Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 28.03.2024 19:25:27 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
За пpaвилaми вcтaнoвлeнними урядом Kaнaди, кaтeгopично зaбороняєтьcя зaxoдити в літак під час польоту.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Birthday(s):
AVATARAlex_neo
AVATARWinner
AVATARinvarian
AVATARsvadsak lol

Перегляд теми
ACM Контестер | TopCoder | Корисна інформація
Сторінка 8 з 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
cupidon4uk
Користувач

Повідомлень: 393
Звідки: LNU
Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 30-03-2011 18:34
Якщо ваша високість дозволить нагадати, то Ви були синім матч перед цим.


GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 31-03-2011 19:42
CUPIDON написав:
Якщо ваша високість дозволить нагадати, то Ви були синім матч перед цим.

Вельмишановний, можливо Ви не звернули увагу, що вказаний матч відбувся більше 20 днів тому? Се є великий часовий інтервал... У мене тоді на Тімусі було на четверть менше зданих задач, а у Вас - десь на третину.


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 16-04-2011 23:23
Матч написав непогано, але треба було робити 500, нині вона була підйомна.
Не бачив на матчі багатьох "регулярних ТопКодерів", у тому числі і серед моїх знайомих. Можливо, це результат того, що вперше за довгий час (якщо не враховувати призового 500 матчу) слоти заповнились ще за 10 хвилин до завершення реєстрації.
А може просто народ вибираючи між ТопКодером і хорошим весняним вечором на свіжому повітрі, вибрав друге:)
Отже, сьогоднішній матч... Як на мене, дуже проста 250. Хоча я не можу судити об'єктивно - я ту задачу вже бачив, і здавав, тому точно знав правильний розв... Але все одно поки я читав умову і вшарював, що це те, що я вже бачив, а потім поки ще написав код - я по ній маю лише 27 час (чи близько того). Ще й руки трусились, бо перші сабміти появились ще в той момент, коли я тільки копіпастив опис методу:) Хоча це поки що здається найшвидша моя задача в дів1, і точно найвище місце по задачі в дів1.
Але судячи з розміру коду і загальної кількості ацептів - реально задача простенька.
Далі у нас 500. Я до неї перейшов не зразу, бо маю вже гіркий досвід - тому вирішив спочатку ще декілька разів перечитати уважно свій сорс до 250, глянути на обмеження і т.д.
500 цікава. Думав над нею більшу половину контесту, правильного не придумав. Зараз глянув розбір, вже ніби вшарив, як робити - завтра спробую здати, якщо буде час. А я придумав хіба що очевидний 2^N варіант, потім якісь оптимізації факторіалу, потім ще якісь дурниці...
За 10 хвилин до кінця змирився, якраз глянув на таблицю, де всі якраз масово здавали 500, потім подумав, що не все так погано, бо в мене є 250, і після кількох останніх матчів, де в мене з 6 матчів був тільки 1 підйом - дуже навіть незле.
На челенджі пішов 238им.
На челенджах завалювати інших дуже не спішив, +щось глюкала арена. Логіка була така: якщо я одержу +50, то при правильній 250 це десь 20 місць вгору. Якщо ж -25 - то це півсотні або й більше місць вниз. В результаті, знайшов багу в одному сорсі, завалити не встиг. А так всі неправильні сорси на 250 в румі впали до системок:)
На системки 204 місце.
Після системок - 180 місце, поки другий кращий результат для мене.
Новий рейтинг 1534, +110. Другий кращий прогрес в дів1 для мене, одного балу не вистачило для повторення кращого результату з матчу 490.


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 16-04-2011 23:24
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 26-04-2011 22:10
Тьху... Ото матч...
Вітаю Василя з неофіційною перемогою. То є дрібниця, що матч нерейтинговий, але Василь вкотре довів всім, що Львівська школа програмування - це сила!

А тепер до самого матчу.

Перше здивування було, коли побачив, що кількість зареєстрованих 2107 чи щось близько того.
Думав взагалі зняли ліміт. Але на 2200 все завмерло. Отже, не зняли. Трошки підкрутили)

Дуже довго розподіляло кімнатами, мені це зразу не сподобалось:)

Матч. "Розцінки" стандартні, 250-500-1000. 250, як і минулого разу, дуже-дуже проста і швидко пишеться, але так як її я ще не писав раніше, то так швидко не вийшло (як минулого разу), написав повільно, довго тестив, результат десь на початку другої сотні.

