С++, могли б і натупити) в заг.таблиці бачив таких дуже багато.

Після челенджів 132 місце.

На системках вистояв, піднявся на 121 позицію. Жаль, що натупив з 250, міг бути в першій сотні. Але добре, що хоч так, без ресабмітів і падінь на челенджах.

Хоч результат можна вважати моїм другим найкращим виступом на SRM'ах (затесався між 94 та 122 місця), але насправді все не надто круто - бо було мало крутих дядьків зі смугастими кружечками... хоча їх завжди небагато і вони дуже рідко нижче за мене... але було також дуже мало менш крутих дядьків з простими червоними кружечками:) :) Видно це і за зміною рейтингу - 1936 (+37), вдруге в житті я маю 1900+ (а це символічна відмітка у 4/7 шляху від жовтого до червоного)... Непогано.

----------

І, перед сном:) трохи про хороші результати інших львів'ян.

Andrew_Makar посів сьогодні 84 місце у першому дивізіоні, вперше у кар'єрі він потрапив у першу сотню серед найкращих кодерів світу. Вітаю з цим досягненням та бажаю, щоб у недалекому майбутньому для Андрія нормою стало не "Клас! Сьогодні я 84ий" а "от жаль, сьогодні я лишень 84ий".

CUPIDON посів високе 19 місце у другому дивізіоні (і перше у своїй кімнаті), і, отримавши +114, повернувся у перший дивізіон.

PAWLO1993, котрий за підсумками минулого матчу піднявся у перший дивізіон, вчора виступив доволі успішно, заробивши +90 та підтвердивши свої наміри перефарбуватись у жовтий.

Змінив(ла) LeBron, 11-08-2011 04:07
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 30-08-2011 22:41
Щось не йде мені останні 2 тижні:(

Вчора черговий завалений СФ, сьогодні ТС знов зле:(

Тут навіть описувати сумно.

Учасників сьогодні мало... І в першому дивізіоні я останній... :)

250 - відкриваю - сів писати... Довго реалізовував... Сабміт... Потім чомусь вичитав в умові не посібл, а позітів. Вже хотів ресабмітити. Але чогось навіть не міг придумати тест:( Забив, вернувся до 500, тим більше що вона виглядала простою і треба було робити.

Дико плужив з 500. За 10 хвилин до кінця нарешті дописав (спочатку індекси поплутав, рядки зі стовпцями... потім десь написав 0 замість 1... потім ше шось). Тут виявилось, шо я не відновлюю свої перестановки в процесі обчислень, тому при повторах рядків мій розв не паше (для дублікатів проходив хіба що приклад з умови).

На челенджі я йшов, розуміючи, що це все погано закінчиться.

На челенджах ше погіршив ситуацію, я не зрозумів один прикол в "правильній ідеї розв'язку", і через нього зловив -50 (бо я, по суті, рахував те саме... тільки дуже по-дурному). І поки я ловив ті 500, то попадали всі тупі 250.

На систестах впала моя 250. По-перше, я, поки дебагав, забув, що треба поставити лонг лонг (явно приводив в число). По-друге, ще десь ступив:) Але нема настрою нині добивати.

В результаті -50, новий рейтинг 1760... Сумно. Але нічо:) 3 місяці тому я б подивився на 1760 як "ого... так багато... тільки б не впасти в наступному матчі..."

А тепер думки "впав... ну нічого... як не дуже тупитиму в наступному, то не впаду ще більше... зате піднятись не складно".

Так що певний прогрес є.

-------

І з наших "регіональних" успіхів - вітаю Івана Миляника з поверненням у перший дивізіон у його 47 рейтинговому матчі!

MoRZe
Користувач

Опубліковано 30-08-2011 22:53
Ну, що ж
SRM 516

Відкриваю я ноут за 15хв до початку матчу, скачую арену, реєструюся і згадую, що треба всі плагіни поставити, так як ноут новий і зовсім сирий.
Подумав.. вирішив писати на компі)
Переставив кабель, включив комп, арену, зайшов
Все ОК.
Дивлюся - 10хв до початку. Вирішив, що варто поснідати)
Попив чаю і матч почався.
Відкрив 250, прочитав, не зрозумів.. Перечитав.. Не зрозумів.. Перечитав ще раз.
Все ясно.
Коджу.
Накодив, пару разів тупив з індексами, поки знайшов баг пройшло немало часу, сабміт, тільки 131.78 =(
Відкриваю 500.
Прочитав, прочитав, прочитав, ...
Читав разів 10 і нічого не зрозумів.
Пробував пояснення дивитися - нічого.
Відкрив 1000. Прочитав - Та ну, мало часу, перечитаю 500 краще.
Відкрив 500 і тут: "Віталік, йди в магазин!"
Я подумав і вирішив пройтися.
За той час, що я йшов встиг пропасти нет і мене викинуло з арени.
Пішов погуляв, заходжу тепер на TC, дивлюся рейт (думав в дів2 викине) і маю +40 до рейтингу :)
Зовсім не погано.
Тепер маю 1303;)

Хочу привітати CUPIDON`а з поверненням у дів1
Класно виступив, має +94 з теперішнім рейтингом 1275!

