Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 22.01.2020 19:51:23 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
Будь-яке натуральне число можна представити у вигляді суми не більш ніж 9 кубів.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 9 з 11 << < 6 7 8 9 10 11 >
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 08-06-2011 16:15
Сьогодні матч, як завжди, хороший:)

На матч я встиг. Це вже плюс. Бо мав троха справ вранці, а потім добирався до Львова... У Львові трохи постояв в пробках (ну чи посидів, то таке:) ), але 5 км від вокзалу до дому за 50 хвилин таки проїхав, так що до початку матчу в мене було ще півгодини запасу. А так як народу сьогодні небагато (заледве 2100...), навіть всі слоти не зайняли, то я зареєструвався, і пішов водою приводити себе до тями після того пекла, шо надворі.

Початок матчу. Чекаю сабміту на 250. Чекання виявилось не довгим. Поки я прочитав 1 статтю у Вікіпедії, задачу здало шось 30 людей) Відкрив. Почав писати. Перше не вшарив, що від мене хочуть, бо читав дуже-дуже швидко, написав цифровий корінь. Потім побачив, що не йде третій тест, дописав ше кількість комбінацій (типу можна переставляти цифри). Знов третій тест. Виправив на норм. розв'язок - пройшло третій - трошки подумав - сабміт - сів тестити.

В дивізіоні я виявився на 102 місці приблизно. Бал за задачу - 244.10, малувато, але добре, що так і без ресабмітів. І це при тому, що я давав майже таку саму задачу цього року на відбір школярам на ВсеУкр:(

Поки 500 ніхто не здавав, я не спішив її відкривати, а ше склав пару тупих челенджів до 250 (наприклад, якщо рахувати степінь до кінця в інтах, а потім раз взяти модуль), ше себе потестив трохи...

500 почали здавати, я якраз її відкрив... Завис хвилин на 15. Ніби ясно, що динаміка по підрядках, але переходів щось дуже багато.

Сів писати то чудо. Писав-писав. Тестую. Не паше. Ніби паше... Нє, 3 приклад не проходить... Вже проходить третій... Сабміт... Ой, в мене нескінченність замала, можна тест придумати, де відповідь 125 мільйонів... Ресабміт) Ой, я Флойда не написав, ресабміт:) В результаті набрав по ній на 0.04 бала більше за мінімум:) Було сильне відчуття, що не пройде, бо я 80 рядків того задротства з першого разу, нажаль, не напишу чисто)

Яким я пішов на челенджі - не знаю, бо я активно тестив 500 в той момент, і на інтерфазі теж.
На інтерфазі я майже заробив +50 - бо звалив свою 500:)

На челенджах картина, якої давно в мене не було - в мене падає задача, я набираю 0 на челенджах (дуже велика була ціна помилки, а явних багів я не встиг половити, тому не ризикував), і при тому, якщо не помиляюсь, я піднімаюсь в заг. рейтингу)

Після челенджів 276 місце. Настрій піднявся, бо 250 була дуже-дуже схожа на правильну, а про 500 була думка "а дідька лисого всі баги переловили на челенджах, коли там коди по 100+ рядків".

На системках майже всі 500 падають... І якби не плюси тих, хто повалив частину 500ок ще на челенджах, то я був би дуже високо)

А так - скромне, і не дуже щасливе 203 місце:(

-=-=-

Як завжди, трохи магії цифр. Бо ми ж віримо в щасливість 4 і 7, і тому ми найкращі:)
Отже, я втретє поспіль посів 7 місце в кімнаті.
Це був мій 47 рейтинговий матч.
Я вдруге поспіль одержав до рейтингу +47.
Ну і новий рейтинг не дуже щасливий, але маєм що маєм, 1780.

-=-=-=-

Цікаво буде подивитись нові на рейтинги різних розумних людей типу Короткевича, яких сьогодні обломала друга задача.

-=-=-=-

upd. А ше зараз обновились загальні таблиці, то я можу сказати, шо маю доволі щасливе 707 місце в світі за рейтингом.

Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 08-06-2011 19:58
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Witaliy
Користувач

Зареєстрований: 09.02.08
Опубліковано 08-06-2011 16:51
Witaliy написав:
SRM 508: один тест відділив від успішного проходження 500-ки :)

Або мені дуже не везе, або я зовсім не вмію вчитися на власних помилках: 213 пройдених тестів із 214 усіх на сьогоднішній 500-ці, один ТЛ відділив мене від 44-го місця :(
Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 19-06-2011 02:14
Черговий матч ТопКодера настав, ми дочекались... І не простий матч, а етап ТСО.

В мене були певні переживання, чи мене взагалі на цей матч хтось впустить. На сайті в результатах я числився з міткою "пройшов", але на пошту запрошення у наступний раунд мені так і не прийшло.

Мене впустили.

Перед початком матчу перше, що здивувало - учасників не 1800. І навіть не 1799:) Досить багато з тих, хто мав право брати участь, пропустили матч. А були ще й такі, що зареєструвались але не писали.

Я думав, що треба потрапити в 600 кращих. Почитав у правилах, що у 850 - зрозумів, як халявно все складається)

Початок матчу. В мене в румі Петя, Різванов і ше кілька недурних людей з пострадянського простору і Азії:) Дивлюсь - 250 не здають трошки довше, ніж в попередніх матчах... Але коли починають здавати - то дуже масово. Отже - середня по довжині реалізація і очевидна ідея.

Відкрив. Чорт. Чогось зовсім не очевидно:( Цілий день фанатично готувався до наступного екзамену (стадіон - поїв - готуюсь - поїв - розминка - готуюсь - готуюсь - готуюсь...), тому голова не варила. Десь хвилин за 5 почав в'їжджати, як ті букви можна совати, щоб получити кінцеве слово. Ще десь 3-4 хвилини пішло на те, щоб зрозуміти, скільки ходів буде при нормальній стратегії, чому вона точно нормальна (ну бо можна кидати на В один тип, а на С другий - я не зразу то допер:)), і чому ніколи не буде менше. Написав, довго дебажив... Сабміт. 205.01. 1035 місце, зразу появилось відчуття "а 850 - то не так вже і багато" і пропала віра в себе.
Але побачив, що за той час вже кілька десятків людей 2 задачі здало. Отже - друга дійсно має бути тупіша, ніж в стандартних матчах (бо я подивився минулі роки квали і матчі в околі квал - то перша квала ще простіша за перший дів, а друга вже десь на рівні або трохи складніша), треба швиденько здавати.
Відкрив. Прочитав. Нічого складного. Сів писати.
Тут дало про себе знати те, шо я від навчання сьогодні "в зомбі-режимі". Спочатку я не глянув навіть на приклади, а приблизно прочитав умову і написав один розв'язок. Потім прочитав, зрозумів, що не те розв'язую, написав інший розв'язок)))
Потім ще раз. Всі 4 задачі, які я пробував написати за 15 хвилин, робились ідейно однаково, але були відмінності в реалізації, тому за 10 хвилин я написав 4 різних динаміки - двовимірну з рекурсивними перерахунками, одновимірну, двовимірну, "правильну двовимірну".
Нарешті написав норм. розв. Потестив. Провірив добре обмеження. Приклади були ніби "різноманітні". Ше разок глянув, чи точно перше і останнє число 0, бо від того ще залежали деякі деталі мого алго)
Здав.

410.81 балів. Зразу піднявся щось на 157 чи 159 місце. Самооцінка зразу вернулась на потрібний для продовження матчу рівень.

Відкрив 1000. Подумав хвилин 5, ніц не придумав зразу, і вернувся до 500 і 250 - тестити і шукати можливі баги.

На челенджі пішов на 241 місці.

В першій задачі, виявляється, був класний ідейний тест, на якому впало багато учасників (в т.ч. і зі спільноти Контестера). Але я на кодингу, як вже було сказано, підвисав, і тому взагалі подумав, що такий тест неможливий)

Пішли челенджі. Я взявся спочатку читати сорси Петі і провіряти, чи в мене добрі перші 2 задачі)

Поки з тим закінчив, бачу - вже в румі 3 350ки впало. Полистав лог. Ага, Петя) Валяє всіх за стандартною схемою. Тут якраз падає 4а 250ка)

Стало трохи лячно. Сортанув учасників за рейтингом, та й сів слідкувати, як Петя по черзі всіх провіряє.