500... Почитав, подумав... Обмеження маленькі, значить, має бути щось складне:)
Глянув на табличку - ніхто не здає...
Сів помаленько думати.

Через певний час народ почав різко здавати, і я почав думати активніше. Придумав, закодив, потестив, провірив на мої улюблені загони з типами.

Сабміт. Непогані бали, місце близько сотого. Трохи ще потестив, далі почитав 1000, побачив, що глуш - і сів за кружкою чаю придумувати якісь челенджі на перші 2 задачі.

Потім виявилось, що система впала. Блін, а в мене ж, мабуть, правильна 500!

Систему підняли, сказали - рейтингу не буде, не надійтесь)

Далі довге очікування результатів.

Найнеприємніше що в мене обидві задачі правильно. Тобто це в дечому і приємно, що не натупив... Але вперше в житті місце в першій сотні, то по ідеї мав бути новий рекорд особистого рейтингу. І така підстава.

Надіюсь хоч додадуть ще один матч як компенсацію.
Але в травні і так не буде надто сумно, +1 (в найкращому разі... а одного може і не вистачити) матч за рахунок квали ТСО, і ще купа різних турнірів крім ТопКодера.


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 03-05-2011 16:43
Блін... Ну хто ж дає такі задачі, га? :)

Так як я ніц не написав і навіть ніц не компілив на їхньому серві, на челенджах нічого не найшов неправильного, а оці пости мої традиційно виглядають як "напишем в егоїстичному стилі як то було, щоб колись було приємно почитати і згадати, ну і загальну картину в двох словах"...
то і писати дуже нема що:)

250 думав довго, десь годину, далі забив. Єдине що прийшло в голову це щось типу топологічного сортування, тобто нічого путнього.
Зараз активно розбираюсь в тому, яка ж правильна ідея в 250.

Новий рейт 1499. Сьогодні в мене жоден розв не впав на системних! B)

Вітаю Віталія з новим рекордним рейтингом - 1639.



Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 12-05-2011 17:36
Сьогодні писав це все в 4 ранку... І не тільки спати хтів, а ще й тупо не було часу:)

250 сьогодні дуже проста. Я вирішив попробувати нову стратегію - не відкривати 250 спочатку, а подивитись її складність за таблицею. Коли на 5 хвилині контесту вже було багато сабмітів - відкрив, помаленько написав, засабмітив досить посередньо...

Але нічо) Відкрив 500. Подумав-подумав. Єдина хоч якась ідея - MC-MF, я подумав, що без довідника я того не напишу, а з довідником не дуже чесно... А ше мені трохи влом було писати, бо часу не було, а не тільки тому, що "совість замучить". Плюнув на все, згорнув арену і вернувся до інших занять.

В результаті 250 пройшла, 192 місце, рейтинг 1559 (+60).

Мені цікаво, як хлопець якийсь в дів2 здав 500 (250 дів1) швидше за Петю. Щось тут не чисто:)

А Петя тим часом має рейт 3904, знову вийшов за 3900.

=-=-=-=-=-=-=

А коли востаннє було 3 матчі за 1 тиждень? Це я глянув на розклад) Буде що обговорювати:)


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 12-05-2011 17:37
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 14-05-2011 22:32
Блін... Традиційно, черговий "нехороший" матч.

Знову спробував "визначити простоту". Побачив, що 250 йде дуже швидко - відкрив, закодив, здав.

Далі 500. Поки я дописав 250, народ вже сабмітив 500, значить, теж проста. Відкрив. Очевидно. Сів писати. Тут, як завше, в мене почались "мовні затупи". Витратив хвилин 10 на те, щоб закодити динаміку) Особливо весело було, коли я кілька хвилин не шарив, чого не компілить, бо думав, що
vector <double> answ[n] - це вектор розміру n, а не масив векторів:)
Провірив ще акуратно "макстест". 0.5 - нормально, сабміт.
Далі 1000. Виникла ідея по типу динаміки на відрізках, але в обмеження воно не вкладалось. Вернувся до тестів для 250 і 500.
Побачив, що можна валити, і то добре валити...