_______47____
Змінив(ла) MoRZe, 30-08-2011 23:45
MoRZe
Користувач

Опубліковано 30-08-2011 22:56
2 LeBron
А для чого лонг лонг в 250?
чи ти про 500?

_______47____
MoRZe
Користувач

Опубліковано 30-08-2011 23:47
Вшарив до чого лонг лонг.

Я не парився з тим (обмеження по 50) і писав все стрінгами)

_______47____
cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 31-08-2011 17:48
Ага, "чергове" (блін!) повернення в дів 1 :/ Сумно, все-таки...

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 12-09-2011 00:02
Кілька слів про вчорашній матч.
Бо бачу, шо без мого флуду форум вмирає.

Зарєструвався. Все як завжди... Новий рекорд учасників, так? Цікаво, який новий ліміт реєстрацій. Такої невизначеності давно не було, щоб старий ліміт перевищили, а в новий не вперлись.
Та і взагалі багато юзерів вже давно не було ніби)

Початок матчу. На цей раз я навіть не дозволив собі такої наглості, як перші 5 хвилин сидіти на Клавогонках чи дописувати шось на Тімусі, бо з таким рейтом треба серйозно ставитись до матчу, падати не хочеться:(

250. Здають досить норм. Значить, проста. Відкрив. Перше шаманив іфками з факторизацією числа (типу... просте... добуток простих...), потім побачив, шо якось то заганяється... Глянув на обмеження, раз не 10 в 9ому, значить, можна писати ДП. Швидко написав, потім довго акуратно тестив... Ше повичитував, чи не може бути десь одиниця на вході, або нуль... Сабміт, в районі 100 місця в дивізіоні. Майже 230 балів. Нормально. Думаю, якщо 600 буде дійсно 600, і мало здаватимуть, то місце буде хороше.

На той час ще ніхто не наклепав швидкий сабміт на 600, так що я вірив в своє щастя.

Відкрив 600. Почав читати. Перші 20 хвилин взагалі ніяких ідей. Учасники починають здавати. В мене далі 0 ідей. Була якась ідея динамити по підмножинах. Зрозумів, що дурдом. До кінця раунду нічого не придумав. Ще відкривав 900, подивився, подумав хвилин 5, вернувся до 600.

Після раунду вже з розбором зрозумів загальну ідею 600, як її звести до динаміки на відрізках. Але під час раунду той факт, що після перестановки в даній точці ліва і права частини вже більше мінятись не будуть нічим, мені в голову не прийшов.

На челенджі - 211 позиція. Думаю - норм, аби лиш 250 не впала, а так в 200 ввійду.

Так як бали за 250 були для мене важливими (і -25 мені не підходило:) ), то дуже не спішив когось ломати. Одного з кодом як в мене зразу відкинув, а потім його завалили... Аж злякався... Хвилини 2 вичитував його код, поки баг побачив. Заспокоївся. Пішов далі читати. Тут мене спробували зломати. Знов злякався. На щастя, злом не пройшов...

З челенджів вийшов з уцілілою 250 і 205 місцем.

На систестах - підйом до 161 місця, новий рейт 1827 (+67).

----

Вітаю kilotarasа з новим особистим рекордом рейтингу (2007), якого він досягнув завдяки другому місцю в кімнаті вчора)

Змінив(ла) LeBron, 13-09-2011 17:18
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 14-09-2011 20:24
Сьогодні в нас, за розкладом, - знову матч ТопКодера.
Так що кілька слів...
На початок матчу я встиг. Мав пари до 13.10, але нормально прийшов, ше і зарєструватись встиг. Коли реєструвався, то здається навіть ще 2000 зареєстрованих не було.
Але апетиту обідати щось не мав. Так що сьогодні я культурно чекав початку матчу в арені.

Початок матчу. Попав в першу кімнату. Так що 5 червоних і одразу з початком відкриття систестів - свій результат. Обнадійливо. Розбаловка стандартна, 250 - 500 -1000.

Народ відкриває 250. Йдуть сабміти на 249+ і зразу масово. Ага, отже - треба швидко закодити шось тупе. Відкрив. Запоров трохи. 2 компілейшени через опечатки. Потім помилка в коді, через яку не проходить 1 семпл. Ше раз переписав, норм, сабміт - місце 100+, але ніби непогано. І ще мене посувають... Але не страшно, головне зараз 500.