Дійшла черга до мене. А в Петра тим часом вже +250:)

System> Petr is viewing the source of LeBron's 250-point problem.

Переживання як на систестах... Чекаю...
І тут - радість!

System> Petr closed LeBron's 250-point problem.

Значить, типових багів нема)))

Після челенджів я був на 233 місці. Як бачимо, падав мало хто) В основному падали через випадок в 250, коли відповідь рівна подвоєній довжині вхідних рядків.

Далі системки. Мені, як завжди, попалась рума з досить великим номером (52 з 62), тому чекати довелось довго. Мало в кого падала 500, а 250 мені Петя провірив (між іншим, після 250 він взявся за списком провіряти 500, і я був першим в черзі, до кого він не встиг).

Все пройшло системки, підсумкове місце - 203, і надія на непоганий плюс до рейтингу.

Надія справдилась, +93 і новий рейт 1873. Чую тільки, що довго не втримаюсь так високо. Це для мене ще забагато:) От наступний матч на ранок після екзамену, якщо мене навіть хтось збудить, то я ризикую сильно злити:(

Цікаво, що я 1 розв'язок до 250 писав довше, ніж 4 (з яких 3 не до того) до 500:) :)
час на 250
0:13:57.123
на 500
0:13:52.186

Вітання всім, хто пройшов далі!

І, може це трохи некоректно, але висловлю побажання, щоб знайшли і дискваліфікували кількох порушників - щоб Jarlax, який зараз 852ий, потрапив у 850 кращих)

З.І. Як справедливо зауважив Віталій, учасників мало бути аж 2000, бо ще ж є ті, хто автоматом кваліфікувався (топ-200). Дійсно всі забили)

Змінив(ла) LeBron, 21-06-2011 23:49
DixonD
Адміністратор

Зареєстрований: 21.10.06
Опубліковано 20-06-2011 10:28
Вітаю тих, хто пройшов у наступний раунд! ;) А собі бажаю при наявності вільного часу в кінці кодінг фази почати перевіряти задачки на помилки B)
DixonD 427265719 dixond[злий_пес]acm[на]lviv[на]ua DixonD (Lviv NU) http://dixond.blogspot.com/ Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 20-06-2011 22:08
DixonD написав:
Вітаю тих, хто пройшов у наступний раунд! ;) А собі бажаю при наявності вільного часу в кінці кодінг фази почати перевіряти задачки на помилки B)

Як на мене, вигідніше провіряти зразу після здачі задачі:)
Так потенційна втрата балів менша.
А взагалі треба відчувати баланс в плані тестування, шоб точно втрачені бали (поки тестував) + можливо втрачені бали (за рахунок того, що "недотестував" ) були мінімальні.
Я поки що його ще не дуже відчуваю:(

Змінив(ла) LeBron, 21-06-2011 02:10
DixonD
Адміністратор

Опубліковано 21-06-2011 00:28
Як на мене, вигідніше провіряти зразу після здачі задачі

В мене в основному тестування закінчується семплами. Цього разу я на цьому поплатився :|
DixonD 427265719 dixond[злий_пес]acm[на]lviv[на]ua DixonD (Lviv NU) http://dixond.blogspot.com/ Надіслати приватне повідомлення
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 21-06-2011 02:17
В мене були випадки, коли я писав 250, потім задумувався "хм... а що, дійсно так просто?", сідав ше перечитати разок код і провірити кілька власних тестів, навіть не дивлячись на монітор матчу, а потім виходило, що я здав задачу десь в третій або четвертій сотні)
Тому тепер вже кілька матчів, за моїми постами можна порахувати точніше, скільки саме, свідомо жертвую декількома хвилинами контесту на початку (не відкриваючи 250) і слідкую за таблицею, щоб оцінити рівень 250 і те, за скільки я повинен її написати. Відповідно, якщо я бачу, що ту задачу здають на другій хвилині, то перший тупий простий розв'язок точно правильний (з точністю до можливих багів:) але ідейно правильний), а якщо хвилині на десятій - то або там багато писанини, або перший тупий розв'язок правильний, але мені в голову прийде дуже тупий, який неправильний:)
Ну і в другому випадку тестувати треба краще.
А в першому можна прогнати семпли, мінтест (якщо його нема в прикладах... якийсь нулик, або масив з одного числа, або ще щось таке), макстест (якщо вхідні дані - одне або два числа) - хоча б на коректність роботи:) і засабмітити.

cupidon4uk
Адміністратор

Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 22-06-2011 09:10
Ааа... Правал) Я вилетів в Div2. :(
Так втупив : я шарив, шо тих чисел не буде багато, але до того, щоб написати їхнє тупе генерування не допер, так ше й на челенжах в мінус заліз :/ Ідіот.

