Головна Обговорення Лінки Пошук Prykladna СС Прикладна _КОЛЕДЖ 18.08.2022 22:03:54 (EEST=GMT+2)
ACM -
Навігація -
Теми форуму +
Чи знали ви, що... ? (beta) -
В 1991 році аматор пива зі США Річард Овертон подав у суд на пивоварного гіганта Anheuser-Busch, вимагаючи 10 тис. доларів. Позивач заявив, що скільки б він не пив їхнього пива Bud, молоді юнаки й дівчата в бікіні, яких показували в рекламі, так і не з’являлися. Він обвинуватив компанію в недостовірній рекламі й невиконанні обіцянок. Із другої спроби Овертон одержав свої гроші.
Події
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Birthday(s):

Перегляд теми
ACM Контестер | Теревені | Теревені
Автор Тонік для обличчя
lada
Користувач

Зареєстрований: 28.06.20
Опубліковано 20-06-2022 00:30
Доброго вечора. У мене ось таке питання. Я завжди користувалася тоніками для обличчя. Але на останній тонік у мене чогось почалася незрозуміла реакція. Якась висипка та зуд. Пішла до лікаря. Він сказав, що це алергія. Та треба поміняти тонік. Підкажіть, які є гарні тоніки. Бажано гіпоалергенні.
Надіслати приватне повідомлення
Автор RE: Тонік для обличчя
ruzik
Користувач

Опубліковано 20-06-2022 00:32
Так алергія може бути на будь-який продукт. Це ж таке діло. Одній людини - все гаразд, а у іншій - алергія. Це треба методом проб та помилок підбирати собі косметичний засіб.
lada
Користувач

Опубліковано 20-06-2022 00:32
ruzik написав:
Так алергія може бути на будь-який продукт. Це ж таке діло. Одній людини - все гаразд, а у іншій - алергія. Це треба методом проб та помилок підбирати собі косметичний засіб.

Можливо ви й праві. Але не можу ж я піти у магазин та сказати, дайте мені по ложці кожного косметичного засобу. Я перевірю вдома, а потім прийду куплю ) . Треба ж, так би мовити, з чогось починати.
mashevka
Користувач

Зареєстрований: 22.06.20
Опубліковано 20-06-2022 00:35
lada написав:
Доброго вечора. У мене ось таке питання. Я завжди користувалася тоніками для обличчя. Але на останній тонік у мене чогось почалася незрозуміла реакція. Якась висипка та зуд. Пішла до лікаря. Він сказав, що це алергія. Та треба поміняти тонік. Підкажіть, які є гарні тоніки. Бажано гіпоалергенні.

Ну тоді я б порадив вам тонік для обличчя з екстрактом насіння коноплі Arbor Vitae Hemp Я сам таким користуюся. У мене шкіра обличчя сука та чутлива, тому у засоби догляду потрібні особливі.
1 флакон 200 мл цього тоніку коштує зараз по акції шестьдесят гривень замість дев'яноста. Тобто не можна сказати, що він бюджетний.
Можете самі зайти на сайт та подивитися там різні тоніки та лосьйони https://apteka-ds.com.ua/catalog/kosmetyka-po-dohlyadu-za-oblychchyam/toniky-ta-losyony Можливо, щось інше підберете.

Перейти на форум:
Голосування
Що Ви б хотіли отримати в якості подарунку на змаганні з програмування?

Медалі

настільні ігри

торт

клавіатура, навушники, флешки і т.д.

квитки в кіно

квитки в аквапарк

квитки на пейнтбол

книги

футболки з логотипом змагання

Для участі в голосуваннях Ви повинні залогуватись.
Міні-чат +
Зараз на сайті -
Гостей: 1
На сайті немає зареєстрованних користувачів

Користувачів: 4,739
новачок: Grem