Далі челенджі. В мене не впало нічого. Я зробив 1 невдалий челендж (затупив сильно:)), далі 2 рази "не встиг" (другий раз взагалі неприємно, ввів тест, нажав челендж, система подумала секунди дві, і сказала, що вже зачеленджено, і одночасно появився напис внизу), а між тими 2 разами 1 раз встиг)
В сумі +25 за челенджі. Я не врахував, що дуже багато народу, і відповідно, нижче мене дуже багато людей, які мали певні умовні шанси мене обігнати відповідно до свого рейтингу, навіть якщо вони сірі, - тому я думав, що з правильно 500 буде максимум +50.

Далі системки. Моя 500 падає, ТЛ. Виявляється, я тестував не найгірший тест.
Коли одні лише одинички, то всі ймовірності "великі", і воно швидко рахується. А коли 49 одиничок і велике число, то появляються ймовірності типу 1е-100 чи ще менше:)

І воно, як виявилось, на С++ рахується дуже довго.
І треба було писати оптимальний розв за N*T, а не перше, що прийшло в голову, за N*N*T.

Оптимальний розв "влоб" в мене паше 1.5. Якщо додати відсікання, що нема потреби працювати з ймовірностями менше 1е-20, то N*N*T паше секунду, а норм. розв - 0.1.

Але рейтинг +1:) Найнеприємніше, що я тепер втратив можливість писати другу і третю квалу) Краще б був 600+ з невеликим мінусом.

Подивився, який плюс зловив kilotaras... Що сказати, вітаю, якби ж у мене 500 не впала)))


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
Andrew_Makar
Користувач

Повідомлень: 69
Звідки: ЛНВК "Школа І ступеня - гімназія"
Зареєстрований: 18.12.07
Опубліковано 15-05-2011 00:09
Як треба було реєструватися на сьогоднішнє змагання? Я десь за пів години зайшов в арену, пробвав зареєструватися, а арена казала, що реєстрація тільки по запрошеннях. Звідки ті запрошення беруться?
Andrew_Makar Andrew_Makar Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
webmaster
Головний Адміністратор

Аватар користувача

Повідомлень: 1135
Зареєстрований: 17.03.07
Опубліковано 15-05-2011 11:07
2Андрій: я не знаю, але припускаю, що спочатку потрібно зареєструватись на ТСО, ось тут http://community.topcoder.com/tco11/


2Богдан:
vector <double> answ[n] - це вектор розміру n, а не масив векторів

видно тобі лекція про STL пішла на користь :)

А чому ти втратив можливість писати в наступних Квалах?
Поки писав, то зрозумів :).
Успіху

2Всі решта:
Проходити в другій, а тим більше в третій квалі, набагато легше, бо вже більшість сильних пройшли до того, але якщо невдало (щось не так пішло), то шансів буде переписати менше :).
brus07 brus07 (Lviv NU) http://acm.lviv.ua Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 15-05-2011 15:05
Andrew_Makar написав:Звідки ті запрошення беруться?

Найцікавіше, що за правилами треба зареєструватись за 24 години до матчу, а я, як і багато інших, зареєеструвався через 10 хвилин після його початку - і мене пустили.

webmaster написав:
видно тобі лекція про STL пішла на користь :)


Хех, якби я послухавл лекцію про СТЛ, то це пішло б мені на користь. А так як я її читав, то слухати не було часу:(


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
Andrew_Makar
Користувач

Повідомлень: 69
Звідки: ЛНВК "Школа І ступеня - гімназія"
Зареєстрований: 18.12.07
Опубліковано 15-05-2011 15:29
На ТСО немає обмеження на 18 років?
Andrew_Makar Andrew_Makar Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 15-05-2011 15:43
Andrew_Makar написав:
На ТСО немає обмеження на 18 років?

Офіційно є)


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
cupidon4uk
Користувач

Повідомлень: 393
Звідки: LNU
Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 15-05-2011 16:09
Andrew_Makar написав:
На ТСО немає обмеження на 18 років?

А як ти відповідав при реєстрації?!)


GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
Andrew_Makar
Користувач

Повідомлень: 69
Звідки: ЛНВК "Школа І ступеня - гімназія"
Зареєстрований: 18.12.07
Опубліковано 15-05-2011 16:55
Я не реєструвався.
Andrew_Makar Andrew_Makar Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
cupidon4uk
Користувач

Повідомлень: 393
Звідки: LNU
Зареєстрований: 02.01.09
Опубліковано 17-05-2011 21:11
Вітаю LeBrona з успішною здачею 900!