А Віталія вітаю з Перемогою в кімнаті)

GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
DixonD
Адміністратор

Опубліковано 22-06-2011 10:13
Ну основна фішка тої задачі було доперти, що чисел не дуже багато. А мені шось перемкнуло і я весь час думав, що їх ~2^50 :| А потім дивлюся розвязок Мітрічева і не шарю, як воно по часу проходить... А Петр зашарив - 3 хвилини подумати і закодити;)
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 22-06-2011 10:19
CUPIDON написав:
Ааа... Правал) Я вилетів в Div2. :(
Так втупив : я шарив, шо тих чисел не буде багато, але до того, щоб написати їхнє тупе генерування не допер, так ше й на челенжах в мінус заліз :/ Ідіот.

А Віталія вітаю з Перемогою в кімнаті)

Перемога то дурниці...
А я краще привітаю з тим, що він вже вдруге посів 44 місце в дивізіоні)
Шарить в щасливих числах!

Іване, тепер маєш взяти ще +1 румвін і вернутись в перший дів.

А в мене враження від матчу погані, але добре хоч так, не в мінусах... Детальніше напишу трохи пізніше)

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 22-06-2011 10:46
DixonD написав:
Ну основна фішка тої задачі було доперти, що чисел не дуже багато. А мені шось перемкнуло і я весь час думав, що їх ~2^50 :|

Ти сидів і думав над тим, як ж воно робиться просто (що всі так швидко здають)?
Якщо зовсім ніяких ідей не лізе в голову, то я б у відчаї писав загальний розв'язок без генерації - динаміку... Але для мене то рулетка, я її пишу хвилин 10, але в половині випадків потім ше хвилин 20-30 шукаю баг:)

DixonD
Адміністратор

Опубліковано 22-06-2011 13:51
LeBron написав:
Ти сидів і думав над тим, як ж воно робиться просто (що всі так швидко здають)?

Ні, я не думав, що воно робиться просто, та й у мене в кімнаті швидко не здавали. Я писав один розвязок, потім писав інший розв'язок, потім дебагав інший розв'язок... :)
LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 22-06-2011 22:27
Як ж без опису "як се було"? Отже... Сьогоднішній матч.
Починалось все з того, що я міцно заснув вчора ввечері після двох безсонних ночей. В результаті мене з великими зусиллями, але таки розбудили за 20 хвилин до початку матчу.
Зайшов в арену. Глянув - зареєстрованих менш як півтори тисячі. Подумав - "блін, знову десь ступив, до контесту ше година двадцять, а не двадцять хвилин...".
Розклад підтвердив, що залишилось лише 20 хвилин, просто учасників мало.

Початок матчу. Дивлюсь - 250 здають швидко, але не масово. Отже - написати короткий код, але перед цим трошки подумати.

Тут і почались жахіття. Я думав, що довго не спати зле. А нині підтвердилось, що і спати теж не дуже добре... Маю на увазі, що після сну, якщо нормально не прокинувся, то результат такий, ніби і не спав)

Спочатку я почав писати допоміжну функцію десь в дужках оголошення методу класу:) Помилки були дуже дикі, і я не зразу зрозумів, що то таке.

Потім наступна проблема, з якою я боровся хвилин 10... чомусь назвав функцію try (звичка від Паскаля ше... я взагалі дуже рідко допоміжні функції пишу:( ), і думав, чого компілятор вимагає ше якийсь "catch";) Вшарив, що то таке, виправив, відносно запрацювало. Тільки відповідь не співпадала.

Виявилось, що я в одному місці поставив ++ замість --.

Щоб це найти пішло ще хвилини 3-4.

В результаті таки здав. Трошки більше, ніж на половину балів) Коли здавав, був у дивізіоні на 231 місці. Після того піднімався навіть на 225 (багато ресабмітів), але на системки пішов 241им.