Відкрив 500. Поки дочитав - дехто її вже здав. Стандартна думка - має бути якась специфічна динаміка (бо останнім часом для 500 то модно); кілька хвилин витратив на пошуки динаміки, потім плюнув на все, і перескочив на ідею жадності. Згадав шось про бінарку і т.д. Заскладно. Довів "для себе", що жадібність працює. Накодив. Облом, шось замало видає. В'їхав, шо при жадності я коли якийсь рухаю, то це може попередні зачепити... Учасники вже масово сабмітять. Взявся за ітерації. На семплах подивився - швидко сходиться. Попробував 10000 ітерацій. ТЛ нема і близько. Підняв до 100 тисяч. 0.05 секунди. Ага, піднімем ше трохи, та й вистачить. 200 тисяч, потестив, сабміт. Думки "а воно встигне зійтись?"...

Але ше трохи потестив і відкрив 1000. Перша думка - халява! Перші 2 халявні, і тут вже народ шось компілить, значить, нині дуже тупий раунд.
Написав швиденько динаміку. Далі глянув на обмеження на K (чи треба масив "закручувати", чи можна просто вгатити пам'ять на все зразу). Думав, буде 50 стандартно. А ні:( Сів думати. Придумав, що має щось бути на множення многочленів, але як його туди прикрутити не придумав. Забив, вернувся до перших двох. Тим більше, що третю ніхто не здавав. Було пару жовтих, які певно обмеження не прочитали:) Ну і потім вже почали круті хлопці шось писати.

Під кінець матчу вболівав за Петра, який йшов у шостій сотні, і відкрив за кілька хвилин до завершення другу задачу... Пєтя її не здав, так що в нього все йшло до найгіршого результату за тривалий час.

На челенджі - просто вражаюче 56 місце. Я такого ще ніби не мав ніколи. Перша дія - відкрив один за одним кілька інших кодів до 500, щоб визначити, яка доля мого) Втішився. Щоправда, ніхто не здавав з фіксованим числом ітерації, а "поки міняється".

Сів потрохи якісь коди читати, в надії на халяву (з 5 червоних в кімнаті... ага... :) ). Одним оком в монітор дивився (контестний). Тут впав Павло. Я трохи стресонув, але в нього 1000 ітерацій, а в мене в 200 разів більше. Ну ок. Після челенджів 57 місце.

На систестах не впав майже ніхто:) В моїй кімнаті - ніхто. Я піднявся на 55 місце. В тій задачі, як виявилось, достаньо навіть 4000 ітерацій. Вдруге в житті в топ-100, і при цьому новий особистий рекорд. Жаль, що в не надто збалансованому матчі... Але хоч якось - рік тому я б і в такому не попав в топ-100. Колись то стане в мене більш частою подією.

Новий рейт 1950 (+123). Другий найвищий у житті, тепер вже треба менше плужити, щоб нормальний результат був (бо 2 матчі назад такий злив вже був, що досить було хоч щось сабмітити відносно швидко). Наступний ТС в 4 ранку, незручно. Але головне прокинутись, а там вже піде.

---------

Як мені відомо, ballon - це новий нікнейм Івана Здомського. Вітаю з чудовим результатом - 9 місце в дивізіоні, такого в свому житті далеко не кожен червоний досягав:)

А ще вітаю своїх напарників по команді. Вони сьогодні обоє дуже швидко здали першу задачу, хоч і не змогли здати з різних причин другу. Але на невеличкий + того вистачило:) :) Cupidon здав першу задачу з третім абсолютним часом у світі! Я такого ще теж не досягав:)

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-09-2011 06:35
Пописав називається.
А хотів наблизитись до 2000. Ага, якраз:) Зате тепер знов піднятись просто буде)

Пробудився, зареєструвався.
Учасників - як завжди, дуже мало. При цьому дуже багато реєстрацій в останні хвилини (порівняно з іншими часовими варіантами проведення матчу - певно, багато хто під матч прокинувся, з Польщі, України, Росії і т.д.). Початок матчу. Розбаловка нестандартна. Отже, 600 або складна (і мало хто здасть), або плоска (є така тенденція в 600 останнім часом).

Але починаєм з 250. Сабміти йдуть, але не масово, а явно в різному темпі. Отже, там треба мінімально подумати. Відкрив. Подумав. Закодив першу інтуітивно правильну версію. Довго тестив. Та працює - сабмітим.