GoogleHireMe 557679737 mylyanyk.ivan [Lviv_NU] Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 18-05-2011 00:44
Дякую за привітання!

Раз привітали, то здалось би пару слів (екрани на 3) написати про матч.

Отже. Зареєструвався. Дочекався початку. Знову скориставсь тактикою провірки простоти. 250 цього разу виявилась супер-пупер швидкою, так що відкрив - і завис. Задачка, звісно, дуже цікава, рідкісна і незвична, як й інші 2 сьогоднішні задачі:) тому я не одразу зрозумів навіть, що від мене хочуть. Написав, перший раз неправильно (додавав тільки 4 або 7), далі переробив, сабміт, лише 234 бали, місце в другій сотні.

Сильно прозрів, що дехто здав 900 на той момент, коли я здав 250 :) Глянув, що 500 - 550, а не 500, а 900 менше за 1000... Словом. відкрив 900, сів читати... Так це ж просто!

Виявилось, що не так вже і просто, бо дебагав я той очевидний розв десь хвилин 20.
І ще потім тестив, чи він працює, бо моделювання з відсіканням це трошки шаманство.

Працював розв. Я здав, піднявся навіть в першу сотню, перейшов до 550. Часу на неї було не надто багато. Перше щось тупив, ще в голові додумував 900, чи не загнався на чомусь очевидному, поки спішив...

Сів вже нормально писати 550. Так і не встиг довести до пуття. Єдине що кинулось в очі, що сума всіх чисел для сер.арифм. - оверфловить, на тому ще взяв +50 на челенджах (якби не з моб.нету сидів, то було б більше).

В результаті на челенджах, як я вже казав, +50 по другій задачі. Третя вистояла чийсь напівсліпий челендж, що мені непогано підняло настрій.

Після челенджів місце в середині другої сотні, чекаю системок. Системки затримувались, і то мені добре попсувало нерви. Все ж врешті потестилось, коли в мене обидві пройшли, то я трохи показав свою радість оточуючим, бо ж мав бути хороший + до рейтингу, і ніколи ще я не набирав так багато в дів1 матчі, і ніколи не здавав третьої задачі.

-------

Отже, підсумки:
+115 до рейтингу (новий особистий рекорд для дів1 матчів, попередній був у 490ому, +111).
новий особистий найкращий рейтинг (1675).
в мене тепер жовтих точок на графіку більше, ніж зелених.
122 місце в дивізіоні - особистий дів1 рекорд у рейтингових матчах (і не згадуйте мені про матч 504.0 :) )

-------

І, звісно, це був для мене щасливий, 44 рейтинговий матч! Як інакше - з результатів видно, що щасливий:) Або 47 так вдався.

Вітаю Віталія Witaliy з 47 рейтинговим матчем! Хоча сьогодні щось не склалось аж надто позитивно, але нічого, це просто Віталій святкував той ювілей. В наступному матчі він всім покаже майстер-клас, правда?

Також вітаю Тараса, Дмитра, Андрія з новими особистими рекордами рейтингу (kilotaras - 1755, DixonD - 1665, Andrew_Makar - 1645... у всіх на п'ятірку рейтинги).




Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 29-05-2011 05:32
Останній матч перед фіналом світу. Дехто прогнозував, що народу буде менше, якраз через підготовку до фіналу. Але не так сталось - ТСО і суботній вечір зробили свою справу, новий ліміт реєстрацій було досягнуто, 2250)

Переходим до задач. 250 - знову визначав складність "за таблицею"; зрозумів, що швидко пишеться, відкрив, і довго писав багато зайвих речей. Як не любитель СТЛ, я замість красивих структур спочатку посортував всі вхідні дані, потім пройшовся по них підрахунком, потім...
Коротше, писав довго, здав щось 130им в дивізіоні, чи близько того.

500 мене сьогодні сильно обломала:( Спочатку виникла досить добра ідея для перебору. Тобто правильна ідея - перебирати добутки. Але щось я натупив в переборі розкладів на множники, і воно вилітало:) Я забив на це і сів писати перебір множників. Він, зрозуміло ж, таймив.