Про 500 дуже нема що розказувати, бо я відкрив... почитав... глянув, що ніхто її ще не здав майже... і після своїх мук з 250 оцінив реалістично шанси щось написати на 500 - вернувся тестити 250.

На челенджах знайшов один код, який був багнутий, але поки зібрався з думками, як це завалити - обійшлись без моєї допомоги) А мою 250 двічі пробували завалити.

Так як в мене в румі на цей раз Петі не було, то й розказувати дуже нема що. Після челенджів - 217 місце.

Далі системки. На цей раз відносно повезло з кімнатою, номер був всього лиш трохи далі середини:) :) Протестувався, а коли й інші це зробили - 183 місце в дивізіоні.

Результат - +6, новий рейтинг 1879.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 26-06-2011 16:43
Отже, раунд 2 ТСО 2011 був вчора. Коротенько про нього.
В день матчу в мене був екзамен, але так як він виявився навіть менш тривалим, ніж я думав, то я встиг з запасом у дві години.
Приїхав я додому, відпочив трохи, поїв, відкрив арену та й сів чекати матч.

Кількість зареєстрованих вразила. Їх набралось лише 769, хоч я думав, що буде 800 або навіть більше. Цікаво, чи в наступному раунді теж з 350 не з'явиться штук 30 учасників, чи менше (бо там реєстрація = футболка до колекції).

Настав початок матчу. Чекаю результату по 250. Здають за 3 хвилини, далі починаються досить масові сабміти. Ага, отже - тупізна:) Це добре, бо затупити на простій задачі - це невезіння, а не зробити складну - це для мене норма) Прикинув, скільки можна написати за 3 хвилини... Досить багато, але якщо врахувати ще читання умови і тестування, то можна сказати, що задача на 100 секунд кодингу.

Відкрив. Прочитав. Копіюю всі формальності до опису класу, на ходу доганяю умову:) ага, теорія чисел. Значить, 80% що треба решето Ератосфена. Ага, навіть дільники є. Отже, 95%, що треба Ератосфена. Ератосфен - це ще 20 секунд, висновок - кодиться за 80 секунд) Подумав, що можна написати за 80 секунд - нічого дуже розумного. Поки дописав Ератосфена, то вже зрозумів розв'язок задачі. Накодив. Майже без багів - тільки 2 рекомпіла. Тестим, проходить все. Так як в прикладах був макстест, то складно придумати, чим можна завалити) Ну ще мінтест (я не помітив навіть, що він був в умові, видно, спішив трохи) - провірив, пройшло, сабміт.

243.23 за задачу, щасливе 23 місце в дивізіоні на той момент. Між іншим, в мене виникла підозра, що в раунді брало участь чимало чітерів:) Бо кілька людей діяли як я (затримка відкриття на пару хвилин, далі відкрили і пишем), і вони, в основному, червоні; а деякі з низьким рейтингом - як в мене, чи ще меншим, - сабмітили досить швидко, на 240+ (це ще не викликає підозр), але відкривши задачу через 30-40 хвилин після початку. Я щось мало вірю, що всі вони позапізнювались на початок матчу)))

Відкрив 500. Читаю - якась муть. Коли за 30 хвилин я так нічого і не придумав, а інші здавали досить мляво, то я зрозумів, що а) її мені не здати б) я пройшов далі.

Під кінець матчу задачу почали трохи здавати, але все одно - я пішов на челенджі на 150 місці.

На челенджах падало дуже-дуже мало 250. А в 500 розбиратись було тяжко.

В результаті на системки пішов на 137 місці.

Я нарешті потрапив у кімнату 1:) Рендом помітив пої соплі з минулого посту, про те, як погано довго чекати:) Отже, мене потестили, я пройшов тести... і в наступний раунд:) І ще трохи піднявся - на 128 місце.

Отже, я пройшов далі. Рейтинг продовжує рости. Маю тепер 1987 (+107 від попереднього). Хто читав огляд минулого матчу, той може сказати, що +108, але насправді відбувся перерахунок рейтингу минулого матчу, в мене там ще +1 (і в сумі +7, тому не 1879, а 1880).

Не забути про наступний раунд... ну і щоб футболка прийшла) В мене з ТС ще є тільки хайскульна.