Місце близько 75 в дивізіоні. Непогано. І 600 ще ніхто не здав, за 5 хвилин:)

Відкрив 600. Стало сумно - стандартна задача, розв'язок якої я не знаю. Спочатку, признаюсь чесно, гуглив хвилин 15. Обломався. Сів подумати. Не придумав хвилин за 40. Останні хвилин 10 просто читав якийсь пост на Хабрі - бо на матч плюнув.

Місце перед челенджами - 180. Ясно, що будуть трохи падати, але і на + народ підніметься... Десь так і залишусь, думаю, якщо 250 не впаде.

Незадовго до завершення челенджів 250 паде. Спочатку трохи шок. Хвилин 5 спроби пояснити, чому ж вона впала - різними способами. Далі забив.

Систести, все прогнозовано, для мене інтриги мало. Знайшов розв'язок одного з тарґетів, котрий ідейно співпадав з моїм, але пройшов.

Сумно, але факт - мій розв "ідейно" правильний. Найшов багу в практісах.

Рядок
1<<qq

- це не те саме, що рядок
1ll<<qq

Ех, старі добрі часи, коли я підносив до степеня 2 циклом... І воно б пройшло:)

А так знову обвал в яму - новий рейт 1779 (-171). Тепер піднятись знову буде просто, якщо здавати 250 без багів. Але добратись до 2000+ до кінця осені шансів стало значно менше:( Зате щойно помітив, що хоча б жовтим кодером можу називати себе впевнено, бо в мене в рейтингу жовтих точок вже більше, ніж синіх)

=====

А прикидка по формулах і результатах інших показала, що з моїм величезним volatility я б, певно, навіть мав невеликий + до рейтингу, якби не затуп з 250 (це підтверджує, наприклад, результат moonancient - у нього щось на 5 місць вищий результат, ніж був би в мене, і зміна рейтингу 1901 -> 1928 при volatility, дещо більшому, ніж в мене.

Змінив(ла) LeBron, 20-09-2011 07:56
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 07-10-2011 00:39
Нарешті знайшов трохи часу - залишити згадку про минулий раунд.

Бали стандартні, учасників 2000+... Все як завжди. Я на матч входив зі впевненістю в собі, бо з таким рейтингом падати тяжко) Хіба на 0 писати, це варіант.

Початок матчу. 250 не здають за перші 3 хвилини. За 4 теж не здають. Аж страшно. Думаю - пора відкривати. Тільки відкрив - тут Гена вже сабмітить. Ясно. Шось мутне.

Почитав. Так халява ж, шо там писати? Написав. Тупий баг з тим, шо задачу не можна написати за 0 хвилин. Далі тупий баг, шо віднімав не 2 4 8, а 2 4 6.

Далі тупий баг, шо в одному місці не ті 2 індекси. Нарешті виправив, добре потестив; час - хвилини на 2 гірше за Гену, і місце десь біля 40. Нормально, якшо правильно - то вже точно в мінус не піду, хіба 500 буде мегатупа.

Відкрив 500. Очевидно! Сів писати. Тут пропадає нет. Появляється нет. Бачу пропущений клар про різні таблиці. Не звернув якось уваги, далі пишу. Написав, знов пропав нет. Вже злюсь)

Появився нет, компілю, тестую, все просто супер (задачу здало людей 15 на той момент), не проходить останній тест.

Довго розбирався, шо з тим тестом. Тоді згадав про клар. Виявилось, шо я не знаю, де подивитись клари до задачі (вже знаю... а тоді шукав в загальному меню, в повідомленнях і т.д.).

Ясно, певно таблички відрізняються, якшо відрізняються бали хоч по одній із задач... Допишем включення-виключення... Щоб порахувати способи складання суми.

Дописав. Набажив. Я рахував кількість вибірок з від'ємного числа як від'ємне число, і крім того ше набажив, а тому нічого не працювало. Жаль. Треба було писати ДП, як у Віталія (сподобалась ідея... сам би не придумав таке:)), або очевидний варіант зі структурами даних і модифікаціями на відрізках(де набажити теж дуже просто... хіба копіпастити, але так не цікаво). На челенджі я йшов на 159 місці, і дуже злим, що не вдалось здати просту задачу.

На челенджах піднявся на 145 місце. Ще собі думав, може Петя заробить -25 і буде нижче за мене. Але ні, він в плюсах:)

На системних піднявся на 133 місце. Досить приємно вражений новим рейтом 1859 (+80). Що сказати, з таким старим рейтом - не дивно, що з однією задачею, коли другу здало не 20 і навіть не 50 юзерів, я маю ледь не +100. Ну в мене ше нестабільність на руку, але все одно...

Змінив(ла) LeBron, 07-10-2011 00:43
Сторінка 10 з 11 << < 7 8 9 10 11 >
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 2
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,409
новачок: unique