А в той час всі здавали ту задачу. Хоча було зрозуміло, що дуже багато падатиме... Але на челенджі я пішов на 520 місці, що є не дуже добре, навіть якщо врахувати, що було дуже багато учасників.

На челенджах побачив, що половина кодів до 500 "скоріш за все не пройде" (як потім виявилось - з моєї руми проходило тільки 2 коди). Але челенджити було страшно, бо що вони "не пройдуть" відчувалось скоріше інтуітивно:)

На системки - 408 місце.

На системках всі дійсно почали падати, піднявся до 320 місця.

Рейт ніби і в плюсах (+11, тепер маю 1686), але в загальному рейтингу за місцем я опустився:(


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 29-05-2011 14:38
А я нарешті дошурупав, що рейтинг пішов вверх за рахунок матчу, а місце в рейтингу вниз - за рахунок ТСО. Просто в рейтинг за 2 і 3 квалу додалось трохи кодерів, котрі були нерейтинговими місяць тому)


Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
Witaliy
Користувач

Повідомлень: 282
Зареєстрований: 09.02.08
Опубліковано 02-06-2011 20:36
SRM 508: один тест відділив від успішного проходження 500-ки :)
Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: [TC]: Обговорення SRM
LeBron
Головний Адміністратор

Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09
Опубліковано 03-06-2011 00:58
Щойно глянув, що я за травень написав 5 рейтингових матчів. Дійсно складний місяць був, ще раніше такого не було в мене))) Не пропустив всі 3 рейтингових, "компенсацію", і ще й квалу ТСО писав.
Сьогодні на матч... На матч я встиг:) Так як в мене вже завершилось навчання, і почався відпочинок (ну формально ше сесія попереду... але то таке...), то я сьогодні прямо після пар спав, при чому спав більше, ніж приблизно в 11 із 14 останніх днів:) і на ТопКодер мав встати в 5, а в реальності встав не зразу, а десь в 17.20. Але місця на реєстрацію ще були, добре що ліміт до 2300 підняли. Я зереєструвався ще навіть в другій тисячі:)
Початок матчу. Розбаловка стандартна (хоч ми від неї і почали відвикати останнім часом), 250-500-1000.

250 знову проста. Відкриваю - ага, очевидно, сідаєм писати.
Тут почались приколи, бо я чи то поспав забагато, чи то з'їв щось не те, але на дебаг решета Ератосфена пішло хвилин 5 - вже після того як я зрозумів, що помилка саме в ньому) В результаті, досить скромні бали, менше 200, і місце по задачі в другій сотні.

Поки я писав першу, дехто вже здав другу, при тому топи здавали її дуже швидко, одже, це мало бути щось просте і стандартне. Відкрив. Задумався. Якби були менші числа, нехай до мільйона - жадібні бітки. А тут не йде) Ще подумав. Включення-виключення. Ні, дурниця. Ще подумав. Порозрядне розбиття з динамікою по бітках.
Останнє вже не дуже дурдом, якщо закладку робити по бітах, а не по числах.
Але я до нормальної ідеї додумався десь за 10 хвилин до кінця, реалізувати вже не встиг.

На челенджі - 272 місце.

На челенджах чесно було навіть влом розбиратись в кодах до 250. Та багато кому було влом:)
Один найшов "напевно поганий" і відносно зрозумілий, ніц не придумав до нього... Але на системках він впав, я був правий:)

Перед системками - 263 місце. Як бачимо, мало хто мало що підняв.

Після системок - 235 місце. Мій розв до 250 пройшов. Треба добити 500 на вихідних, пишеться ніби просто, головне не загнатись ніде з бітками і т.д.

-----------

І трохи магії цифр. В двох останніх матчах я був на 7 місці в кімнаті. За матч маю +47. Мій новий рейт 1733, ну а 1+3+3=7. Зараз я в ЛНУ на 4 місці, в Україні - на 44 місці. В світі - на 777 місці.




Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
LeBron LeBron Надіслати приватне повідомлення
Сторінка 8 з 11 << < 5 6 7 8 9 10 11 >
Перейти на форум:
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 2
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 5,089
новачок: redvelvet
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006
LNU ACMania © 2004-2011 e-mail: webmaster@acm.lviv.ua
23,443,512 унікальних відвідувачів
Our projects: ACM Contester, _College.
  пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ Orphus     bigmir)net TOP 100