| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 14-10-2010 23:55 |
|
|
|
Година до кінця: всі крім bmerry здали 250-ки, ніхто не здав 500 або 1000. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 14-10-2010 23:57 |
|
|
|
bmerry здався - перейшов до 500. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 14-10-2010 23:58 |
|
|
System> ACRush has submitted the 500-point problem for 405.29 points
Нормально так... Виходить на перше місце)
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 14-10-2010 23:58 |
|
|
Щвидкий сабміт АСраша на 500:
System> ACRush has submitted the 500-point problem for 405.29 points |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:00 |
|
|
System> rng_58 has submitted the 500-point problem for 380.59 points
АСраш далі тестує... |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:01 |
|
|
rng_58 виходить на друге...
System> rng_58 has submitted the 500-point problem for 380.59 points
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:01 |
|
|
Щось Мері мій прогноз зриває))) Я коли називав трійку, то ще не бачив поточної таблиці) Віталій, твоя ставка яка?
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:04 |
|
|
System> dzhulgakov has submitted the 500-point problem for 358.09 points - і він третій.
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом.
Змінив(ла) LeBron, 15-10-2010 00:04 |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:06 |
|
|
|
я думаю виграє rng_58 або Джулгаков |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:07 |
|
|
System> PaulJefferys has submitted the 500-point problem for 381.91 points - виходить на 4 місце. А якби не його ресабміт на 250, то був би зараз, здається, другим.
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:08 |
|
|
ACRush перекомпілив 250
Може буде ресабміт? |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:09 |
|
|
System> liympanda has submitted the 500-point problem for 386.16 points - ще одна 500, трійку лідерів це не змінило.
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:13 |
|
|
|
Witaliy написав:
ACRush перекомпілив 250
Може буде ресабміт?
Таке враження, що він або не може виловити якусь багу, або просто не може розв'язати задачу, там йдуть компіли за компілами.
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:14 |
|
|
System> bmerry is testing the 500-point problem. - давай, чувак, я на тебе ставив! ) Ще розумію, як його Джулгаков обжене, але всякі там...
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:20 |
|
|
Справді, АСРаш поспішив. Ось результат 
System> ACRush has submitted the 250-point problem for 89.69 points |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:21 |
|
|
System> bmerry has submitted the 500-point problem for 374.10 points - нарешті)))
Тим часом я почитав 250, дивно, що Брюс її не здав).. Досить проста задача. Явно простіша за 250 з кваліфікацій і вайлду. Десь рівня середньостатистичної 500 дів1, і при цьому не потребує спецалгоритмів, правда тре уважно розібрати всі випадки з парностями і непарностями... Я б не зробив так швидко, але навіть я за матч таке міг би, за певних умов, написати. Якщо я правильно здогадався з приводу розв'язку, зараз провірю.
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:24 |
|
|
Ого!
За 30 хвилин до кінця ВСІ учасники мають в активі 500-ки (!) і всі крім bmerry мають 250.
|
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:25 |
|
|
Вже всі 8 учасників засабмітили 500.
Знайшов ідеї, в трансляції Петра, 250 я ніби навіть добре придумав) А 500 я не дуже читав, зараз глянув - відносно підйомна... Хоча виглядає тяжче за 250)
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
Witaliy
Користувач
Повідомлень: 300
Зареєстрований: 09.02.08 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:26 |
|
|
Челендж фаза має бути цікавою - багато розв'язків.
Думаю, до кінця ще буде кілька самбітів на 1000, хоча покищо ніхто не пробував нічого компілювати. |
|
| Автор |
RE: TCO'10 |
LeBron
Головний Адміністратор
Повідомлень: 704
Звідки: ЛНУ
Зареєстрований: 10.02.09 |
| Опубліковано 15-10-2010 00:32 |
|
|
ще, може, і на 250 ресабміт або 2 будуть.
Челенджі дійсно будуть цікаві. Цікаво, чи АЦРаш знайшов в себе тупу помилку, чи це він придумав геніальний тест на челенджі? )
Одінь окуляри з фіолетовим шклом - так легше стіну пробивати чолом. |
|