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 26-06-2011 17:20
Знайшов ще цікавий сайт зі статистикою, https://www.otinn.com
Дізнався, що вчора я багатьох тарґетів вперше обігнав по котрійсь задачі))
Зокрема, Petr (тепер в нас з ним по задачах рахунок 1 - 73)
bmerry (1 - 20)
neal_wu (1 - 46)
tomek (1 - 4)

LeBron
Головний Адміністратор

Опубліковано 02-07-2011 21:52
Блін. Облом.
Матч... Матч сьогодні встановив новий рекорд реєстрацій, бо вже підняли планку до 2350.

Передісторія - здав сесію, ліг відіспатись на 18 годин. Як завжди, зробив для себе висновок: спати багато не краще, ніж спати мало (або не спати по 60 годин підряд, як було до цього).

Отже, початок матчу.
250 здають швидко. Отже - тупа. Відкриваю. Завис. Перше просто не зміг зрозуміти умову. Десь за 5 хвилин зрозумів. Почав писати. Написав щось, засабмітив, місце ду-у-уже далеко від топу. Але є що є. Бачу - вже 500 здають. Має бути тупа :) :) Відкрив - завис конкретно. Тут я умову зрозумів. Але ідей - 0. Десь аж за 20 хвилин виникла думка, яка мала б появитись зразу - ДП по підмасках. Але тут - як контрольний постріл - думка про те, що може бути підмаска маски, і ор з нею дасть ту саму маску, отже - зациклення. Так і не придумав, як з цим боротись.

На челенджі пішов у шостій сотні. Обнадійлива думка "500 можна валити, вона буде падати".

На челенджах впала хіба моя 250. В сумі балів 0, новий рейт 1831.

А 500 красива. Я і в більш адекватному стані певно не додумав би її до кінця, але, як завжди, неприємно, коли всі пишуть "500 тупа, то ж стандартна динаміка", а я таку стандартну динаміку ніколи в житті в очі не бачив.

Зате дізнався для себе новий метод ДП:)

Igor_Lviv NU
Адміністратор

Зареєстрований: 20.04.07
Опубліковано 03-07-2011 14:38
Насправді ДП на 500-ку не є "стандартною". Я розв'язав багато задач на ДП, але таку ДП вчора на матчі я придумав вперше.
Igor_Y 449531231 IGOR_Lviv NU Надіслати приватне повідомлення
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 04-07-2011 17:59
Igor_Lviv NU написав:
Насправді ДП на 500-ку не є "стандартною". Я розв'язав багато задач на ДП, але таку ДП вчора на матчі я придумав вперше.

А як саме ти її розвязував(бажано, з обгрунтуванням певних моментів)? Бо я дивився розвзязок writer'а, але залишилось багато запитань, а в Editorials'ах ще немає розбору :/

Witaliy
Користувач

Зареєстрований: 09.02.08
Опубліковано 04-07-2011 18:35
Я на контесті робив так: тримав DP[t_mask][mask], де t_mask маска з якої ми прийшли в mask (поточну), дві тримав для того щоб не повторювати ходів. На контесті цього доробити не зміг, але, здається, це правильно.

В практісі доздав так (мабуть саме так і робив її Ігор):
DP[mask][i] - результат для маски mask та кількості ходів виконаних для отримання такої маски. Очевидно що всі подальші ходи, які є підмаскою цієї маски, будуть вважатися однаковими, тому нас буде цікавити тільки їх кількість. Тому якщо і менше за кількість чисел із вхідного масиву, які є підмаскою даної маски, то ми можемо перейти до DP[mask][i+1]. Якщо число не є підмаскою mask, то, очевидно, ніхто з гравців його ще не вибирав, тому ми можемо сміло перейти до DP[new_mask][i+1]. DP[511][i] = true. Результат - DP[0][0].
Надіслати приватне повідомлення
cupidon4uk
Адміністратор

Опубліковано 04-07-2011 20:44
Все, зрозумів) Насправді, в writer'a такий же алгоритм, але коли це все почитати рідною мовою, а не вникаючи в чийсь код, то все стає зрозумілішим. Дякую, вже зрозумів.

Сторінка 9 з 11 << < 6 7 8 9 10 11 >
Перейти на форум:
Банери
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,409
новачок: unique